Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Hej kolejny piknik na zagrodzie

Go down 
+12
EveDallas
Szron
Cosiek
julcia0101
oowocowaa
-Eruina-
AyaKey
Ejli
Rooda
XX_lero
Lubelak
kinia80034
16 posters
AutorWiadomość
kinia80034
Nowy
kinia80034


Nick w grze : Martylla4
Liczba postów : 24
Dołączył : 02/11/2012

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 11:06 am

Czy nie mogli byśmy zorganizować kolejnego pikniku na zagrodzie?Fajnie by było Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 1:57 pm

Myślę że nie bardzo. Ostatnio było dużo akcji i nie będzie sponsorów.
To tak moim zdaniem.
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 4:57 pm

Przemyślę. Ellis, masz rację, ale zbierałem kase na zagrodę, może damy radę. Wiecie, nie trzeba wiele, aby zabawa była. Smile
CO, PD, ZJ, dobre qńe, podobne.
Ja dam kilka mln na grę, ale bawmy się wszyscy.
Czekam na opinie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Gość
Gość
Anonymous



Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 5:00 pm

Ja jestem za, ale tak może już na Wielkanoc? Pierwszy dzień wiosny? Proponuję właśnie jakoś koniec marca/początek kwietnia, no bo pikniki kojarzą się z wiosną. Zdążyłoby się wszystko ładnie zorganizować, zebrać nagrody, wymyślić zabawy etc. Ja osobiście będę mogła coś jeszcze od siebie dorzucić Wink
Powrót do góry Go down
kinia80034
Nowy
kinia80034


Nick w grze : Martylla4
Liczba postów : 24
Dołączył : 02/11/2012

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 1:38 am

ja chętnie moge coś dać na piknik i może tak po wielkanocy bo w wielkanoc dużo osób gdzieś wyjeżdza
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 5:23 am

myślę że nie jest to zły pomysł, sama mogła bym dołożyć parę rzeczy Smile
Powrót do góry Go down
Rooda
W skromnych progach Zagrody
Rooda


Nick w grze : Rooda
Liczba postów : 310
Dołączył : 02/12/2012

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 6:24 am

Nie było mnie tutaj na poprzednim Pikniku, ale obiło mi się o uszy, że zabawa była przednia. Dlatego nie będę ukrywała, że chciałabym wziąć udział w tym przedsięwzięciu.

Z mojej strony również można liczyć na wsparcie. Zawsze chętnie przekażę jakieś fanty. Czy to Equus, przedmioty z CR lub konie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2451545
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 6:37 am

Mam trochę niepotrzebnego CR na koncie, mogłabym dać w ramach nagród. c;
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Go??
Gość
Anonymous



Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 7:00 am

Sponsorzy i nagrody to akurat prosta sprawa ale... ale potrzebny ktoś do ogarnięcia całej akcji, zabawy, dowodów( ach... to najlepsza praca Rolling Eyes ) i ogólnie to tylko tak fajnie wygląda ale jest przy tym masa obowiązków i pracy Wink
Powrót do góry Go down
kinia80034
Nowy
kinia80034


Nick w grze : Martylla4
Liczba postów : 24
Dołączył : 02/11/2012

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 12:48 pm

ale graczom podoba sie ten pomysł
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 12:53 pm

Też jestem za. Może i nie mam wartościowych rzeczy jak np. Nyks , ale zawsze mogę coś tam dorzucić Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 1:16 pm

Jestem za, również mogłabym coś dać
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Gość
Gość
Anonymous



Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 2:13 pm

Ja na organizatora mogłabym się zgłosić, gdyby nie częste problemy z netem ;/
Powrót do góry Go down
oowocowaa
Już coś wie
oowocowaa


Nick w grze : oowocowaa
Liczba postów : 175
Dołączył : 26/01/2013

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 3:45 pm

Jestem za i mogę dołożyć coś od sb Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1378458
julcia0101
W skromnych progach Zagrody
julcia0101


Nick w grze : julcia0101
Liczba postów : 478
Dołączył : 23/10/2011

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostNie Mar 10, 2013 1:17 am

Jestem za. Dołożę się do nagród, a poza tym mogę zostać organizatorem pikniku. Zdaję sobie sprawę, że z tym jest dużo pracy, ale dam radę. Pozwolicie?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=105227
Gość
Gość
Anonymous



Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostNie Mar 10, 2013 9:13 am

Jestem za. Mogę dołożyć coś o siebie
Powrót do góry Go down
Cosiek
Przyjaciel Zagrody
Cosiek


Nick w grze : versalie
Liczba postów : 135
Dołączył : 30/10/2012

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostWto Mar 12, 2013 1:13 pm

Jestem za Smile
Chetnie dam ,hhmm.. konie,niepotrzebne CR itd.
Powrót do góry Go down
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSro Mar 13, 2013 1:58 am

Ja też się mogę dołożyć, tylko niech to będzie po Wielkanocy, z racji tego, że w święta dużo osób wyjeżdża, a u mnie jest wywiadówka 26 marca. Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
julcia0101
W skromnych progach Zagrody
julcia0101


Nick w grze : julcia0101
Liczba postów : 478
Dołączył : 23/10/2011

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSro Mar 13, 2013 8:59 am

Proponuję początek pikniku ok. 21 marca lub po świętach - 5 kwietnia. Co Wy na to? Czas trwania - myślę, że około 2 tygodni. Piszcie jaki termin Wam najbardziej pasuje.

Moderatorów/Administratorów proszę o stworzenie w "Konkursach" poddziału "Wiosenny piknik u Julci". Chciałabym już móc zrobić listę sponsorów i napisać regulamin. Poza tym mogłabym zrobić tam ankietę dot. terminu.

Wszystkich, którzy chcą zostać sponsorami proszę o wypisanie konkretnie co przeznaczacie na nagrody. Pamiętajcie, że jeśli zadeklarujecie się przeznaczyć jakiś przedmiot lub konia dobrze by było gdybyście cały czas mieli go w zapasach.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=105227
Go??
Gość
Anonymous



Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSro Mar 13, 2013 10:01 am

Ostatnio wybawiliście się przy biciu rekordu więc może krótka przerwa i kolejna atrakcja w czerwcu-lipcu ? Wink Ja przypominam, że Administracja i Moderatorzy mają też życie prywatne a jednak ktoś porządku musi pilnować i pomóc wam ogarnąć te xx zadań abyście się przez 2 tygodnie nie nudzili Wink(Ja nie mówię, że my ni nie robimy ale podczas takich wydarzeń jest 2 x więcej pracy) Jak ja czytam wasze komentarze to wy myślicie, że dacie nagrody my zrobimy dział i już "Wow. Zabawa !" a niestety tak nie jest. Na zorganizowanie czegoś takiego też potrzeba czasu i planu oraz mnóstwo wolnego czasu. Wink
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSro Mar 13, 2013 10:44 am

Tez jestem za wakacjami - nawet nie to że nie ma kasy na nagrody, ale chyba coś innego było planowane, no nie? Niektórzy powinni wiedzieć o czym mówię, tak, mam wgląd w tamten pomysł Very Happy I na wakacje by był akurat
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSro Mar 13, 2013 11:58 am

Tez bym była za jakimś późniejszym terminem... Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSro Mar 13, 2013 12:29 pm

Racja, lepiej będzie zorganizować coś dopiero jakoś z nadejściem wakacji Smile
Powrót do góry Go down
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSro Mar 13, 2013 1:53 pm

Fakt, wakacje to fajna pora. Idealnie na piknik. Niech będzie czerwiec/lipiec! Very Happy
Kamil - już nie chcesz, by ktoś cię turlnął? Sad *podpis*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Impossible1
Już coś wie
Impossible1


Nick w grze : Impossible1
Liczba postów : 131
Dołączył : 07/03/2013

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostPią Mar 15, 2013 4:59 am

Ja też zdecydowanie jestem za :-) 31 marca przylatuję z Rzymu i chętnie przyłącze się do zabawy ( no może być lipiec ) :-)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2826462
Login6
Nowy
Login6


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/04/2013

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSob Maj 11, 2013 8:07 am

Ja też, ale jednak napisałam to z opóźnieniem Hej kolejny piknik na zagrodzie 2024858757 . Ale nie ważne. Mogłabym przekazać moją kochaną różkę, z ZJ, PH i innymi.
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipostSro Gru 04, 2013 7:16 am

Aktualnie wątek zamykam, ale nie będę go ruszała. Zostanie otworzony, gdy przyjdzie na to pora.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hej kolejny piknik na zagrodzie Empty
PisanieTemat: Re: Hej kolejny piknik na zagrodzie   Hej kolejny piknik na zagrodzie I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Hej kolejny piknik na zagrodzie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowości na Zagrodzie?
» Ankieta na Zagrodzie ;D
» piknik
» gra w skojarzenia
» Piknik u cukiereczka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: