Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY

Go down 
+2
Xavi
Reita-chan
6 posters
AutorWiadomość
Reita-chan
Już coś wie
Reita-chan


Nick w grze : Recai
Liczba postów : 258
Dołączył : 27/01/2012

WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY Empty
PisanieTemat: WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY   WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY I_icon_minipostPią Mar 22, 2013 8:14 am

Po pierwsze chciałabym podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszych licytacjach. Bardzo cieszy mnie aż tak duże zainteresowanie i zaangażowanie płynące z Waszej strony.

Na początek kilka istotnych informacji:

1) Prezentacje zostaną poprawione (dodamy nicki zwycięzców licytacji) i wysłane zwycięzcom wraz z kodem w ciągu siedmiu dni liczonych od momentu dodania tego postu.
2) Każda osoba biorąca udział w jakiejkolwiek licytacji zostanie wpisana na listę darczyńców fundacji w ciągu siedmiu dni od momentu dodania tego postu.
3) Oto lista osób, które wygrały poszczególne prezentacje i wytyczne dla nich, które MUSZĄ zostać spełnione(!):
Prezentacja pierwsza: eloite, która zaoferowała 500 000 Equus. Koń o cenie 500 000 Equus czeka już na sprzedażach. Jest wystawiony przez gracza santusia99 lub kingazar. Ewentualne inne konie pochodzą od oszustów!!!

Prezentacja druga: W licytacji teoretycznie prowadziła LILIAN, ale że nie przeczytała wątku z przeliczeniami (mimo mojej prośby) i w jej ofercie pojawiły się przedmioty, które nie były dozwolone, dlatego też licytację wygrywa osoba, która była zaraz po niej, czyli Mika_TLR, która zaoferowała 3x Różdżka Płodności, Chmurka, 103 000 Equus.
2x RP proszę wystawić jako prezent dla santusia99, 1x RP jako prezent dla kingazar oraz 1x Chmurka jako prezent dla ardnasak.(z kropką!). Wszystkie wymienione osoby pracują dla fundacji! Koń o cenie 103 000 Equus czeka już na sprzedażach. Jest wystawiony przez gracza santusia99 lub kingazar. Ewentualne inne konie pochodzą od oszustów!!!

Prezentacja trzecia: Tiamat, która zaoferowała 115 000 Equus + 2x Woda Młodości + 3x Łzy Afrodyty + koń ze Złotym Jabłkiem o imieniu "lol". 2x ŁA proszę wystawić dla santusia99 jako prezent, 1x ŁA jako prezent dla kingazar,2x WM jako prezent dla ardnasak., a konia z ZJ wystawić za 500 Equus dla santusia99. Wszystkie wymienione osoby pracują dla fundacji! Koń o cenie 115 000
Equus czeka już na sprzedażach. Jest wystawiony przez gracza santusia99 lub kingazar. Ewentualne inne konie pochodzą od oszustów!!!

Prezentacja czwarta: Xavi, zaoferował/a 2x Promień Heliosa, 2x Krew Meduzy, 2 konie ze skrzydłami, 101 000 Equus. 2x PH proszę wystawić santusia99 jako prezent, 2x KM dla kingazar, 2 konie ze skrzydłami za 500 Equus dla kingazar. Wszystkie wymienione osoby pracują dla fundacji! Koń o cenie 101 000
Equus czeka już na sprzedażach. Jest wystawiony przez gracza santusia99 lub kingazar. Ewentualne inne konie pochodzą od oszustów!!!

Prezentacja piąta: Xavi, zaoferował/a 160 000 Equus, koń z UM + 1000, 1x Różdżka Płodności. Konia z UM +1000 oraz RP proszę wystawić dla santusia99. Wszystkie wymienione osoby pracują dla fundacji! Koń o cenie 160 000
Equus czeka już na sprzedażach. Jest wystawiony przez gracza santusia99 lub kingazar. Ewentualne inne konie pochodzą od oszustów!!!



Wszystkie wyżej wymienione osoby mają obowiązek napisania w tym wątku, iż potwierdzają to, że wygrały licytację i chcą otrzymać prezentację! Mają też obowiązek przekazania oferowanych sum, przedmiotów oraz koni w terminie siedmiu dni od napisania tego wątku.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim i życzę Wam miłej gry! Smile

~Rei
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=954541
Xavi
Nowy
Xavi


Nick w grze : Xavi1
Liczba postów : 46
Dołączył : 18/02/2013

WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY Empty
PisanieTemat: Re: WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY   WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY I_icon_minipostPią Mar 22, 2013 8:36 am

Potwierdzam i do wieczora kupię konie i powystawiam rzeczy Smile

A, oferowałam 1 x Krew Meduzy.
Powrót do góry Go down
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY Empty
PisanieTemat: Re: WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY   WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY I_icon_minipostPią Mar 22, 2013 10:16 am

A ja mam pytanie: Komu mam wystawiać przedmioty? Smile

I potwierdzam oczywiście.

A nick nie mój a mzvm bym prosiła. Smile

EDIT. Dobra, już przeczytałam. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
Xavi
Nowy
Xavi


Nick w grze : Xavi1
Liczba postów : 46
Dołączył : 18/02/2013

WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY Empty
PisanieTemat: Re: WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY   WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY I_icon_minipostPią Mar 22, 2013 10:55 am

Komu wystawić Różdżkę bo dla santusi już było PH? Very Happy
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY Empty
PisanieTemat: Re: WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY   WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY I_icon_minipostPią Mar 22, 2013 11:08 am

witam
wygrałam i cieszę się ale dostałam 24 godzinny ban na konto- kiedy próbuje się zalogować pojawia się żółte okienko , w komunikacie pisze że niemożność zalogowania jest dla bezpieczeństwa, ktoś próbował zalogować się na moje konto AŻ 24 razy z MOJEGO ADRESU IP!!! ale ban jest tylko na 24H jutro już będę w stanie zacząć płacić, ale od godziny 11 rano.
przepraszam za utrudnienia.
Powrót do góry Go down
eloite
Przyjaciel Zagrody
eloite


Liczba postów : 170
Dołączył : 05/08/2011

WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY Empty
PisanieTemat: Re: WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY   WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY I_icon_minipostPią Mar 22, 2013 2:57 pm

Witam,
Potwierdzam wygraną, suma (500 000 EQ) została już przekazana.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=917152
Reita-chan
Już coś wie
Reita-chan


Nick w grze : Recai
Liczba postów : 258
Dołączył : 27/01/2012

WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY Empty
PisanieTemat: Re: WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY   WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 1:10 am

Xavi - napisałam komu wszystko wystawic. Edit: sorki, nie zauważyłam. Jeśli nie dawałaś nic dla kingazar to dla niej, a jeśli dawałaś do dla ardnasak..
Mika - nie ma sprawy, każdy ma 7 dni na uregulowanie płatności. :]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=954541
Xavi
Nowy
Xavi


Nick w grze : Xavi1
Liczba postów : 46
Dołączył : 18/02/2013

WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY Empty
PisanieTemat: Re: WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY   WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 7:32 am

Ok, wrócę do domu to wystawię Smile
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY Empty
PisanieTemat: Re: WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY   WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY I_icon_minipostNie Mar 24, 2013 2:08 pm

pozapłacałam powystawiałam
no i czekam w końcu na prezentację Wink
Powrót do góry Go down
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY Empty
PisanieTemat: Re: WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY   WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY I_icon_minipostPon Mar 25, 2013 10:27 am

Wszystko opłacone.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY Empty
PisanieTemat: Re: WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY   WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY I_icon_minipostWto Mar 26, 2013 11:53 am

kiedy dostaniemy prezentacje?
Powrót do góry Go down
ewuula
Raczkujący
ewuula


Nick w grze : ewuula
Liczba postów : 58
Dołączył : 01/11/2011

WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY Empty
PisanieTemat: Re: WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY   WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY I_icon_minipostWto Mar 26, 2013 12:43 pm

Mika_TLR napisał:
kiedy dostaniemy prezentacje?

Pisze w informacjach:

1) Prezentacje zostaną poprawione (dodamy nicki zwycięzców licytacji) i wysłane zwycięzcom wraz z kodem w ciągu siedmiu dni liczonych od momentu dodania tego postu.
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY Empty
PisanieTemat: Re: WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY   WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY I_icon_minipostWto Mar 26, 2013 1:03 pm

w przeciągu, co oznacza że mogą być wcześniej Wink
Powrót do góry Go down
Reita-chan
Już coś wie
Reita-chan


Nick w grze : Recai
Liczba postów : 258
Dołączył : 27/01/2012

WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY Empty
PisanieTemat: Re: WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY   WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY I_icon_minipostCzw Mar 28, 2013 4:07 am

@ Mika - wszystkie dotarły już do swoich właścicieli.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=954541
Sponsored content





WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY Empty
PisanieTemat: Re: WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY   WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
WYNIKI LICYTACJI I INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE JE WYGRAŁY
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [PILNE] ''Przygarnę'' wszystkie rzeczy od osób które usuwają konto
» Dziwne obiawy podczas licytacji
» Ważne informacje
» Informacje Ogólne
» GRA - Informacje o nowych promocjach [PL]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ZAGRODA :: Konkursy :: Archiwum konkursów :: Archiwum konkursów działowych :: Licytacja dobroczynna-
Skocz do: