Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Skręcenia, złamania zwichnięcia..

Go down 
+15
Ayame
Aglyss
Arbuzek_10
Pati...xd
wiki0396
Asiaa.
Athi
Broszka
PlaybackJunkie8
hanka1998
EveDallas
Nevarra
AyaKey
Vium
MrsKopytko
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Skręcenia, złamania zwichnięcia.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skręcenia, złamania zwichnięcia..   Skręcenia, złamania zwichnięcia.. - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 23, 2013 1:46 am

Kopytko, koleżanka sobie tego wybiła, miała go w szynie, pozostałe palce jakos przygięte czy coś, to dopiero komicznie wyglądało XDD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
zuzu_zozol
W skromnych progach Zagrody
zuzu_zozol


Nick w grze : Bośka
Liczba postów : 326
Dołączył : 09/04/2012

Skręcenia, złamania zwichnięcia.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skręcenia, złamania zwichnięcia..   Skręcenia, złamania zwichnięcia.. - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 23, 2013 11:35 am

- 2,5 mies. temu bodajże porządnie się wywaliłam. Później przez tydzień prawie chodzić nie umiałam. Pech chciał że była dyskoteka szkolna. Ja miałam obowiązkową obecność i obowiązkowe tańczenie bo jestem w samorządzie. Babka od wuefu musiała mnie nacierać Altacetem bo się nie dało...

- A ostatnio z całej siły centralnie czołem w słup telefoniczny. "Wypukłość" na czole zostanie mi chyba do końca życia. XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=741773
 
Skręcenia, złamania zwichnięcia..
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: