Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?

Go down 
+11
Vium
Philipek
Frania26.
irreply
AyaKey
anita98a6
wiki0396
erreo
horsesbeauty
amorkowa
Arrin
15 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 11:39 am

Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?
Piszcie Smile
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 2:47 pm

Trolowanie i podbijanie cen na licytacjach Very Happy

a tak poważnie.
Wytrenowanie i wyblupowanie archała w 10 lat bez użycia KK.(w tym skonczenie stoku i zawodów)
I co za tym idzie podniesienie poziomu konta. czyli hodowanie dobrych koni z jak najlepszym pg czy gwiazdkami.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostCzw Gru 13, 2012 8:51 am

Cytat :
Wytrenowanie i wyblupowanie archała w 10 lat bez użycia KK.
To nie jest takie trudne Very Happy Gorzej jest już wyblupować trakena czy bashkira.

Największym osiągnięciem na howrse dla mnie byłoby mieć pierwsze miejsca każdego rankingu (ogólnego, jak i hodowców). Kiedyś się o to starałam, obecnie mi to zwisa i powiewa. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
horsesbeauty
W skromnych progach Zagrody
horsesbeauty


Nick w grze : Gotye
Liczba postów : 417
Dołączył : 22/07/2012

Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 8:37 am

Mieć 1 800 000 Eq. xD
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 8:46 am

ja próbuję uciułać sto milionów eq wbrew najnowszej polityce administracji, że bogaci to zuuo i trzeba im kasę odbierać na każdym kroku (:
jak dotąd mam trzy Very Happy więc sukces!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 5:35 am

ja staram się zdobyć milion equus,a największym moim sukcesem było osiągnięcie 100 BLUP z koniem 2 tygodnie temu, pierwszy raz się udało Smile
Powrót do góry Go down
anita98a6
Już coś wie
anita98a6


Nick w grze : anita98a6.
Liczba postów : 100
Dołączył : 23/02/2013

Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostSob Lut 23, 2013 12:00 pm

Osiągnięcie? Hmm...
Wygrać 3 Skrzynie Skarbów jednego dnia, a w nich zdobyć 3 Grani :].
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostWto Mar 05, 2013 2:10 pm

Zdobycie 4 dzikich i 3 boskich koni ^^
Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  IconeAnkieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  IconeAnkieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  IconeAnkieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  IconeAnkieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Grey-4Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Grey-0Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Zephyr
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostWto Mar 05, 2013 2:13 pm

Mieć 17 kuponów x3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
irreply
Nowy
irreply


Nick w grze : FibiSim
Liczba postów : 10
Dołączył : 06/05/2011

Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostWto Mar 19, 2013 9:13 am

Ja chciałabym zdobyć 1 000 000 eq. Mam narazie 300 000 ;D
Powrót do góry Go down
Frania26.
ZAGRODZIANIN
Frania26.


Nick w grze : Frania26.
Liczba postów : 407
Dołączył : 11/03/2011

Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 9:43 am

dla mnie sukcesem był powrót po skasowaniu konta to taki mój osobisty sukces i to jak bogate było to konto i że do wszystkiego doszłam sama
aaaaa i że mam tu wspaniałych przyjaciół na dobre i na złe Smile
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostPią Kwi 05, 2013 11:04 am

Moim sukcesem mogę uznać to, że :
-kiedyś wybiłam się do rankingu i byłam na 17 pozycji,
-posiadałam kilkanaście milionów Equus
-założona przeze mnie hodowla Angloarabów jest najlepsza
-zdobycie wielu świetnych koni
-1 miejsce w rankingu hodowców ( konie którymi się zajęto, liczba wygranych zawodów )
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Vium
Przyjaciel Zagrody
Vium


Nick w grze : Vium
Liczba postów : 376
Dołączył : 25/12/2012

Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostPią Kwi 05, 2013 11:51 am

ja tam cieszę się z małych rzeczy i jestem dumna jak uda mi się wyblupować konika Wink
Powrót do góry Go down
Shudernight
Nowy
Shudernight


Nick w grze : Shudernight
Liczba postów : 2
Dołączył : 05/04/2013

Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostPią Kwi 05, 2013 12:29 pm

Jestem zadowolona z samego faktu że umiem pomagać innym graczom
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2526980
Pani_Snow
W skromnych progach Zagrody
Pani_Snow


Nick w grze : Kokoni5
Liczba postów : 375
Dołączył : 26/05/2013

Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostSob Cze 08, 2013 12:36 pm

Wytrenowanie luzytana do UM +1100.
Kupienie roga za 700 Eq. ( XD ).
Zdobycie jednej z Nagród Głównych w promocji.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=538357
Gość
Gość
Anonymous



Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostSob Cze 08, 2013 12:49 pm

Kolejny sukces:
- udało mi się odzyskać skradzionego konia jednej graczce Very Happy nie dostałem obiecanej nagrody - mówi się trudno, nie zależy mi na tym
- zdobycie Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  IconeAnkieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Rubis
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostSob Cze 08, 2013 12:53 pm

Zdobycie Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Icone
A także zdobycie 10 Kupon bez wydawania realnej kasy ;x :]
Howrse chyba mnie nie lubi XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostSob Cze 08, 2013 12:57 pm

dla mnie najlepsyzm osiągnięciem było wygranie 100 kuponów w Perle Kluczy, i 100 - 120 Kuponów co miesiąc w Czarnej Perle. A kolejne osiagnięcie to wydanie tych kuponów na głupie głupoty (bezmyslność i impulsywne kupowanie koni ktorych nie chce mi się potem trenować ...)

Szczerze to troche mnie już mdli od tych kuponów Razz ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Gość
Gość
Anonymous



Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostSob Cze 08, 2013 1:06 pm

ebonita napisał:
dla mnie najlepsyzm osiągnięciem było wygranie 100 kuponów w Perle Kluczy, i 100 - 120 Kuponów co miesiąc w Czarnej Perle. A kolejne osiagnięcie to wydanie tych kuponów na głupie głupoty (bezmyslność i impulsywne kupowanie koni ktorych nie chce mi się potem trenować ...)

Szczerze to troche mnie już mdli od tych kuponów Razz ...
Też tyle bym chciał Sad
Mój rekord - miałem 3 kupony na koncie przez ok. kilka miesięcy-tygodni Very Happy
Powrót do góry Go down
Pani_Snow
W skromnych progach Zagrody
Pani_Snow


Nick w grze : Kokoni5
Liczba postów : 375
Dołączył : 26/05/2013

Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipostPią Cze 21, 2013 8:29 pm

Dodaję do listy osiągnięć:
Zdobycie badziewiaka Kwarca w RO!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=538357
Sponsored content





Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?    Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Ankieta- Jakie jest Twoim zdaniem Twoje najlepsze osiągnięcie na Howrse?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jakie zmiany chcesz wprowadzić na Howrse? (ankieta)
» Jak popularne jest twoje nazwisko?
» Najlepsze filmy jakie kiedykoliwek widzieliśmy
» co kojarzy się z twoim nickiem?
» Co dzieje się w Twoim ciele przez 60 minut po wypiciu coli?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: