Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Grupy rekonstrukcji historycznej.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipostSob Gru 15, 2012 11:29 am

A więc... co sądzicie o tym? Może ktoś z Was jest w jakiejś?
Powrót do góry Go down
Vium
Przyjaciel Zagrody
Vium


Nick w grze : Vium
Liczba postów : 376
Dołączył : 25/12/2012

Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Re: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipostWto Gru 25, 2012 2:33 pm

jeju, od dziecka marzę aby do jakiejś przynależeć Very Happy uważam że to fantastyczna sprawa Smile zawsze chciałam latać na koniu w zbroi Razz teraz bym chciała "należeć" również do husarii czy do grupy rekonstruującej słowiańskie klimaty. Niestety w okolicy nie ma żadnej takiej Neutral

a ty do jakiejś należysz?

PS. + za husarię Very Happy:D
Powrót do góry Go down
Cassidifikation
Już coś wie
Cassidifikation


Nick w grze : Cassidifikation
Liczba postów : 165
Dołączył : 06/10/2012

Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Re: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipostSro Gru 26, 2012 2:38 pm

Chciałoby się. x3
Niestety nie mam za dużo czasu na takie rzeczy. Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=589416
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Re: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 11:32 am

Mój wujek w czymś takim jest. Smile
Tak, fajnie jest, sama się kiedyś na to wybieram. Tylko, że czasu na razie brak.
A tak dla ciekawskich: miałam brać udział w rekonstrukcji 11 listopada w Węgierskiej Górce, ale się nie udało. Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Vium
Przyjaciel Zagrody
Vium


Nick w grze : Vium
Liczba postów : 376
Dołączył : 25/12/2012

Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Re: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipostSob Gru 29, 2012 4:29 am

jaki okres rekonstruuje Twój wujek? Very Happy
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Re: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipostCzw Sty 03, 2013 9:00 am

Podlaska Chorągiew Husarska, jestem 'Damą Husarską', czyli generalnie walczyć nie walczę, za to robię wszelkie inne (skok przez kopię, jakieś podstawy dresażu, sztuczki typu siadanie i kładzenie konia, robienie tła husarii itd). Generalnie zawsze chciałam też jeździć w zbroi i móc robić szabelką i tak dalej, obecnie ze względu na brak lepszych jeźdźców trochę szarżuję, ale w okrojonej formie, po prostu nie wszyscy są za tym, abym coś więcej działała.

Za to od pewnego czasu czaję się na łucznictwo konne. Very Happy Trochę już bawiłam się łukiem z ziemi, ale to nie to samo.
Powrót do góry Go down
Vium
Przyjaciel Zagrody
Vium


Nick w grze : Vium
Liczba postów : 376
Dołączył : 25/12/2012

Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Re: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipostCzw Sty 03, 2013 11:15 am

kurde, i tak masz fajnie Very Happy
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Re: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipostCzw Sty 03, 2013 1:31 pm

Miałam ogromne szczęście z moją obecną stajnią, że przypałętałam się tam Smile
Powrót do góry Go down
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Re: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipostPią Sty 04, 2013 7:30 am

Vium napisał:
jaki okres rekonstruuje Twój wujek? Very Happy
A bo ja wiem Smile Różnie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Re: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipostSob Sty 12, 2013 2:21 pm

Pozwoliłam sobie podle przekopiować niektóre zdjęcie z fotograficznego fanpage'a koleżanki, z dzisiaj.

Spoiler:

Tak się bawi Podlasie Very Happy Prawdopodobnie będzie więcej i nie... nie ma mnie na tych zdjęciach.
Coby sprawiedliwości stało się zadość credit dla fotografa
Powrót do góry Go down
Vium
Przyjaciel Zagrody
Vium


Nick w grze : Vium
Liczba postów : 376
Dołączył : 25/12/2012

Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Re: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipostNie Sty 13, 2013 10:17 am

jaaaaaaaak fajnie....
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Re: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipostNie Sty 13, 2013 10:24 am

To macie jeszcze Very Happy

Spoiler:
fotograf ten sam.
Powrót do góry Go down
Vium
Przyjaciel Zagrody
Vium


Nick w grze : Vium
Liczba postów : 376
Dołączył : 25/12/2012

Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Re: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipostNie Sty 13, 2013 10:38 am

WIĘ-CEJ WIĘ-CEJ!
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Re: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipostPon Sty 14, 2013 1:33 pm

Wobec tego zapraszam do przeczytania i obejrzenia fotorelacji z gazety- KLIK

oraz as u wish więcej husarskich zdjęć.

Spoiler:

Zdjęcia nadal autorstwa niezawodnej Zuza
Powrót do góry Go down
Vium
Przyjaciel Zagrody
Vium


Nick w grze : Vium
Liczba postów : 376
Dołączył : 25/12/2012

Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Re: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipostPon Sty 14, 2013 2:47 pm

dzięki za link Very Happy
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Re: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipostWto Mar 26, 2013 11:36 am

Tam tam tam, kolejny trening husarski za nami. Przede wszystkim, nasza grupa przygotowuje się do obecnie największego polskiego projektu rekonstruktorów, Wiedeń 330. Zamierzamy pokonać konno w ciągu dwóch tygodni trasę Kraków-Wiedeń śladem wojsk króla Jana III Sobieskiego zdążających na Odsiecz Wiedeńską, bitwę, która zadecydowała o losach Europy, jeśli nawet nie świata. Kto wie, czy gdyby nie polskie oddziały w szkołach nie czytywalibyśmy Koranu, a z wież starych kościołów do modlitwy nie wzywaliby muezinowie ;>

Tak czy inaczej zapraszam do obejrzenia albumu uzupełnionego o zdjęcia z sobotniego treningu (tak, tym razem i ja tam jestem Smile )
KLIK
oraz na fanpage naszej grupy
Podlaska Chorągiew Husarska
Powrót do góry Go down
Vium
Przyjaciel Zagrody
Vium


Nick w grze : Vium
Liczba postów : 376
Dołączył : 25/12/2012

Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Re: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipostWto Mar 26, 2013 1:54 pm

można by rzecz, że jestem na bieżąco z waszymi zdjęciami- mam polubione "Husaria przed pałac" i dzisiaj udostępnili jakieś zdjęcie od was Wink (lajknęłam was ofc)

zatem jesteś dziewoją na koniu z "latającym dywanem"? Very Happy

trzymam zatem kciuki za pomyślność projektu- kurde to musi być fantastyczne przeżycie wziąć w czymś takim udział Very Happy
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Re: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipostSro Mar 27, 2013 5:36 am

Zaiste. Ja jestem na latającym dywanie ;P
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Grupy rekonstrukcji historycznej. Empty
PisanieTemat: Re: Grupy rekonstrukcji historycznej.   Grupy rekonstrukcji historycznej. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Grupy rekonstrukcji historycznej.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Grupy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: