Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Możesz oddać konto pod opiekę

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Matik99
Nowy
Matik99


Nick w grze : Matik99
Liczba postów : 7
Dołączył : 17/02/2013

Możesz oddać konto pod opiekę Empty
PisanieTemat: Możesz oddać konto pod opiekę   Możesz oddać konto pod opiekę I_icon_minipostNie Lut 17, 2013 1:02 pm

UWAGA NA TEGO GRACZA, TO OSZUST


Witam jeżeli wyjerzdżasz gdzieś może zostawić mi swoje konto pod opiekę. Opiekując się kontem będę nabijał staż jak i opiekował się końmi. Prosze o kontakt na howrse oczywiście pw mój nick Matik99 albo pod tematem. Myślę że niekture osoby będą zainteresowane i proszę je aby pisały swoje opinie bo mojej opiece. Takim sposobem inni gracze mi zaufaja i im pomoge. Oczywiscie cena takiej opieki to tylko i wylacznie moja pomoc. Wiekszosc sie spyta i co masz z tego tu odp jest prosta obecnie jestem chory i nudzi mi sie w domu, takie zajecie pomoze mi i wam.
Powrót do góry Go down
Księżniczka Żulietta
Przyjaciel Zagrody
Księżniczka Żulietta


Nick w grze : Ryuuko
Liczba postów : 1622
Dołączył : 06/11/2012

Możesz oddać konto pod opiekę Empty
PisanieTemat: Re: Możesz oddać konto pod opiekę   Możesz oddać konto pod opiekę I_icon_minipostSob Kwi 13, 2013 10:18 am

Skąd mam pewność że nie jesteś oszustem?
Czy jakaś osoba może potwierdzić twoją uczciwość?
Ile masz karmy?
Neutral
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1933720
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Możesz oddać konto pod opiekę Empty
PisanieTemat: Re: Możesz oddać konto pod opiekę   Możesz oddać konto pod opiekę I_icon_minipostSob Kwi 13, 2013 10:24 am

182 dni stażu, 4 punkty karmy Wink Raczej wątpię, zeby ktoś zaryzykował. Chyba że jest samobójcą i nic nie jest mu straszne.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Sponsored content





Możesz oddać konto pod opiekę Empty
PisanieTemat: Re: Możesz oddać konto pod opiekę   Możesz oddać konto pod opiekę I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Możesz oddać konto pod opiekę
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Franio ma wadę serca, czasu jest coraz mniej. Możesz pomóc chłopcu
» Konto
» Konto
» Jak usunąć konto ?
» Konto Pegaza

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: