Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Klub antypsychofanów Ruffian.

Go down 
+10
Arbuzek_10
Cosiek
wiki0396
AyaKey
Suzan
PlaybackJunkie8
kaja98
Marsh
Athi
Imia
14 posters
AutorWiadomość
Imia
Już coś wie
Imia


Liczba postów : 102
Dołączył : 01/05/2012

Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 3:09 am

Zapraszam do zapisywania się na prezentacji Ide se. Byłabym również wdzięczna za wykonanie jakiejś grafiki.
Powrót do góry Go down
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 4:58 am

A to fani, a to antyfani... Szczerze, to zaczyna mnie to nieco denerwować. Rozumiem, że ktoś nie przepada za tym całym "Och, biedna Ruffian, to najsmutniejsza rzecz na świecie", ale bez przesady, żeby od razu takie coś robić.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
Marsh
Już coś wie
Marsh


Nick w grze : Flip Flap, ale nie wchodzę...
Liczba postów : 190
Dołączył : 07/05/2012

Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 7:55 am

Klub antypsychofanów Ruffian? Trochę to dziwnie brzmi. To jest trochę (a nawet bardzo) denerwujące kiedy wszyscy na około tylko "Oh, ta biedna Ruffina" itp. Ja do tej klaczy nic nie mam, ale troszkę szacunku zmarłemu koniowi trzeba okazać, bo beznadziejna to ona nie była. Według mnie taki klub to trochę nie na miejscu, ale to tylko moje zdanie
Powrót do góry Go down
kaja98
Raczkujący
kaja98


Nick w grze : kaja98
Liczba postów : 68
Dołączył : 16/12/2012

Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 10:23 am

Nie rozumiem ideologi tworzenia klubów antyfanów i nigdy jej nie zrozumiem. Chodzi o wkurzanie fanów? Czy pokazanie im, że są żałośni i nudni? To tyle z mojej strony.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=18720
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipostPon Sty 28, 2013 8:20 am

Ludkowie, spokojnie. :3 W nazwie jest "Klub antypsychofanów Ruffian". Nie chodzi o antyfanów, tylko o antyPSYCHOfanów. ^^ Wkurzają mnie już te wszystkie "Ruffian na boską klacz!", bo dziwne by było. Takie coś to przesada. o_o
Jeśli to w ogóle się tyczy Ruffian, bo nie wiem. XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipostPon Sty 28, 2013 9:00 am

Psychofanów czyli mam przez to rozumieć że tych, którzy się jarają tym jak 'Henio mięsnym' jak to u nas mawiają? Coś w tym jest jakby spojrzeć na to ze strony obserwatora ;x
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipostPon Sty 28, 2013 9:32 am

Mnie też denerwują te ,,Ach , biedna Ruffian" itp. A o innych wspaniałych koniach to już nikt nie pamięta ? Takich jak np. Seabiscuit . Może i Ruffian jest super klaczą , ale nie zapominajmy o innych koniach : x . Do klubu antypsychofanów to ja nic nie mam , miałabym gdyby to był klub antyfanów . Ale taki to nawet nie zły pomysł Smile

A jak ktoś nie zna Seabiscuita to on :

Spoiler:
Spoiler:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Marsh
Już coś wie
Marsh


Nick w grze : Flip Flap, ale nie wchodzę...
Liczba postów : 190
Dołączył : 07/05/2012

Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipostSro Sty 30, 2013 11:27 am

Jest też Secretariat, Barbaro, Zenyatta? Te konie też były mega.
Tutaj jest bardzo ładnych filmik o nich: https://www.youtube.com/watch?v=VadWLTmEwWY
Powrót do góry Go down
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipostCzw Sty 31, 2013 8:59 am

kiedyś chyba co 5 gracz miał prezentacje w Ruffian jej grób, link do filmy na YT, petycje o Ruffian itd. mnie to trochę denerwuje, jakoś się tak nie jarają zmarłymi ludźmi.
Powrót do góry Go down
Cosiek
Przyjaciel Zagrody
Cosiek


Nick w grze : versalie
Liczba postów : 135
Dołączył : 30/10/2012

Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipostPią Lut 01, 2013 9:55 am

Rozumiem...troche dziwne jest te ich jaranie Ruffian:"Ruffian jako klacz boska" itp.
EDIT:jaranie sie *
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipostPią Lut 01, 2013 11:18 am

Moje zdanie jest takie,że może trochę to denerwujące,jak widzi się tyle tego o Ruffian,choć nie powiem też że była"zła",ale po co robić kluby antypsychofanów o co w tym chodzi? O to żeby walczyć jeden człowiek z drugim,bo jeden lubi ruffian a drugi nie?
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipostPią Lut 01, 2013 11:36 am

Cytat :
O to żeby walczyć jeden człowiek z drugim,bo jeden lubi ruffian a drugi nie?
~ założyciel pewnie lubi Ruffian, ale nie lubi, kiedy się o niej gada na prawo i lewo; mnie to zawsze wkurzało. Jest różnica - napisać coś na prezentacji, kilka zdań, a napisanie całej księgi o tym, jaka Ruffian była wspaniała i lepszego konia nie ma, więc trzeba ją dać na boską, żeby ją "uczcić". >___<
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipostPią Lut 01, 2013 11:57 am

wiki0396 napisał:
jakoś się tak nie jarają zmarłymi ludźmi.
Mały offtop: Nie gadaj T.T ja się jaram człowiekiem, który już ponad 40 lat nie żyje xD nawet mam na ścianie jego foty z różnych ról xDD!
Koniec offtopu xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipostPią Lut 01, 2013 12:36 pm

Żałosne. Okej, może i ktoś pisze na prezentacji że Ruffian to świetna kobyłka była. No bo to prawda jest. Każdy ma prawo do własnego zdania, wolność słowa, wypowiedzi to się nazywa jakby ktoś nie ogarniał tego tematu Wink To że ludzie to piszą, to oznacza że ją szanują i podziwiają to co zrobiła za swojego życia. To że ktoś ma do czegoś szacunek oznacza że jest człowiekiem wychowany, natomiast to że ktoś ją podziwia to jego sprawa jest. Denerwuje cię to? No to jak to zobaczysz wciskaj CTRL+W i po sprawie. Co miałby na celu ten klub? Podejrzewam że nic. No bo niby co? No właśnie nic, ewentualnie walkę na słowa, że ktoś ją szanuje i podziwia a drugi nie. No i co ci z tego klubu? Jajko. -.-
Jeśli ci się zdanie innego człowieka nie podoba to nie komentuj tego. Taki klub jest pewnym komentarzem do uczuć innych, coś typu "jesteś głupi. ja wiem lepiej, masz mieć takie same zdanie jak moje albo cię zaspamuje".
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Magiczna375
Już coś wie
Magiczna375


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 179
Dołączył : 14/01/2013

Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipostPią Lut 01, 2013 3:00 pm

Nie pozabijajcie się tutaj.
Autorka pewnie miała na myśli to,że Ruffian jest klaczą godną podziwu i szacunku,ale nie należy robić z niej bóstwa.
Jest różnica między fanem a psychofanem.
Fan: Szanuję ruffian
Psychofan: Ruffian jest bogiem.Stawiajmy jej ołtarze i czcijmy ją ponad wszystko.

Proszę więc nie wydrapcie sobie oczu.
Powrót do góry Go down
Christie
Nowy
Christie


Nick w grze : Christie
Liczba postów : 21
Dołączył : 04/12/2012

Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipostWto Lut 12, 2013 5:30 am

Do Ruffian nic nie mam ale PSYCHOfani mnie już poważnie denerwują... Osobiście uważam, że jej historia jest smutna, ale ciągle zaśmieca się howrse różnymi petycjami z nią związanymi oraz bannerami...
Powrót do góry Go down
blaze the cat
Już coś wie
blaze the cat


Nick w grze : blaze the cat
Liczba postów : 128
Dołączył : 23/02/2013

Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipostPią Sty 24, 2014 7:16 am

Zapisuję się do klubu, ale mam szlaban na Hwr. i muszę tu Klub antypsychofanów Ruffian. Icon_sad!
Magiczna: 
Psychofan: Ruffian jest bogiem. Stawiajmy Jej ołtarze i czcijmy ją ponad wszystko. Każdy, kto Jej nie wielbi to heretyk i ma zostać powieszony, poćwiartowany, ugotowany we wrzącym oleju i spalony, a jego prochy jeszcze kilka razy spalone, a potem wymieszane z tłuszczem, pomyjami, smołą, siarką i brudem zrzucone z przepaści. 
LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2711112
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipostSob Sty 25, 2014 5:18 am

wiki0396 napisał:
jakoś się tak nie jarają zmarłymi ludźmi.
No właśnie. Jakoś nie widziałam żeby ktokolwiek oddawał na swojej prezentacji hołdy Janowi Pawłowi II, albo tym wszystkim wspaniałym ludziom którzy zginęli w czasie II Wojny Światowej, lub ludziom którzy zginęli i być może jeszcze zginą na Ukrainie, lub w innych współczesnych konfliktach, a zasługują na większy szacunek niż koń wyścigowy (choćby najszybszy).
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klub antypsychofanów Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Klub antypsychofanów Ruffian.   Klub antypsychofanów Ruffian. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Klub antypsychofanów Ruffian.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ruffian
» Boski koń Ruffian.
» Ruffian - co o niej sadzicie
» Ruffian Combo - dla odważnych :)
» Klub Konika Polskiego :) (ZAPISY!)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki-
Skocz do: