Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Twórczość APX'owej XDD

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Twórczość APX'owej XDD Empty
PisanieTemat: Twórczość APX'owej XDD   Twórczość APX'owej XDD I_icon_minipostWto Lip 26, 2011 9:51 am

Doskonalenie
słowa






Mówisz duże,
ale jakie jest duże, a jakie małe?


Mówisz
kocham, lecz co właściwie znaczy miłość?


Mówisz
dotyk, lecz co jest dotykiem?


Cielesny
kontakt, czy już samo spojrzenie w twe oczy.


Mówisz
pocałunek, lecz czym że on z definicji jest?


To tylko
wargi złączone ze sobą dwojga partnerów.


Czym jest
słowo?


Puste, bez
znaczenia?


Tylko
przekaz?


Czy my
zamieniamy węgiel w diament?


Słowo w coś
pięknego, pełnego emocji i uczuć?


Słowa,
słowa, słowa.


Tylko tym
zostaną bez czynów.


Tylko tym
zostaną bez uczuć.


Tylko tym
zostaną bez emocji.


Tylko tym
zostaną bez celu.
Powrót do góry Go down
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

Twórczość APX'owej XDD Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość APX'owej XDD   Twórczość APX'owej XDD I_icon_minipostWto Lip 26, 2011 11:26 am

sama to wymyśliłaś ?? To jest poprostu piękne Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

Twórczość APX'owej XDD Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość APX'owej XDD   Twórczość APX'owej XDD I_icon_minipostSro Lip 27, 2011 7:12 am

Genialne! Wyślij to na konkurs białych piór Smile.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Twórczość APX'owej XDD Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość APX'owej XDD   Twórczość APX'owej XDD I_icon_minipostSro Lip 27, 2011 12:03 pm

Sama, sama, ^.^ w gazetce będę zamieszczać więcej wierszy;)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Twórczość APX'owej XDD Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość APX'owej XDD   Twórczość APX'owej XDD I_icon_minipostCzw Paź 13, 2011 8:35 am

Mój dA
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Twórczość APX'owej XDD Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość APX'owej XDD   Twórczość APX'owej XDD I_icon_minipostSob Paź 22, 2011 3:10 pm

Lublin 12 marca 2011r.
Piszę do Ciebie Agato, aby poinformować Cię o niebywałym wydarzeniu. Odpisała mi. Ta dziewczyna. Jest co prawdy nieco irytująca, lecz ma ciekawą osobowość. Lubi większość rzeczy co ja. Kocha gotować ja także. Ma dziewczynę. Chcesz pewnie wiedzieć , co z Anią? A no nic. Kompletnie mnie zignorowała. Nie okazała mną zainteresowania. Jak na razie pisze sobie z tą Kingą. Może zostaniemy przyjaciółkami.
Lublin 22 marca 2011r.
Spotkałam się z nią dzisiaj. Na początku była nieznośna i infantylna. Jednak jak się okazało tylko mnie sprawdzała. Jak się zachowam. Pewnie chcesz wiedzieć jak wygląda? Blond farbowane włosy, niebieskie oczy. Ma strasznie zazdrosnego pieska. Ma śmieszne imię: Puszek. Słodki mały York. Poszłyśmy do niej do domu. Zjadłyśmy obiad, jej mama dobrze gotuje. Cały dom jest zagracony figurkami z porcelany. Aż klaustrofobiczne to uczucie, gdy milion porcelanowych oczu patrzy się na ciebie. Długo rozmawiałyśmy do późna. Od razu się z nią zżyłam. Nie wiedzieć dlaczego. Powiedziała mi dzisiaj, że jestem jej przyjaciółką i że dziękuje za mój przyjazd. Po ciemku wracałam do mojego miasta.

Lublin23 marca 2011r.
Dobrze nam się pisze, rozumiemy się świetnie . Mamy wiele wspólnych tematów. Rozmawiamy tak jakbyśmy znały się od dawna. To dziwny zbieg okoliczności. Tak jakbyśmy były siostrami bliźniaczkami.

Lublin 12 kwietnia 2011r.
Kinga pokłóciła się z Agatą, swoja dziewczyną. Bardzo to przeżywa a ja razem z nią. Mam nadzieję, że się im ułoży. Liczę na to z całego serca. Jesteśmy teraz dla siebie jak siostry. Ja zaczęłam szukać sobie kogoś. Ma na imię Ania. Jest fajna, studiuje. Więc starsza. Będzie dobrze. Wszystko nam się jakoś ułoży.


Cykl pamiętników- listów pod tytułem "Tam gdzie rosły dzikie róże."
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Twórczość APX'owej XDD Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość APX'owej XDD   Twórczość APX'owej XDD I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Twórczość APX'owej XDD
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Twórczość Krysi1
» Twórczość Bakłażana :D
» Moja twórczość
» Moja "twórczość" radosna xD
» Moja radosna twórczość...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: