Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Najlepsza grafika

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
borowikowa
Nowy
borowikowa


Liczba postów : 6
Dołączył : 07/05/2011

Najlepsza grafika Empty
PisanieTemat: Najlepsza grafika   Najlepsza grafika I_icon_minipostNie Lip 24, 2011 8:24 am

Ogłaszam konkurs na najlepszą grafikę.
Czas trwania: 1 - 30 sierpień. 31 zostaną ogłoszone wyniki.
Temat prac: Dowolna tematyka, ale wiedz, że grafik z końmi widziałam już mnóstwo i na prawdę musisz mieć talent by mnie jeszcze tym tematem zdziwić i oszołomić. Technika pracy dowolna. Można zrobić grafikę bezramkową, jednoramkową, wieloramkową i z podstronami (w tym przypadku wysyłasz mi projekt danej prez bez kodów, tylko grafika)
By wziąć udział w konkursie musisz:
Napisać do mnie wiadomość, że się zgłaszać, wysłać dowolny przedmiot z CR (prócz chmurek, koników, puszek) i przesłać pracę, oraz podać mi jej wartość (w equus) jaką wg. Ciebie ma.
Czego nie biorę pod wagę ?
- Nie podpisanych prac, prac innych graczy, lub całkowicie zerżnięte z innych stron internetowych.
Prosiłabym by na pracy nie było napisane że jest na mój konkurs. Wystarczy jak napiszesz, że grafika została wykonana przez Ciebie. Nic więcej ( żadnych nazw ramek, czy borowikowa wita) - takich prac nie przyjmę.
Nagrody:
I miejsce - kupon + dowolna prezentacja
II miejsce - prezentacja z podstronami + 2 chmurki
III miejsce - zwykła prezentacja + puszka pandory
2 wyróżnienia - zwykła prezentacja
wszyscy zgłoszeni otrzymają 25% zniżkę na zakup dowolnej prezentacji.
WAŻNE!
Każda z przysłanych prac zostanie tu zamieszczona i każdy gracz będzie miał do nich wgląd i możliwość zakupu w cenie jakiej podałeś. Ja do każdej z prezentacji wg. myśli kupującego dorobię kod HTML. Zysk (tylko equus) zostanie podzielony po połowie.
Jedną pracę może kupić nawet 10 osób, więc nie dość, że możecie wygrać konkurs to jeszcze dobrze zarobić. Macie cały miesiąc na zgłaszanie się i zysk.
31 sierpnia zamieszczę tu informację kto wygrał, kto nie, każda praca dostanie mój komentarz co ja myślę i ew, co pisali mi inni gracze. Więc jeżeli czytaz to a nie bierzesz udziału w konkursie zapraszam Cię do tego byś pisał mi swoją opinię w wiadomości, na pewno mi to pomoże. A jeżeli widzisz że to nie jest praca danej osoby też mi o tym daj znać.


borowikowa .... zapraszam do mnie na howrse i zgłaszajcie się. WARTO Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=755311
weila123
W skromnych progach Zagrody
weila123


Liczba postów : 361
Dołączył : 17/05/2011

Najlepsza grafika Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza grafika   Najlepsza grafika I_icon_minipostPią Sie 12, 2011 1:25 am

Zgłosiłabym się ale nie umiem grafiki ;x
Powrót do góry Go down
 
Najlepsza grafika
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Konkurs na najlepszą prezentację
» ROGATE ISLANDY - NAJLEPSZA DRUŻYNA REKRUTUJE!
» Głosujemy na najlepszą rase od powstania gry do lutego 2012
» Druga najlepsza hodowla szetlandów na howrse prowadzi nabór!
» Sleepwalker Fundation - najlepsza fundacja charytatywna działająca na Howrse

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: