Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Mój pierwszy raz :) - na marzec

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Paulitka90
Raczkujący
Paulitka90


Nick w grze : Paulitka90
Liczba postów : 93
Dołączył : 11/01/2013

Mój pierwszy raz :) - na marzec Empty
PisanieTemat: Mój pierwszy raz :) - na marzec   Mój pierwszy raz :) - na marzec I_icon_minipostPią Mar 01, 2013 12:30 am

Moja pierwsza praca. Zrobiona na kartce ołówkiem i kredkami. A nieoceniona Turkawka pomogła mi ją ogarnąć,wycinając, dopasowując i sprawiając że jest wyraźna Smile
Proszę o oceny, tylko nie bijcie, bo zdaję sobie sprawę że praca nie jest idealna. Zaznaczam, że nigdy nie pobierałam żadnych lekcji rysunku, więc mam nadzieję że jak na samouka nie jest tragicznie Wink


Mój pierwszy raz :) - na marzec 4a80a283739c1[b]


Ostatnio zmieniony przez Paulitka90 dnia Sob Mar 02, 2013 3:46 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Mój pierwszy raz :) - na marzec Empty
PisanieTemat: Re: Mój pierwszy raz :) - na marzec   Mój pierwszy raz :) - na marzec I_icon_minipostPią Mar 01, 2013 12:46 am

Ma dość duże szanse że się dostanie Wink Ujełabym to tak że "trafiłaś w niszę" jaką jest pegaz z różowymi skrzydłami Wink

Praca jest staranna i miła dla oka Smile Jeżeli zależy CI na konstruktywnej krytyce, to dodam że powinnaś popracować trochę nad klatką piersiową (jest trochę za szeroka i za mało na niej zaznaczonych mięśni) oraz trochę nad kopytami (tylna noga zbyt "zawinięta")

Bardzo ładny pysk, ogólnie proporcje w porządku Smile I brawo za staranność! Życze cierpliwości w ćwiczeniach ;]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Paulitka90
Raczkujący
Paulitka90


Nick w grze : Paulitka90
Liczba postów : 93
Dołączył : 11/01/2013

Mój pierwszy raz :) - na marzec Empty
PisanieTemat: Re: Mój pierwszy raz :) - na marzec   Mój pierwszy raz :) - na marzec I_icon_minipostPią Mar 01, 2013 1:02 am

Jak najbardziej będę wdzięczna za każdą konstruktywną krytykę.
ebonita- bardzo dziękuję za rady, będę się starała jakoś je wykorzystać Smile
Powrót do góry Go down
Paulitka90
Raczkujący
Paulitka90


Nick w grze : Paulitka90
Liczba postów : 93
Dołączył : 11/01/2013

Mój pierwszy raz :) - na marzec Empty
PisanieTemat: Re: Mój pierwszy raz :) - na marzec   Mój pierwszy raz :) - na marzec I_icon_minipostNie Mar 10, 2013 9:57 am

Praca przeszła do głosowania także będę bardzo wdzięczna za głosy Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Mój pierwszy raz :) - na marzec Empty
PisanieTemat: Re: Mój pierwszy raz :) - na marzec   Mój pierwszy raz :) - na marzec I_icon_minipostNie Mar 10, 2013 10:00 am

Spoko, mój głos masz Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mój pierwszy raz :) - na marzec Empty
PisanieTemat: Re: Mój pierwszy raz :) - na marzec   Mój pierwszy raz :) - na marzec I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Mój pierwszy raz :) - na marzec
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Possible - tło na marzec =)
» Prace na marzec =D
» Maść na marzec
» Marzec - wiosna! :)
» Marzec lub Kwiecień/Weraj02

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: