Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Tyle kuponow i rzeczy z CR ?!

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
alexandra783
Nowy
alexandra783


Nick w grze : Lexro
Liczba postów : 21
Dołączył : 01/01/2013

Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! Empty
PisanieTemat: Tyle kuponow i rzeczy z CR ?!   Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! I_icon_minipostPon Sty 28, 2013 12:08 pm

Hej. Od razu powiem ze pisze bez polskich znakow bo mam ang klawiature Smile No wiec moje pytanie jest takie, skad gracze maja tyle kuponow i rzeczy z CR. Jak chodze po roznych profilach to az sie dziwie bo pelno koni ze ZJ i miliard eq Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! 4064056192. Trzeba prawdziwa kase na to wydawac zeby miec kupony ? Wiem ze mozna zasiac te kupony u siebie w osrodku, ale mi kasy by nie starczyo nawet na 1/4 takich nasion ;/ Macie moze link z jakas instrukcja jak zarzadzac osrodkiem zeby starczylo na te kupony ? Moze ktos mi pomoc ? Zarowno tu jak i na howrse jestem nowa wiec rozumiecie ...
Powrót do góry Go down
http://www.hannoveria.republika.pl
Gość
Gość
Anonymous



Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! Empty
PisanieTemat: Re: Tyle kuponow i rzeczy z CR ?!   Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! I_icon_minipostPon Sty 28, 2013 12:13 pm

Nasiona kuponu dają jeden kupon więc nie z tego się biorą te miliony.
Gracze kupują za realne pieniądze, sprzedają konie za kupony, kupują za equus i od innych graczy.
Kase zarabiają poprzez stanówki, robienie grafik, sprzedaż koni.. dużo wymieniać.
Powrót do góry Go down
alexandra783
Nowy
alexandra783


Nick w grze : Lexro
Liczba postów : 21
Dołączył : 01/01/2013

Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! Empty
PisanieTemat: Re: Tyle kuponow i rzeczy z CR ?!   Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! I_icon_minipostPon Sty 28, 2013 12:20 pm

aha, ja jeszcze w tym "zielona" ale moze cos ogarne Wink a konie za kupony sie jakos sprzedaja ? Bo widzialam ze niektore siedza tam tygodniami ;/ wiem ze nie moge oczywiscie dac jakiegos slabego konia za od razu 5 kuponow Very Happy ale takie srednie konie np. z ZJ moge dac za 3 kupony ?

EDIT: A o co chodzi z diamentami z ofert partnerow? To jest platne ?
Powrót do góry Go down
http://www.hannoveria.republika.pl
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! Empty
PisanieTemat: Re: Tyle kuponow i rzeczy z CR ?!   Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! I_icon_minipostPon Sty 28, 2013 12:27 pm

Kupony można mieć, jak się dobrze obróci w grze Wink Nawet 11 miesięcznie za darmo
1) Jak masz 50 dni stażu, to możesz po raz pierwszy kupić kupon za 20% twoich equus. Potem co 30 dni kolejny. Tu gracze zazwyczaj przekazują komuś kasę i kupują za grosze. A potem odbierają. Tylko to musi być zaufana osoba
2) Jesli uśmiercisz konia, który ma 30 lat i 1 miesiąc (minimum) dostaniesz kupon. Max 10 koni na miesiąc. Najlepiej załatwić sobie stałą dostawę, jak się zamierza długo grać. Czyli:
miesiąc pierwszy: kupujesz 10 koni mających 15 lat. Ich ceny sa jeszcze w miarę
miesiąc drugi: te 15latki mają teraz 20lat. Kupujesz kolejne 10 15latków.
miesiąc trzeci: 20latki mają 25lat. 15latki mają 20 lat. Kupujesz kolejne 10 15latków.
miesiąc czwarty: 25latki kończą 30 lat. Uśmiercasz je i masz kupony. 20latki kończą 25lat. 15latki kończą 20lat. Kupujesz kolejne 10 15latków.
W tym czwartym miesiącu masz po raz pierwszy 10 kuponów, a potem już co miesiąc znowu, o ile codziennie zajmujesz się końmi Wink Cały czas będziesz ich mieć potem 30 do obsłużenia.

Oprócz tego możesz się zajmować normalną hodowlą, ale to taka podstawa, jak chcesz mieć darmowe kupony.


W OJ nie zasiejesz, bo ich nie sprzedają. Tylko raz była taka promocja, że co jakiś czas wrzucali kilka paczuszek.

Kasa... Głównie odpowiednia hodowla, nie wydawanie kasy na głupoty




alexandra783 napisał:
aha, ja jeszcze w tym "zielona" ale moze cos ogarne Wink a konie za kupony sie jakos sprzedaja ? Bo widzialam ze niektore siedza tam tygodniami ;/ wiem ze nie moge oczywiscie dac jakiegos slabego konia za od razu 5 kuponow Very Happy ale takie srednie konie np. z ZJ moge dac za 3 kupony ?

Musisz mieć naprawdę dobrą hodowlę, żeby sprzedawać konie za kupony. Czyli jedne z najwyższych PG dla danej rasy w grze.
Druga opcja: sprzedajesz konia z BARDZO wysokimi um (ponad 1000. A żeby to osiągnąć musisz mieć wysokie PG) z wieloma rzeczami z CR.
Trzecia opcja: Sprzedaż koni z DJ Wink Ale takie mało kto ma. Albo boskich.

ZJ za 3 kupony? Nie przejdzie. Chyba, że ma BARDZO wysokie um. i dobre rzeczy z CR. Jeżeli jest wygaszonym jabłkiem masz ewentualnie szansę przy słabym koniu na 1-2 kupony, ale musi być naprawdę ładny.


alexandra783 napisał:

EDIT: A o co chodzi z diamentami z ofert partnerow? To jest platne ?

Nie polecam. Część wymaga kupna rzeczy, więc odpada. Część to ankiety, z których zazwyczaj nie przekazują ci wcale diamentów.


Z twojej wypowiedzi wynoszę, że dopiero zaczynasz grę, więc takie małe wskazówki:
Nazwij choć jednego konia "Krezus Junior". Masz wtedy szansę na zdobycie Krezusa. Co prawda niewielką, jak wygraną w totka, ale jednak jest. Każdego miesiąca, trzynastego dnia, jeden z Krezusów Juniorów zamienia się w prawdziwego Krezusa. Tylko jeden na serwer.
W tym miesiącu pojawił się ten:
KLIK
co widać po dacie urodzenia.

Dodatkowo warto codziennie rozmrażać Mróz, np. tą:
KLIK
Pomijając możliwość wygrania okrycia Hypnosa zdobywa się też szansę na wygranie Mroza dla siebie. Co miesiąc, pierwszego dnia, Mróz przyjdzie do jednej z osób, które rozmrażały, czyli tak jakby kupowały losy. Dziennie możesz rozmrozić jedną Mróz. Czyli codziennie to tak, jakbyś kupiła 30 losów. I szansa odrobinę większa niż przy Krezusie, bo Juniorami kawał osób nazywa, a o rozmrażaniu niewiele pamięta.

No i codziennie możesz też gratulować Topazom, dzięki czemu możesz wygrać diament. A 10 diamentów to 1 kupon.
Dziennie możesz gratulować 5 Topazom, czyli 5 małych szans.


_____________
Dla uwiarygodnienia moich technik dowód, że przez te ponad 2 lata kupiłam niewiele kuponów:
Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! 0385033692
I mój stan posiadania:
KLIK

Może się wydać, ze te 4 miesiące to dużo, ale jak się zamierza grać długo... Takie starsze konie to nawet można potem ładnie odsprzedać w przypadku braku gotówki Wink A 3 miesiące podhodowywania na kupon to krócej niż pół roku, czyli hodowanie od źrebaka i zajmowanie się dzień w dzień.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
alexandra783
Nowy
alexandra783


Nick w grze : Lexro
Liczba postów : 21
Dołączył : 01/01/2013

Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! Empty
PisanieTemat: Re: Tyle kuponow i rzeczy z CR ?!   Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! I_icon_minipostPon Sty 28, 2013 2:05 pm

Dzieki Lady Arvena Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! 4064056192. Na pewno sie przyda. Bede w koncu wiedziec co robic na hwr oprocz szkolenia i rozmnazania koni Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.hannoveria.republika.pl
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! Empty
PisanieTemat: Re: Tyle kuponow i rzeczy z CR ?!   Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! I_icon_minipostPon Sty 28, 2013 2:35 pm

a ja od siebie dodam tylko, że jeśli nadal masz mało gotówki, to warto kryć klacze za bezcen, kiedy haracz za weterynarza wciąż jest niewielki i wystawiać już pokryte za kilka tysięcy eq. Ładny zarobek na czysto, choć nie trwa długo (opłata za weterynarza zwiększa się wraz z funduszami)
Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
alexandra783
Nowy
alexandra783


Nick w grze : Lexro
Liczba postów : 21
Dołączył : 01/01/2013

Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! Empty
PisanieTemat: Re: Tyle kuponow i rzeczy z CR ?!   Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! I_icon_minipostWto Sty 29, 2013 11:31 am

oo jak będe miec wiecej koni to tez wyprobuje ten sposob Wink bo narazie mam 9 Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.hannoveria.republika.pl
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! Empty
PisanieTemat: Re: Tyle kuponow i rzeczy z CR ?!   Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! I_icon_minipostSro Sty 30, 2013 3:55 am

Masz już dostęp do sprzedaży bezpośrednich?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! Empty
PisanieTemat: Re: Tyle kuponow i rzeczy z CR ?!   Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! I_icon_minipostPią Lut 01, 2013 12:36 pm

/ Jakby brakło spacji nie zabijajcie. Przycina sie na nowej klawie nie mam już sił do tego/

LA w sumie powiedziała już większość.

Przede wszystkim jak będzie gdzieś promocja ala " daj kasę OW" daj sobie spokój. Marnujesz tylko kasę, a im wiecej masz funduszy tym więcej masz zapłącić haracz.
Podobnie jest z wetem. Im więcej funduszy tym większy pułap do2500. Moja metoda? Pożyczam swoje fundusze zaufanej osobie. Zostawiam sobie ok 20 tys i kryję.Wet kosztujje ok 200-300 eg. Klacze kryje TYLKo własnymi ogierami i hurtowo. No chyba ze zależy Ci na dobrych koniach wtedy poswięć parę eq na dobre krycia. Jak rozrośnie Ci się stadko to i na kryciach zaoszczędzisz. A ogierami też możesz kryć zawsze to zarobek.

Kolejna sztuczka tyczy sie Oj. Kwateruj za min przy jak największej cenie lekcji. Przykład: 3dni w oj za 10eg to 30.Cena lekcji powiedzmy 40.Różnicazwraca sie tego samego dnia.

Kwestia wydatków: Nie wydawaj na !cenzura!ły. Posiedź nawet z godzine na sprzedażach i kilka razy wróć sie na te same oferty. Możesz znaleźć dobrego konia taniej niż na początku. Jak nie ma to wrółć się nawet następnego dnia, lub jeszcze następnego, nie kupuj od razu. !cenzura!ły typu Lira Apaolla Krew Meduzy wierz mi ze są potrzebne jak dziura w moście. Masz je to sprzedaj. Pięta Achillesa: jeżeli nie trenujesz koni też jest zbędna.

Co do Promocji:chcesz bierz udział, na boskiego nie licz: doją realną kase na tych koniach.Dzikusy są jeszcze gorsze więc jeżeli chcesz mieć te konie to najpierw dojdź dopoziomu w grze gdzie będzisz mieć konie po wytrenowaniu na poziomie 1100 um lub więcej z przedmiotami z CR.(licząc na chwilę obecną) Możesz je wtedy sprzedać za kupony.


Wiem co mówie.Gdy była promocja z wędrownymi ludzie na potęgę siedzieli na spzredażach alb odawali kasęOW. Ja za ten haracz kupiłam 2-3 konie i zdobyłam trofeum za boskie zwierzaki. Więc jak dobrze rozplanujesz gre to zyskasz więcej.


Kwestia Oj.Kupony na ośrodek?Nie trzeba, ja wydałam całe 5 i to jeszcze na początku gry.Żałuje tylko ostatnich 2 bo je zmarnowałam.
Jedynym rozsądnym zarobkiem jest rzepa. W sezonie letnim sadzisz na wszystkich łakach rzepy.Z nawozem wyjdą 3 partie na sezon.Zarobisz wystarczająco aby dalej rozwinąć OJ. Kupuj też łajno, przerabiaj na nawóz i sprzedawaj. Możesz zostawi ćze 2 sztuki na uprawy
Zainwestuj w średnie żyzne łąki. 2x wiecej niż będziesz potrzebować. Przykład:masz 4 boksy kupujesz 3 łąki. Jedną dajesz na pastwisko,jedna odłogiem, trzecia na uprawy.(max 5 upraw łacznie ze szklarnią, 0,5 akra na konia) Spada żyzność zamieniasz łąki miejscami.
Boksy, prysznic, duza łąka: patrz na wykresy.Kupuj jak są najtańsze szkoda przepłacać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
Go??
Gość
Anonymous



Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! Empty
PisanieTemat: Re: Tyle kuponow i rzeczy z CR ?!   Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! I_icon_minipostSob Lut 09, 2013 5:28 am

Po prostu kupują kupony, sprzedają dobre konie itp. jest wiele wytłumaczeń na to
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! Empty
PisanieTemat: Re: Tyle kuponow i rzeczy z CR ?!   Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! I_icon_minipostWto Gru 03, 2013 11:54 am

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Wątek jest stary, więc go zamykam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! Empty
PisanieTemat: Re: Tyle kuponow i rzeczy z CR ?!   Tyle kuponow i rzeczy z CR ?! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Tyle kuponow i rzeczy z CR ?!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pegazy - o co tyle krzyku?
» Czy on naprawde jest tyle wart ?
» SPRZEDAM OGIERA, PG 435.40 (tyle będzie po zabawach)
» SPRZEDAM KLACZ, PG 433.34 (tyle będzie po zabawach)
» SPRZEDAM OGIERA, PG 434.79 (tyle będzie po zabawach)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: FAQ :: Pytania związane z Howrse :: Archiwum-
Skocz do: