Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 moja nowa prezka

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

moja nowa prezka Empty
PisanieTemat: moja nowa prezka   moja nowa prezka I_icon_minipostCzw Mar 21, 2013 2:14 pm

https://2img.net/h/oi45.tinypic.com/23mrb5u.png

taka tam. jak dla mnie jest to moja najlepsza, jaką dotąd zrobiłam. wiem, że w cytacie nie ma ę, ą, ł, ale nie mogę znaleźć polskich czcionek Sad proszę o ocenę od 1 do 10 Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



moja nowa prezka Empty
PisanieTemat: Re: moja nowa prezka   moja nowa prezka I_icon_minipostCzw Mar 21, 2013 2:16 pm

7. Odjęte punkty za czcionkę (można kreski dorysować umiejętnie), za zbyt widoczny brush bokeh i za kolorystykę lewej foty - zupełnie odbiega od reszty, albo to prezentacja jest za mało kolorowa Razz
Powrót do góry Go down
lala299
Przyjaciel Zagrody
lala299


Nick w grze : lala299
Liczba postów : 547
Dołączył : 29/12/2011

moja nowa prezka Empty
PisanieTemat: Re: moja nowa prezka   moja nowa prezka I_icon_minipostCzw Mar 21, 2013 3:12 pm

Ja bym dała tej prezentacji 8 punktów. Można by było zrobić ten górny pasek przeciągnięty przez całą długość. Ta czcionka nizbyt ładnie wygląda, można by było dać pod nią jakiś cień czy coś. Brushe troche za bardzo widoczne, i troche nie pasują. To tyle Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1041935
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

moja nowa prezka Empty
PisanieTemat: Re: moja nowa prezka   moja nowa prezka I_icon_minipostCzw Mar 21, 2013 3:14 pm

6/10

Brak polskich znaków można zwalczyć w prosty sposób - dorysować je x3
Brush w ramkach się za bardzo wyróżnia. Robisz w GIMPie albo Photoshopie? Maluj brushem na innej warstwie, baw się trybami warstw i kryciem Wink
Ten obrazek na pomarańczowym tle... nie pasuje. Wszystko jest zielone a tu booom - pomarańczowy! XD
Tło - pod ramkami i obrazkami - trochę nie pasuje. Moim skromnym zdaniem trochę rozmyte byłoby lepsze ;3
Poza tym - jak już wszystko jest takie zielone to może ten pasek z cytatem na samej górze też zrobić zielonkawy? Nie koniecznie aż tak jak ramki, ale jednak ;3

Z mojej strony to tyle '3'
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Gość
Gość
Anonymous



moja nowa prezka Empty
PisanieTemat: Re: moja nowa prezka   moja nowa prezka I_icon_minipostCzw Mar 21, 2013 3:33 pm

Karolina211 napisał:
Poza tym - jak już wszystko jest takie zielone to może ten pasek z cytatem na samej górze też zrobić zielonkawy? Nie koniecznie aż tak jak ramki, ale jednak ;3

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Jak wszystko będzie zielone, to prezentacja będzie zbyt monotonna. Very Happy Proponowałabym raczej zmianę koloru ramek na bieły, ten podobny do tego paska... Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





moja nowa prezka Empty
PisanieTemat: Re: moja nowa prezka   moja nowa prezka I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
moja nowa prezka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Moja pierwsza prezka zrobiona w gimpie : Podoba się?
» Nowa prezka
» Nowa prezka do oceny :)
» New Flower Papyrus! nowa prezka co zmienić?
» Moja nowa prezentacja.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: