Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY

Go down 
+4
hanka1998
olcia1234
Chiavatta
Ms.Koniara
8 posters
AutorWiadomość
Ms.Koniara
Raczkujący
Ms.Koniara


Nick w grze : Vs.
Liczba postów : 95
Dołączył : 10/12/2012

TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY Empty
PisanieTemat: TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY   TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY I_icon_minipostPon Lut 11, 2013 11:14 am






Fajny ? Proszę o oceny.
Powrót do góry Go down
Chiavatta
Raczkujący
Chiavatta


Nick w grze : Chiavatta
Liczba postów : 67
Dołączył : 28/12/2012

TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY Empty
PisanieTemat: Re: TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY   TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY I_icon_minipostPon Lut 11, 2013 11:31 am

To jest czarna plama z okiem ;_;
Powrót do góry Go down
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY Empty
PisanieTemat: Re: TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY   TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY I_icon_minipostPon Lut 11, 2013 11:32 am

zachęcam do cieniowania
Powrót do góry Go down
Ms.Koniara
Raczkujący
Ms.Koniara


Nick w grze : Vs.
Liczba postów : 95
Dołączył : 10/12/2012

TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY Empty
PisanieTemat: Re: TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY   TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY I_icon_minipostPon Lut 11, 2013 11:46 am

Czarna plama z okiem ta jasne acha i to jest wykonane w zwykłym photoscopie.
Powrót do góry Go down
Chiavatta
Raczkujący
Chiavatta


Nick w grze : Chiavatta
Liczba postów : 67
Dołączył : 28/12/2012

TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY Empty
PisanieTemat: Re: TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY   TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY I_icon_minipostPon Lut 11, 2013 11:59 am

W photoscopie? o.o A nie w photoscape?
~
To się przypatrz, bo to nawet konia nie przypomina. Na początek radziłabym zrobić kasztanowej maści.
Powrót do góry Go down
Ms.Koniara
Raczkujący
Ms.Koniara


Nick w grze : Vs.
Liczba postów : 95
Dołączył : 10/12/2012

TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY Empty
PisanieTemat: Re: TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY   TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY I_icon_minipostPon Lut 11, 2013 12:09 pm

Jak nie przypomina mi przypomina.
Powrót do góry Go down
Chiavatta
Raczkujący
Chiavatta


Nick w grze : Chiavatta
Liczba postów : 67
Dołączył : 28/12/2012

TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY Empty
PisanieTemat: Re: TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY   TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY I_icon_minipostPon Lut 11, 2013 12:18 pm

To po co prosisz o opinię, jak za wszystkie się obrażasz?

Musisz mu wycieniować pysk, właściwie to wszystko. Przydałyby się też cienie (dlatego kasztanowata maść byłaby lepsza) w miejscu mięśni. Dla lepszego efektu dodałabym mu jeszcze trochę ścięgien. Oj, dużo tego.
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY Empty
PisanieTemat: Re: TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY   TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY I_icon_minipostPon Lut 11, 2013 1:11 pm

Sam lineart konia raczej zły nie jest, ale przydałyby się cienie, poprawienie tych łat (nie wiem, jak to się fachowo nazywa, ale dla mnie to łaty, jak u krowy) i zamienienie oka ludzkiego w zwierzęce. Krótko mówiąc wszystko do przećwiczenia. A i zdolność przyjmowania opinii na klatę by się przydała, bo to bardzo w życiu pomaga Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY Empty
PisanieTemat: Re: TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY   TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY I_icon_minipostPon Lut 11, 2013 2:34 pm

Na początku nie powinno zabraknąć prostego, dobrze wykonanego linera. Oczywiście cieniowanie niezbędne (chyba że robisz w zupełnie innym stylu). Dodatkowo fajnie jest również wymyślić jakąś ładną i ciekawą maść. Dobry pomysł daje czasami największe wrażenie, jeśli jest dobrze przedstawiony. No i radziła bym ściągnąć jakiś lepszy program, choćby na początek GIMPa. Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY Empty
PisanieTemat: Re: TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY   TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY I_icon_minipostWto Lut 12, 2013 2:57 am

lineart ok, ale brak cieni i do tego te pixele ;/
Powrót do góry Go down
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY Empty
PisanieTemat: Re: TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY   TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY I_icon_minipostWto Lut 12, 2013 3:07 am

Samym wyglądem konia jako konia nie będę się zajmować, bo nie wiem jaki efekt chciałaś osiągnąć.
Powiem natomiast że praca jest niestaranna - o czym świadczą piksele fruwające wokół nóg. Jeżeli szkoda Ci czasu na to żeby je gumką wymazać, to nie licz na to że ktoś poświęci czas na głosowanie na tą pracę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY Empty
PisanieTemat: Re: TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY   TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY I_icon_minipostWto Lut 12, 2013 9:22 am

nie jestem zbyt zdolnym "rysownikiem", ale widzę kilka błędów, które rażą mnie w oczy, tj.:
- latające piksele. radzę co chwilę zapisywać i otwierać na białym tle, bo na tych kratkach nic nie widać Wink
- tylna noga. wydaje mi się zbyt... no nie pasująca do pozostałych. nie wiem, czy mi się tylko wydaje, czy rzeczywiście jest z nią coś nie tak Wink
- brak cieni. to jest tylko czarny cień konia. i lepiej nie używać "pełnego" czarnego, tylko jaśniejszych kolorków, bo na "pełnym" czarnym można używać jaśniejszych kolorów.
- skarpetki na nogach (czy jak to tam się nazywa). są źle zrobione. skarpetki są dookoła jakiejś części, a nie tylko na części, którą widzi człowiek przed ekranem. wiem, może nie jasno wyraziłam, ale chodzi o to, że na około tych białych plam, widać czarny kolor. a tego według mnie nie powinno być

nie martw się bardzo opiniami. tylko trochę bardziej się postaraj. nie chodzi o to, żeby komuś robić na złość. po prostu to jest źle, trzeba to poprawić i żyje się dalej Wink
Powrót do góry Go down
unicorn.
Nowy
unicorn.


Nick w grze : Carelle
Liczba postów : 44
Dołączył : 17/02/2013

TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY Empty
PisanieTemat: Re: TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY   TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY I_icon_minipostNie Lut 17, 2013 1:56 am

Nawet ładny.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY Empty
PisanieTemat: Re: TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY   TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
TWÓRCZOŚCI PANI KONIARY
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» NOWY STYL PANI KONIARY
» U *koniary*
» Pierwsze komputerowe wypociny Koniary.
» Urodziny Pani Dallas
» Prezentacje pani Pysi :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: