Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Petycja o dowg.pl

Go down 
+18
gwiazda2002
blueberry.
Broszka
Kikyo22
koniki0099
hanka1998
Farabolxd
Ola Koniara
Cleopatra
Nevarra
Sweet Rabbit
Aki
amorkowa
DusiaKoniara
Falina
Szarusia16
Star-x3
pokusa
22 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
pokusa
Nowy
pokusa


Liczba postów : 3
Dołączył : 15/07/2011

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostNie Lip 24, 2011 12:49 pm

Była kiedyś na howrse petycja o bardzo podobną gre do tej właśnie gry tyle że o psach.

Petycja o dowg.pl Dlugowlosyowczarekniemi


Czy wiecie coć na ten temat? Mi bardzo się ta petycja podoba i wkleiłam oczywiście baner na swoją prezentacje ale u załozyczelki petycji na stronie nic nie ma napisane Sad Czy ktoś o tym słyszał?
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostNie Lip 24, 2011 1:13 pm

taka petycja jest głupia - przeciez nie założą nowej strony tylko dlatego że grupka Polaków tego chce...
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostPon Lip 25, 2011 1:58 am

Z takimi grami jest masa roboty, nie zrobią jej bo inni mają taką zachciankę...
Powrót do góry Go down
Falina
Nowy
Falina


Liczba postów : 9
Dołączył : 26/08/2011

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostPią Sie 26, 2011 6:05 am

Żałosne, zobacz ile Owilent płaci za Howrse, a za głupie Dowg będzie płacił jeszcze więcej... Zgadzam się z powyższymi, jak chcecie tej gry to Ow portfela pożyczcie silent
Powrót do góry Go down
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostPią Sie 26, 2011 10:54 am

Falina napisał:
Żałosne, zobacz ile Owilent płaci za Howrse, a za głupie Dowg będzie płacił jeszcze więcej... Zgadzam się z powyższymi, jak chcecie tej gry to Ow portfela pożyczcie silent
Tu akurat się nie zgodzę, bo Owlinet raczej na nas zarabia.
Mimo to inny gier typu Dowg nie popieram.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostPią Sie 26, 2011 10:55 am

Jak skończe studia w kierunku informatyki, html to wam taką gre zrobię XD
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostPią Sie 26, 2011 11:47 am

Mnie zrob adminem ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostPią Sie 26, 2011 12:28 pm

a mnie modem xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostPią Lis 04, 2011 12:56 pm

Moim zdaniem, powinniśmy być wdzięczni Owlient za howrse - wspaniałą grę o koniach. Ledwo tam się utrzymują - ? codziennie setki zgłoszeń. A wy jeszcze chcecie mieć coś takiego o psach? Jeśli tak wam na tym zależy - zróbcie ją sami, OK? Nie możecie, ale frajda Petycja o dowg.pl 1554703490
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostSob Lis 05, 2011 3:38 am

Już kupę czasu plącze się po forum internatiolana wątek o wowlf, nawet są propozycje grafiki i dalej nic z tego nie wyszło.
Dla garstki Polaczków na pewno nie zrobią czegoś takiego (pewnie90% ludzi nawet nie wie gdzie leży Polska). Nasza rodzima ekipa też czegoś takiego nie zrobi - brak kasy by wykupić prawa autorskie do całego systemu jaki jest w howrse.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostPią Lis 25, 2011 11:10 am

Ja osobiście jestem na BIG NO! Cieszcie się howrse, że w ogóle jest. Mają na pewno setki zgłoszeń dziennie dotyczących graczy oszukujących itd. ostatnio na odpowiedź czekałam ok.20 min! Jeśli na prawdę chcecie to swoje dowg, sami je stwórzcie. Natknęłam cię również na petycje o catow czy wowlf... Ludzie, Ci którzy są za, to totalni niewdzięcznicy Petycja o dowg.pl 1891997763
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Cleopatra
Nowy
Cleopatra


Liczba postów : 4
Dołączył : 26/10/2011

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostNie Gru 11, 2011 5:46 am

owlident wyciąga od nas dużo kasy za kupony ma z tego miliony a my za durny kupon płacimy ponad sześć złotych ,a więc mamy prawo domagać się czegoś więcej .Jestem za tą petycją .
Powrót do góry Go down
Ola Koniara
W skromnych progach Zagrody
Ola Koniara


Liczba postów : 324
Dołączył : 03/06/2011

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostNie Gru 11, 2011 5:52 am

Co do kuponów, to i tak OW dostaje tylko kilka marnych groszy za kupno po przez SMS'y. Większość zgarniają operatorzy, czy ktoś tam inny. Jestem przeciwko. Ja np lubię koty, ale od razu nie domagam się aby tworzyli nową grę, bo ja tak chcę...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse-porady.blog.onet.pl
Gość
Gość
Anonymous



Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostNie Gru 11, 2011 5:57 am

Wszyscy zapominają, że z tego, że płacimy te 6zł, to część idzie na vat, część dla allopasa, część dla sieci i na samym końcu jest howrse; )
Powrót do góry Go down
Farabolxd
Już coś wie
Farabolxd


Nick w grze : Farabolxd
Liczba postów : 292
Dołączył : 03/12/2011

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostNie Gru 11, 2011 9:41 am

ta petycja jest niepoważna moim zdaniem, przecież w internecie jest masa gier o psach, które podobne są do howrse, np Furry Paws .
najpierw poznajcie możliwości, a potem się domagajcie .
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostNie Gru 11, 2011 12:18 pm

Nie podoba mi się ten pomysł, nikt tego nie wprowadzi w życie, bo jakieś dzieciaki z Polski tak chcą. Jest wiele gier o psach, wystarczy wpisac w google, a howrse to i tak fajna stronka i tyle powinno wystarczyc
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
koniki0099
W skromnych progach Zagrody
koniki0099


Liczba postów : 374
Dołączył : 26/01/2012

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 7:32 am

a MI podoba się ten pomysł. howrse jest bardzo fajną stroną, a gdyby doszło jeszcze ,,howrse" o kotach i psach byłoby bardzo fajnie.
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 7:53 am

Howrse jest jak Facebook, oni na nas kasę robią i tyle. Dlatego nie widzę problemu, żeby zrobili jeszcze o psach ;P
Powrót do góry Go down
koniki0099
W skromnych progach Zagrody
koniki0099


Liczba postów : 374
Dołączył : 26/01/2012

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 8:24 am

Kikyo22 napisał:
Howrse jest jak Facebook, oni na nas kasę robią i tyle. Dlatego nie widzę problemu, żeby zrobili jeszcze o psach ;P
Powrót do góry Go down
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 10:34 am

nawet gdyby się zgodzili na taką grę, to jak ma ona wyglądać? będzie smycz jako ekwipunek? obroża jako bonus? hotel z legowiskami jako nasz OJ, a kocyki zamiast ściółki? ludzie dajcie se siana (bez urazy)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Gość
Gość
Anonymous



Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 10:38 am

APX napisał:
Jak skończe studia w kierunku informatyki, html to wam taką gre zrobię XD
Jak byś admina potrzebowała, to jestem chętna Wink
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 11:32 am

Przyznaję się bez bicia. Petycję zrobiłam ja. Jednak aktualnie już jej nie prowadzę, odpowiedzi na jej temat ignoruję. Wszystkie informacje na jej temat zostały usunięte z prezentacji.
Szczerze mówiąc napisałam do Owlientu na kontakt. Oni się wiadomościami od nas graczy nie wiele przejmują. Odpowiedź jaką uzyskałam była najprawdopodobniej wysłana automatycznie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 12:11 pm

APX napisał:
Jak skończe studia w kierunku informatyki, html to wam taką gre zrobię XD

prosze jak to zrobisz zrób mnie adminem oki ? proszę ja nie mam szans na zostanie modem na żadnej stronie a co dopiero administratorem bo nie jestem pełnoletnie plis jak zrobisz to weź mnie na admina Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 12:45 pm

Albo moda czy kogoś...
Powrót do góry Go down
gabriela żołądź
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : gabriela żołądź
Liczba postów : 357
Dołączył : 17/02/2012

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostPon Lut 20, 2012 1:45 am

Jak dla mnie bardzo dobry pomysł z tą petycją mogli by zrobić drugą taką grę mieli by tylko zysk np. 1 złota kość kosztuje 1 chrupkę. Smile A jedna chrupka to jak jeden kupon i za kupienie chrupki mogli by brać chociaż 5 złotych (nie kupujcie kuponów oni tylko zrzerają kasę a nic nie dają). Mad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1561481
gabriela żołądź
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : gabriela żołądź
Liczba postów : 357
Dołączył : 17/02/2012

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostPon Lut 20, 2012 2:16 am

Aniawis39 z tą grą to jest bardzo dobry pomysł nie wiem dla czego innym się to nie podoba ale zdaje mi się że oni nie kochają psów ani kotów! Petycja o dowg.pl 3415504562 Petycja o dowg.pl 1480447093 Są zapatrzeni tylko w te konie, na okrągło konie jak by innych zwierząt nie było! Petycja o dowg.pl 762289128 Petycja o dowg.pl 26348906
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1561481
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostPon Lut 20, 2012 7:18 am

Teraz na prawdę wiem, że ta petycja to był błąd. Owlient po pierwsze ma nasze prośby, gdzieś (jak wspomniałam odpowiedź jaką uzyskałam, była wysyłana "z automatu"), a po drugie tak, jak ktoś już tu wspomniał: nie zrobią nowej gry tylko dlatego, że grupka Polaków tego chce. Oczywiście miło, by było gdyby kiedykolwiek taka gra powstała, ale żeby od razu mówić iż nie kochają psów i kotów?! Bez przesady....
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostCzw Lut 23, 2012 1:26 pm

Z resztą: świat ma Polskę głęboko w das Arsch. Najpierw musiałby powstac serwer francuski, międzynarodowy, angielski, hiszpański, szwedzki, finlandzki, arabski, hebrajski a na koniec może my.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 12:51 am

Aglyss, zapomniałaś o serwerze chińskim, japońskim, filipińskim, RPA, rosyjskim. I my na końcu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 6:02 am

gabriela żołądź napisał:
Aniawis39 z tą grą to jest bardzo dobry pomysł nie wiem dla czego innym się to nie podoba ale zdaje mi się że oni nie kochają psów ani kotów! Petycja o dowg.pl 3415504562 Petycja o dowg.pl 1480447093 Są zapatrzeni tylko w te konie, na okrągło konie jak by innych zwierząt nie było! Petycja o dowg.pl 762289128 Petycja o dowg.pl 26348906

Przesadziłaś już. Nie chciałabym być niegrzeczna to może sama utworzysz sobie taką gierkę o psach, Co ?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Petycja o dowg.pl Empty
PisanieTemat: Re: Petycja o dowg.pl   Petycja o dowg.pl I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Petycja o dowg.pl
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Petycja
» Petycja hahaha
» Ranking najbardziej [nie]sensownych petycji
» Konkurs - Petycja od Owlientu
» Petycja-boskie i specjalne w ufo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: