Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 co sądzicie

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

co sądzicie Empty
PisanieTemat: co sądzicie   co sądzicie I_icon_minipostPon Lut 11, 2013 2:41 am

zaczełam się zstanawiać nad pracą na marzec i pomyslałam o koniu Smile chciałabym zapytać was co sądzicie o tej pracy, chodzi mi o anatamię i ułozenie cieni. Raczej jej nie wyślę bo nawet nie wiem czy ją zrobię do końca :/
co sądzicie Beztytuuuqc
Powrót do góry Go down
Chiavatta
Raczkujący
Chiavatta


Nick w grze : Chiavatta
Liczba postów : 67
Dołączył : 28/12/2012

co sądzicie Empty
PisanieTemat: Re: co sądzicie   co sądzicie I_icon_minipostPon Lut 11, 2013 11:32 am

Musisz wycieniować jeszcze bardziej, narysuj mu na szyi bardziej widoczny "mięsień" i zaznacz bardziej światła Wink
Ale głównie to jest OK (:
Powrót do góry Go down
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

co sądzicie Empty
PisanieTemat: Re: co sądzicie   co sądzicie I_icon_minipostPon Lut 11, 2013 11:38 am

Je bym raczej powiedziała, że widzę tu początki cieniowania. O wiele za mało szczegółów, mięśnie i ścięgna nie są zaznaczone. Anatomia jest na razie raczej w porządku, choć to i owo można by poprawić. Ogólnie cienie układają się dobrze, ale jak mówiłam jest ich za mało.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

co sądzicie Empty
PisanieTemat: Re: co sądzicie   co sądzicie I_icon_minipostPon Lut 11, 2013 11:43 am

Athi napisał:
Je bym raczej powiedziała, że widzę tu początki cieniowania. O wiele za mało szczegółów, mięśnie i ścięgna nie są zaznaczone. Anatomia jest na razie raczej w porządku, choć to i owo można by poprawić. Ogólnie cienie układają się dobrze, ale jak mówiłam jest ich za mało.
to właśnie były początki teraz troszę dodałam szczegółów ale nadal jest ich za mało
Powrót do góry Go down
Sponsored content





co sądzicie Empty
PisanieTemat: Re: co sądzicie   co sądzicie I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
co sądzicie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Co sądzicie?
» Co sądzicie? :3
» Co o tym sądzicie?
» Co sądzicie o
» Co sądzicie?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: