Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pożegnanie

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Pożegnanie  Empty
PisanieTemat: Pożegnanie    Pożegnanie  I_icon_minipostSob Lut 16, 2013 2:38 pm

Z dniem 16/02/2013 o godzinie 22:35 usuwam konto na hwr, powód - wiele osób, które zniszczyło moją opinię na howrse wliczając w to blog i-love-howrse. Dziękuje wam wszystkim, co byli przy mnie, będę funkcjonować tutaj na ZM i na howrse pod innym kontem, zaczynając wszystko od samego początku i poczuć jeszcze raz, jak to być normalnym "userem" na howrse.
Pozdrawiam, Devilek
Powrót do góry Go down
Clockvise
Jedną nogą w ZM
Clockvise


Nick w grze : Clockvise
Liczba postów : 675
Dołączył : 27/12/2011

Pożegnanie  Empty
PisanieTemat: Re: Pożegnanie    Pożegnanie  I_icon_minipostSob Lut 16, 2013 3:06 pm

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO D:
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Pożegnanie  Empty
PisanieTemat: Re: Pożegnanie    Pożegnanie  I_icon_minipostSob Lut 16, 2013 3:22 pm

Friesian napisał:
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO D:
Nooo co? D:
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Pożegnanie  Empty
PisanieTemat: Re: Pożegnanie    Pożegnanie  I_icon_minipostSob Lut 16, 2013 3:32 pm

chciałoby się rzec - jajco

Odchodzisz, ok ale po co w związku z tym zakładasz wątek??
Zawsze tego typu rzeczy kojarzą mi się z jednym: napiszę odchodzę a może będą mi pisać: nie, zostań, czemu kasujesz smutno mi będzie itp, itd.
Masz 15 lat, bynajmniej tak widnieje pod avkiem, więc już duża osóbka z Ciebie warto zacząć działać zgodnie ze swoim wiekiem ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Go??
Gość
Anonymous



Pożegnanie  Empty
PisanieTemat: Re: Pożegnanie    Pożegnanie  I_icon_minipostSob Lut 16, 2013 4:44 pm

EREIS napisał:
chciałoby się rzec - jajco

Odchodzisz, ok ale po co w związku z tym zakładasz wątek??
Zawsze tego typu rzeczy kojarzą mi się z jednym: napiszę odchodzę a może będą mi pisać: nie, zostań, czemu kasujesz smutno mi będzie itp, itd.
Masz 15 lat, bynajmniej tak widnieje pod avkiem, więc już duża osóbka z Ciebie warto zacząć działać zgodnie ze swoim wiekiem ...
Zapytałem jednego z moderatorów czy mogę to tu umieścić- wyraził zgodę Wink
Konta nie kasuje, ale będę logować się tylko dla stażu
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Pożegnanie  Empty
PisanieTemat: Re: Pożegnanie    Pożegnanie  I_icon_minipostNie Lut 17, 2013 5:54 am

To po co piszesz !cenzura!ły, że odchodzisz?? Jak dla mnie daremne, usilne zwracanie na siebie uwagi i tyle ale Twoja sprawa. W końcu swoim postępowaniem i zachowaniem pracujesz na ocenę swojej osoby a skoro tak chcesz być postrzegany/na i odbierany/na - wolna wola. Szerokości jak to się u nas mawia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
kucysia
Nowy
kucysia


Nick w grze : kucysia
Liczba postów : 8
Dołączył : 22/02/2013

Pożegnanie  Empty
PisanieTemat: Re: Pożegnanie    Pożegnanie  I_icon_minipostPią Lut 22, 2013 9:13 am

no napisałaś że kasujesz, i piszesz że zostaje -.- to lepiej by było jakbyś usunęła . zadowolona?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pożegnanie  Empty
PisanieTemat: Re: Pożegnanie    Pożegnanie  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Pożegnanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pożegnanie pikniku

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: