Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 prezentacja na wix.com

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

prezentacja na wix.com Empty
PisanieTemat: prezentacja na wix.com   prezentacja na wix.com I_icon_minipostWto Mar 05, 2013 12:13 pm

postanowiłam się zabrać za wixa. no dobra, wgrałam własną grafikę, zmieniłam nazwy tych przycisków i w ogóle, ale jak wejdę na drugą stronę to nie ma panelu z przyciskami! na głównej jest, ale jak kliknę w inną to nie ma. jak je tam dodać?
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

prezentacja na wix.com Empty
PisanieTemat: Re: prezentacja na wix.com   prezentacja na wix.com I_icon_minipostWto Mar 05, 2013 12:44 pm

zapewne umieściłaś całe menu w okienku pierwszej strony
musisz je dać poza ramkę na tekst, wtedy wyświetli się na wszystkich
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

prezentacja na wix.com Empty
PisanieTemat: Re: prezentacja na wix.com   prezentacja na wix.com I_icon_minipostWto Mar 05, 2013 1:02 pm

to znaczy, ze muszę całą grafikę zmieniać D: no nic, biorę się do roboty. jak będę miała problemy to napiszę w tym wątku, by kolejnych nie tworzyć Smile
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

prezentacja na wix.com Empty
PisanieTemat: Re: prezentacja na wix.com   prezentacja na wix.com I_icon_minipostWto Mar 05, 2013 1:37 pm

Nie musisz zmieniać grafiki, zmniejsz tylko to pole na samą treść strony (pociągnij za punkcik na niebieskiej ramce)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

prezentacja na wix.com Empty
PisanieTemat: Re: prezentacja na wix.com   prezentacja na wix.com I_icon_minipostSro Mar 06, 2013 12:05 pm

jednak zrobiłam nową grafikę Razz
ale mam jeszcze inny problem:
jak wklejam dużą zawartość tekstu do ramki, to tekst wyjeżdża poza ramkę. i potem w podglądzie nie ma suwaka, tylko wszystkie teksty na stronie łącznie z przyciskami wędruj.ą ku górze. co z tym zrobić?
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

prezentacja na wix.com Empty
PisanieTemat: Re: prezentacja na wix.com   prezentacja na wix.com I_icon_minipostSro Mar 06, 2013 1:13 pm

Ja też się na tym wyłożyłam.
Poprzednia wersja edytora była lepsza i można było wybrać sobie ramkę z suwaczkiem, teraz chyba takiej już nie ma, przynajmniej ja nie znalazłam.
Toteż wróciłam na bloggera
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

prezentacja na wix.com Empty
PisanieTemat: Re: prezentacja na wix.com   prezentacja na wix.com I_icon_minipostSro Mar 06, 2013 1:51 pm

ty weź mnie nie strasz ;_; tyle pracy i się okazuje, że przez za przeproszeniem głupi suwak wszystko na nic? no bo mnie coś zaraz weźmie trzaśnie i zatrzaśnie ;_;
Powrót do góry Go down
Sponsored content





prezentacja na wix.com Empty
PisanieTemat: Re: prezentacja na wix.com   prezentacja na wix.com I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
prezentacja na wix.com
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Prezentacja w wix.com + prezentacja zwykła + pasujący awatar
» Prezentacja
» Prezentacja !
» Prezentacja
» Prezentacja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: