Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)

Go down 
+2
pe$$ia
Star-x3
6 posters
AutorWiadomość
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipostCzw Gru 27, 2012 5:25 pm

Poszukuję sittera do zakładek +25 oraz Pozostałe konie.

Zakładka pierwsza:

dla ogierów > wyczyść-połóż spać (boks)-lekcja-pokrycie za 500-pokrycie za 500-pogłaszcz-napój-marchewka(jeśli jest)-nakarm ile potrzebuje
OJ jak najtanszy z marchewką, zakwaterowanie na 3 dni

dla klaczy > wyczyść-połóż spać-lekcja-pogłaszcz-napój-nakarm ile potrzebuje
OJ jak najtanszy, zakwaterowanie na 3 dni

Zakładka druga - każdym koniem codziennie lekcja i wysyłanie na kilka zawodów (jakichkolwiek) oczywiście z zostawieniem czasu i później zajęciem się (wyczyść, napój, pogłaszcz, połóż spać, nakarm). OJ jak najtanszy z marchewką oraz jeśli się da z ekwipunkiem, można na dłużej (30 do 60 dni)

Plan którego używam: wyczyść-połóż spać-lekcja-zawody za 12 energii do 20:30 (przełaje/western pleasure)-poglaszcz-marchew-nakarm


Ostatnio zmieniony przez Star-x3 dnia Pon Lut 18, 2013 11:07 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipostNie Gru 30, 2012 4:07 am

odświeżam Smile
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipostSro Sty 02, 2013 2:16 pm

Uwaga! Przyjmę 2 osoby na sittera - informacje w pierwszym poście! WAŻNE!
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Go??
Gość
Anonymous



Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipostCzw Sty 03, 2013 7:31 am

Z chęcią podejmę się wyzwania co do 1 sittera Smile Ile jest tych koników ?
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipostCzw Sty 03, 2013 12:40 pm

w I jest niecałe 50, w drugim troche ponad 50 Smile Nie wolałabyś zająć się końmi starszymi oraz pozostałymi (sitter II) ? Smile
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Go??
Gość
Anonymous



Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipostPią Sty 04, 2013 8:30 am

Ach, tak mnie namówiłaś... Zgoda.
Powrót do góry Go down
pe$$ia
Jedną nogą w ZM
pe$$ia


Nick w grze : pe$$ia
Liczba postów : 507
Dołączył : 26/10/2011

Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipostSob Sty 05, 2013 4:42 am

To ja moge zostać sittlerem I Wink
Powrót do góry Go down
Always
Już coś wie
Always


Nick w grze : Always
Liczba postów : 129
Dołączył : 26/10/2012

Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipostSob Sty 05, 2013 6:53 am

Jestem chętna do drugiej zakładki jeśli można Very Happy
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipostSob Sty 05, 2013 7:03 am

NIEKTUALNE, JEŚLI DZIEWCZYNY SIĘ NIE SPRAWDZĄ ODEZWĘ SIĘ DO KOGOŚ INNEGO Wink
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipostPon Lut 18, 2013 11:08 am

Znów aktualne!! Proszę o zgłaszanie się na PW Smile

Star-x3 napisał:
Poszukuję sittera do zakładek +25 oraz Pozostałe konie.

Zakładka pierwsza:

dla ogierów > wyczyść-połóż spać (boks)-lekcja-pokrycie za 500-pokrycie za 500-pogłaszcz-napój-marchewka(jeśli jest)-nakarm ile potrzebuje
OJ jak najtanszy z marchewką, zakwaterowanie na 3 dni

dla klaczy > wyczyść-połóż spać-lekcja-pogłaszcz-napój-nakarm ile potrzebuje
OJ jak najtanszy, zakwaterowanie na 3 dni

Zakładka druga - każdym koniem codziennie lekcja i wysyłanie na kilka zawodów (jakichkolwiek) oczywiście z zostawieniem czasu i później zajęciem się (wyczyść, napój, pogłaszcz, połóż spać, nakarm). OJ jak najtanszy z marchewką oraz jeśli się da z ekwipunkiem, można na dłużej (30 do 60 dni)

Plan którego używam: wyczyść-połóż spać-lekcja-zawody za 12 energii do 20:30 (przełaje/western pleasure)-poglaszcz-marchew-nakarm
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
koniara5842
W skromnych progach Zagrody
koniara5842


Nick w grze : koniara5842
Liczba postów : 375
Dołączył : 13/02/2013

Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipostPon Lut 18, 2013 11:30 am

Będę chętna do zakładki 2 na ten tydzień. I jeśli chcesz, to potem także w weekandy Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2159174
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipostSob Lut 23, 2013 3:24 am

niestety interesuje mnie tylko sitter do codziennego oporzadzania, weekendy mi nic nie daja.

Nikt nie jest chetny? Kupon + drobne upominki za dobrą pracę gwarantowane! możliwa wymiana zapłaty na tygodniowe / lub jak Wam pasuje / equus w ilości do ustalenia!!!
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Turkawka
Przyjaciel Zagrody
Turkawka


Nick w grze : Turkawka
Liczba postów : 169
Dołączył : 21/02/2013

Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipostSob Lut 23, 2013 4:50 am

Zgłaszam się na chętną Smile.

Doświadczenie zawodowe: Razz

- sittowanie u gracza Niebieskooka97 - tak zwane pełne na prośbę gracza, czyli z podaniem hasła, chociaż broniłam się rękami i nogami Smile. Niemniej, Niebieskooka była bardzo zadowolona. Do ogarnięcia wtedy było jakieś 30 koni, opieka nad OJ, udział w promocji (tutaj też była bardzo zadowolona) i dokonania.

- współdzielenie wewnątrzhodowlane, czyli blupowanie w wypadku braku czasu. Na stałe z graczami nutka1001 i Lydia

Zapraszam do obejrzenia hodowli. Na stałe zajmuję się około 140 końmi.
Mój profil

Żeby w pełni zaświadczyć o uczciwości:
Zrzut z historii mojej karmy

Upomnienie 1 raczej jasne

Upomnienie 2: wysłanie do wyłudzacza haseł podającego się za admina wiadomości o treści "zgłaszam Cię kretyński oszuście". Zanim trafił do krainy wiecznych łowów - zdążył mnie zgłosić i od tej pory trzymam ozór na wodzy.

Upomnienie 3: wysłanie linka do howrse wiki (strony stworzonej przez Calvanę) w ramach odpowiedzi na prośbę o pomoc z OJ. Trzydniowy ban.

Więcej grzechów nie mam Smile. Także jak widać - chrapki na cudzesy nie posiadam Wink.
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipostNie Lut 24, 2013 5:42 am

chętnie Cię przyjmę na sprawdzenie, napisz na moje PW czy wiesz cobrze czym sie zajmowac i jak (1 post) Smile
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipostWto Mar 05, 2013 6:28 am

Ok, próba 3 - ktoś chętny na sittera? koni nie jest duzo, płacę fajnie Wink
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Jowiszowy
Nowy
Jowiszowy


Nick w grze : Jowiszowy01
Liczba postów : 7
Dołączył : 25/01/2013

Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipostWto Mar 05, 2013 12:35 pm

Zglaszam sie na sittera 1 a jesli jest zajety to na 2
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipostSro Mar 06, 2013 6:32 am

Jowiszowy, szukam sittera jednego do obu zakładek - tzn mogącego oporządzić i +25 i pozostałe konie (zakładki)
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Jowiszowy
Nowy
Jowiszowy


Nick w grze : Jowiszowy01
Liczba postów : 7
Dołączył : 25/01/2013

Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipostSro Mar 06, 2013 7:35 am

Jasne moge tez obie zakladki

Wydaje sie ze mam malo stazu serio mam okolo 400 tylko ba poprzednim koncie za to ze kolega prosil mnie zebym zaja sie jego kobtem i dal mi haslo dostalem bana
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)   Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukuję sittera, dobrze płacę.
» SZUKAM SITTERA - dobrze płacę!!
» poszukuję Sittera dobrze zapłacę!
» Poszukuję sittera-płacę kuponami!
» SITTER pilnie poszukiwany. Dobrze płacę

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: