Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)

Go down 
+9
bursztyn232
wilczyca1000
Kemishi
Szron
eclaireka
LadyArvena
Nevarra
AyaKey
kaprysab
13 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 4:11 am

The Lavradeiro is in the Treasure Chests! - 8th March 2013

Until the 2013-03-11 10:00, you can find the Lavradeiro Wild Horse inside the Treasure Chests!

The Treasure Chest is much more powerful than the Horn of Plenty!

Every time you open one, you'll find Black Market items and Equus. You may also find diamonds and aging points.

And of course for this limited time offer you get your own Lavradeiro Wild Horse!

To get a Treasure Chest, simply go to the Black Market and buy the item against 12 passes.



We hope you'll enjoy this special offer.

The Howrse Team


Czyli nowy dzikus w SS
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 5:03 am

Z tłumacza google Wink

Lavradeiro jest w skrzyniach! - 08 marca 2013

Aż do 11.03.2013 10:00, można znaleźć Lavradeiro Wild Horse wewnątrz skrzyń!
Skrzynia Skarbów jest znacznie bardziej wydajne niż Rogu Obfitości!

Każdym razem, gdy otwierasz jedną, znajdziesz Czarne elementy rynku i Equus. Można również znaleźć diamenty i punkty starzenia.

I oczywiście w tym ograniczonym czasie oferta otrzymasz swój Lavradeiro dziki koń!

Aby dostać skarb, wystarczy przejść na czarny rynek i kupić towar przed 12 przejść.



Mamy nadzieję, że będziesz cieszyć się tą specjalną ofertę.

Zespół Howrse
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 7:23 am

czyli po polsku - SS na CR za 12 kuponów a w niej dzikus.

No już wolę to niż na zarezerwowanych, jest szansa na coś ciekawego z CR jako dodatek do dzikiego.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 7:44 am

i tu sie zastanawiam czy nie kupic ss jak bedzie ale z drugiej strony szkoda mi 12 kuponow
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 9:14 am

Co za... Dzień po skończeniu promocji takie naciąganie? I to tylko 3 dni, żeby nikt nie zdążył kuponów w grze nazbierać, chyba że ma emerytów przed samą śmiercią?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
eclaireka
Raczkujący
eclaireka


Nick w grze : eclaireka
Liczba postów : 59
Dołączył : 01/12/2011

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 10:28 am

dzikie są moim zdaniem kompletnie nie warte tych 12 kuponów

kiedyś jak miałam przerwę w grze to jednego za te 12 kuponów kupiłam - żeby się ich pozbyć bo nie zakładałam, że wrócę i obecnie żałuję, że tak te kupony sprzeniewierzyłam xd

szkoda, że nie można dzikich sprzedawać bo bym wyprzedała w diabły wszystkie oprócz patriotycznego konika polskiego Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 10:33 am

Gdyby tak był boski koń to jeszcze bym kupił. A dzikusa nie chcę Smile
Sknery Lipsa w SS za 15 kuponów by dali Wink
Powrót do góry Go down
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 10:48 am

Kamil2010 napisał:
Gdyby tak był boski koń to jeszcze bym kupił. A dzikusa nie chcę Smile
Sknery Lipsa w SS za 15 kuponów by dali Wink
To by było fajne ale coz nie ma co liczyc
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 12:29 pm

Zastanawiam się nad tym Lavradeiro. Plus, że chociaż ze Skrzynią Skarbów. Ale raczej nie kupię. Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 12:34 pm

Jeżeli jakimś cudem zdobędę 5 Kuponów, dzikus mój Laughing Może następnym razem Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Gość
Gość
Anonymous



GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 2:20 pm

Dzikus podany z wisienką
Promocja prawdopodobnie wejdzie 16 u nas więc jest dużo czasu żeby się przygotować (więcej niż na inne)
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 3:08 am

Ja typuję 15-stego. U nich promocja skończyła się 7-mego i juz następnego dnia to. Więc u nas pewnie też. I skończy się 18-stego.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 3:51 am

Ogier12 napisał:
Dzikus podany z wisienką
Promocja prawdopodobnie wejdzie 16 u nas więc jest dużo czasu żeby się przygotować (więcej niż na inne)
Promocji nigdy nie dają w weekend Wink
Swoją drogą gdyby można było ją TYLKO kupić i zaczekać na jakiegoś boskiego to byłoby to opłacalne Very Happy
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 3:57 am

A tak swoją drogą, jaka promocja będzie po skrzyni? Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
bursztyn232
W skromnych progach Zagrody
bursztyn232


Nick w grze : bursztyn232
Liczba postów : 408
Dołączył : 31/08/2012

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 4:02 am

Można kupic SS za SLH??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 4:22 am

wilczyca1000 napisał:
A tak swoją drogą, jaka promocja będzie po skrzyni? Very Happy
Loteria zapewne
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 5:12 am

Ogier12 napisał:
wilczyca1000 napisał:
A tak swoją drogą, jaka promocja będzie po skrzyni? Very Happy
Loteria zapewne
A może bitwa ? Suspect
GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Battle-fleur
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 5:37 am

W Skrzyni można natrafić też na PD (tysiąc), kupony (tysiąc) i equus (milion), chyba, że coś źle zrozumiałam Razz
Powrót do góry Go down
Anke5
Już coś wie
Anke5


Nick w grze : Anke5
Liczba postów : 198
Dołączył : 04/03/2012

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 5:49 am

Jestem ciekawa czy SS można też kupić za SLH? Mam dwie na zbyciu do użycia przez 30 dni i nie mam co z nimi zrobić :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1221735
Gość
Gość
Anonymous



GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 6:02 am

AA coś ty, pewnie nie ;P
Powrót do góry Go down
Anke5
Już coś wie
Anke5


Nick w grze : Anke5
Liczba postów : 198
Dołączył : 04/03/2012

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 6:20 am

No cóż, wszystko okaże się 15, ale ja jednak mam nadzieję, że będzie taka możliwość Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1221735
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 7:23 am

Kamil2010 napisał:
Ogier12 napisał:
wilczyca1000 napisał:
A tak swoją drogą, jaka promocja będzie po skrzyni? Very Happy
Loteria zapewne
A może bitwa ? Suspect
GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Battle-fleur
Nie, tylko nie bitwa! Mad


Kupić, nie kupić? Żal 12 kuponów na dzikuska. Bo i tak w całości mi się nie zwróci, bo na Lavradeiro zarobiłbym 80 diamentów. A zawartości SS nie można być pewnym.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 7:29 am

Anke5 napisał:
No cóż, wszystko okaże się 15, ale ja jednak mam nadzieję, że będzie taka możliwość Very Happy

Dobrze że pytasz! Very Happy Przy wprowadzaniu promocji Owlient nie skapnął się, że można kupić SS laską i pierwsze osoby korzystające z tej okazji kupiły je własnie w taki sposób Smile Owielnt szybko zablokował tą możliwość, a cały francuski serwer jest wkurzony - nie dziwię się. Laskę jest warta około 4 kuponów, gracze ckupują ja po 3 kupony + eq, a tu będz i darmowy dzikus + kilka rzeczy, pd i diamentów i nie daj Boże większa nagrodę Very Happy

W treści opisu Laski pisze, ze możemy nią kupić każdy przedmiot, który znajduje się na czarnym rynku i jest do kupienia za kupony. SS spełnia warunki, a Owlient nieźle się wkopał!

Do tego dochodzi też błąd W skrzyni która dodaje i dzikusa i Ziemię, jeden gracz kupił ich około 15 (15 Ziem, 15 Księżyców, 15 dzikusów, 45 rzeczy z CR + PD, EQ i DIAM). Nieźle co? Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 7:36 am

Mikim7 napisał:
Anke5 napisał:
No cóż, wszystko okaże się 15, ale ja jednak mam nadzieję, że będzie taka możliwość Very Happy

Dobrze że pytasz! Very Happy Przy wprowadzaniu promocji Owlient nie skapnął się, że można kupić SS laską i pierwsze osoby korzystające z tej okazji kupiły je własnie w taki sposób Smile Owielnt szybko zablokował tą możliwość, a cały francuski serwer jest wkurzony - nie dziwię się. Laskę jest warta około 4 kuponów, gracze ckupują ja po 3 kupony + eq, a tu będz i darmowy dzikus + kilka rzeczy, pd i diamentów i nie daj Boże większa nagrodę Very Happy

W treści opisu Laski pisze, ze możemy nią kupić każdy przedmiot, który znajduje się na czarnym rynku i jest do kupienia za kupony. SS spełnia warunki, a Owlient nieźle się wkopał!

Do tego dochodzi też błąd W skrzyni która dodaje i dzikusa i Ziemię, jeden gracz kupił ich około 15 (15 Ziem, 15 Księżyców, 15 dzikusów, 45 rzeczy z CR + PD, EQ i DIAM). Nieźle co? Very Happy
O matko. O matko. O matko. O matko. O matko. O matko!!! GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) 3521193901
Jakie młotki z nich. Na PL już Ziemię z SS wyrzucili więc nie będzie tak dobrze ;/
Cytat :
Skrzynia Skarbów
Skrzynia Skarbów jest o wiele potężniejsza od Rogu Obfitości!
Za każdym razem, gdy ją otworzysz, znajdziesz przedmioty z Czarnego Rynku oraz Equus. Możesz również znaleźć diamenty lub punkty dorastania.
Jeśli będziesz mieć wyjątkowe szczęście, wygrasz jedną z trzech głównych nagród:
1 000 Kuponów 1 000 000 Equus 1 000 punktów dorastania
Klik.
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 7:39 am

I jednak czasem lepiej mieć pierwszy promocję i z błędami - tym razem na naszą korzyść). Tym samym nie mogą zabrać dzikusów od osób które kupiły go laską. Wydały np. Equus na ich oswajanie lub dały im przedmioty .. Mają po prostu farta,a życie .. jest czasem niesprawiedliwe ;/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 7:42 am

Mikim7 napisał:
I jednak czasem lepiej mieć pierwszy promocję i z błędami - tym razem na naszą korzyść). Tym samym nie mogą zabrać dzikusów od osób które kupiły go laską. Wydały np. Equus na ich oswajanie lub dały im przedmioty .. Mają po prostu farta,a życie .. jest czasem niesprawiedliwe ;/
Kiedyś podobno był błąd - Snow w każdym RO i powymierały więc nie wiadomo XD
Ja też chcę 15 Ziemi, 15 Księżyców i 15 dzikusów Sad
Powrót do góry Go down
Anke5
Już coś wie
Anke5


Nick w grze : Anke5
Liczba postów : 198
Dołączył : 04/03/2012

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 8:01 am

To się nazywa błąd Very Happy Ale u nas będzie pewnie bez niego Sad A chętnie bym to wykorzystała... ^^ Chociaż nigdy nic nie wiadomo...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1221735
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 8:43 am

Mikim7 napisał:
I jednak czasem lepiej mieć pierwszy promocję i z błędami - tym razem na naszą korzyść). Tym samym nie mogą zabrać dzikusów od osób które kupiły go laską. Wydały np. Equus na ich oswajanie lub dały im przedmioty .. Mają po prostu farta,a życie .. jest czasem niesprawiedliwe ;/

Tak ale juz wiedza co i jak i pewnie na wszystkich serwerach to poprawia i u nas nie da rady tego wykorzystac
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 9:23 am

U nas na pewno wszystko będzie dobrze i do tego czasu zdążą jeszcze wnieść specjalną poprawkę do SS, żeby nikt nie miał do czego się przyczepić. Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
bursztyn232
W skromnych progach Zagrody
bursztyn232


Nick w grze : bursztyn232
Liczba postów : 408
Dołączył : 31/08/2012

GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 9:40 am

O matko to się wkopali. Ja już też myślałam, że dzikus na wpół darmo, szkoda no trudno.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)   GRA - Dzikus w  Skryzni Skarbow (server int) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
GRA - Dzikus w Skryzni Skarbow (server int)
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Skrzynie Skarbów w RO- server International
» Nowy... dzikus :D
» Skrzynia Skarbów za 30 kuponów?
» Lavradeiro w Skrzyni Skarbów! - 15 marca 2013
» Skrzynia Skarbów powraca na Polskie Howrse

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: