Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Moje bazgrunki

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

Moje bazgrunki  Empty
PisanieTemat: Moje bazgrunki    Moje bazgrunki  I_icon_minipostSob Gru 22, 2012 1:05 am

Lubie rysować ,zwykle jak się nudzę w tym wątku będę wrzucać efekty mojej nudy ,na razie 2 prace wykonane wczoraj ,jak się spodobają wrzucę więcej:

Moje bazgrunki  Snapshot201212229

Przepraszam za jakość ,nie mam dostępu do skanera i zdjęcia robię na kamerce internetowej.
Moje bazgrunki  3563782329
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Moje bazgrunki  Empty
PisanieTemat: Re: Moje bazgrunki    Moje bazgrunki  I_icon_minipostSob Gru 22, 2012 1:26 am

Hmmm.... to jest wina złej jakości, czy jakiś fajny specyfik, którym maziałaś? :>
Pomijam to, że koń jest nieanatomiczny. Razz *trafiłaś na złą osobę, jeśli chodzi o ocenę pracy :c *
Powrót do góry Go down
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

Moje bazgrunki  Empty
PisanieTemat: Re: Moje bazgrunki    Moje bazgrunki  I_icon_minipostSob Gru 22, 2012 1:55 am

Koń jest namalowany farbą plakatową ,wydaje mi się ,że chodzi ci o pierwszy rysunek,że jest nieanatomiczny ,teraz tak dobrze popatrzyłam to ma za duże oko i bardzo schyloną głowę .Jednym słowem nie wyszedł mi :/
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Moje bazgrunki  Empty
PisanieTemat: Re: Moje bazgrunki    Moje bazgrunki  I_icon_minipostSob Gru 22, 2012 8:47 am

Nie wiki - oba są nieanatomiczne. xP
Powrót do góry Go down
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Moje bazgrunki  Empty
PisanieTemat: Re: Moje bazgrunki    Moje bazgrunki  I_icon_minipostSob Gru 22, 2012 10:50 am

radzę robić ołówkiem albo ew kredką bo łatwiej coś równo narysować, a za farby i pastele później się bierz Very Happy ale jak na pierwszy raz fajnie Smile
Powrót do góry Go down
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

Moje bazgrunki  Empty
PisanieTemat: Re: Moje bazgrunki    Moje bazgrunki  I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 12:58 pm

ehh... no trudno ,dawno nie rysowałam konia ,po świętach dodam rysunek ... kościoła ,który rysowałam na konkurs (jeśli nie uważacie ,że 'zrobię sobie wiochę' to napiszcie) Smile
Powrót do góry Go down
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

Moje bazgrunki  Empty
PisanieTemat: Re: Moje bazgrunki    Moje bazgrunki  I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 2:25 am

Muszę przyznać że anatomia leży i kwiczy. Musisz trochę popracować, radzę skorzystać z jakiejś książki do nauki rysowania lub wzorować się na zdjęciu konia.Wink
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Moje bazgrunki  Empty
PisanieTemat: Re: Moje bazgrunki    Moje bazgrunki  I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 2:40 am

chociaż jeśli to jest jakiś fantastyczny koń to jest ok Very Happy anatomii nie trzeba się trzymać przecież przy takich Wink
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

Moje bazgrunki  Empty
PisanieTemat: Re: Moje bazgrunki    Moje bazgrunki  I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 2:42 am

Przy fantastycznych oczywiście że nie trzeba, jak ja jakieś wymyślone konie rysuję to zawsze wychodzą wysokie z chudymi nogami. A koń w dodatku jest krótki.:p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Moje bazgrunki  Empty
PisanieTemat: Re: Moje bazgrunki    Moje bazgrunki  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Moje bazgrunki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Moje amatorskie DA.
» Moje rysuneczki
» Moje twórcze ja
» Moje cosie
» Moje zdjęcia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: