Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Przywrócenie konta

Go down 
+3
Mika_TLR
LadyArvena
nikitaola
7 posters
AutorWiadomość
nikitaola
Nowy
nikitaola


Liczba postów : 31
Dołączył : 03/05/2012

Przywrócenie konta Empty
PisanieTemat: Przywrócenie konta   Przywrócenie konta I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 7:33 am

Witam wszystkich serdecznie! Mam pytanie dotyczące przywracania konta do gry. Przestałam grać około wakacji, jednak nie usuwałam konta. Dziś naszła mnie wielka ochota, aby powrócić do gry a tu komunikat:

Nie można się połączyć. Wpisano błędny login lub hasło....
Jeśli chcesz, możesz zmienić swoje hasło, jeśli go nie pamiętasz.

Nigdy, przenigdy nie zapomniałabym ani swojego loginu, ani swojego hasła. Wykluczam opcję włamania i usunięcia konta - nikt nie zna mojego hasła. Dla pewności założyłam nowe konto i wpisałam w wyszukiwarkę dawną nazwę - konta nie ma. Wkurzyłam się troszkę bo wydawałam na to realne pieniądze i naprawdę dużo włożyłam w to konto. Czy jest możliwość, aby przywrócić dawne konto? Jestem na 100% pewna, że zostało usunięte z powodu zbyt długiego nielogowania się. Napisałam już do obsługi Howrse, jednak chciałabym poznać też Wasze zdanie, jako starszych i bardziej doświadczonych kolegów. Pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Przywrócenie konta Empty
PisanieTemat: Re: Przywrócenie konta   Przywrócenie konta I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 7:33 am

Niestety, chyba nie da się przywrócić usuniętego konta.
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Przywrócenie konta Empty
PisanieTemat: Re: Przywrócenie konta   Przywrócenie konta I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 8:37 am

Nie da rady Sad W teorii konto kasuje sie po 2 albo 3 miesiącach nie wchodzenia, jednak z tego co zauważyłam czasem funkcjonują one dłużej, jeśli ktoś na nie wchodzi z gratulacjami Wink Przynajmniej tak wynika z moich obserwacji... Znam osobę, która pół roku się nie logowało, a konto sobie grzecznie stało i czekało.

Ale przywrócić nie ma raczej jak. Jakby ci wykasowali parę dni temu, to jeszcze byłoby do uratowania, ale przy dłuższym czasie... Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
nikitaola
Nowy
nikitaola


Liczba postów : 31
Dołączył : 03/05/2012

Przywrócenie konta Empty
PisanieTemat: Re: Przywrócenie konta   Przywrócenie konta I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 9:07 am

Kurde no... Pozostaje mi tylko czekać z nadzieją na odpowiedź Zespołu Howrse. Trzymajcie kciuki! Smile
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Przywrócenie konta Empty
PisanieTemat: Re: Przywrócenie konta   Przywrócenie konta I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 10:29 am

obawiam się że dostaniesz taką wiadomość jak ja
miałam konto o nicku Mika19** po 3ech miesiącach nie wchodzenia konto zostało usunięte z serwerów jako nie używane, nie da się go przywrócić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Przywrócenie konta Empty
PisanieTemat: Re: Przywrócenie konta   Przywrócenie konta I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 10:33 am

nikitaola napisał:
chciałabym poznać też Wasze zdanie, jako starszych i bardziej doświadczonych kolegów.
..i koleżanek! Razz

Konta niestety nie da się przywrócić, szkoda... Do swojego też bym czasem wróciła. Mimo to, resetują się nicki, więc jak będziesz chciała pograć na starym nicku, to możesz założyć na nim konto ponownie po 3 miesiącach od usunięcia. Sęk w tym, że konto nie kasuje się wraz z kliknięciem "usuń", a dopiero po kilku miesiącach... Na Kontakcie możesz zdobyć informację, kiedy dokładnie Twoje konto zostało/zostanie usunięte. Wink
Powrót do góry Go down
nikitaola
Nowy
nikitaola


Liczba postów : 31
Dołączył : 03/05/2012

Przywrócenie konta Empty
PisanieTemat: Re: Przywrócenie konta   Przywrócenie konta I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 1:02 pm

Na razie czekam na odpowiedź Very Happy Jeśli nie mam wpisanego emaila to gdzie dostanę odpowiedź? Normalnie na Howrse? W sumie przeoczyłam przy wysyłaniu zgłoszenia ten fakt Mad
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Przywrócenie konta Empty
PisanieTemat: Re: Przywrócenie konta   Przywrócenie konta I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 1:25 pm

nikitaola, odpowiedzi wypatruj na stronie Kontaktu... Wink
Powrót do góry Go down
nikitaola
Nowy
nikitaola


Liczba postów : 31
Dołączył : 03/05/2012

Przywrócenie konta Empty
PisanieTemat: Re: Przywrócenie konta   Przywrócenie konta I_icon_minipostPon Mar 25, 2013 8:08 am

A więc dostałam taką odpowiedź:

"Witaj,

dziękujemy za zgłoszenie.

Przykro nam to słyszeć. Stało się tak, gdyż Twoje konto nie było
użytkowane przez ponad 90 dni i zostało automatycznie zamknięte przez
system ze względu na brak aktywności. Nie możemy niestety reaktywować
raz zamkniętego konta, ale gorąco zapraszamy do założenia nowego konta
na Howrse poprzez stronę gry.

Przepraszamy za niedogodności.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Howrse"

Jest mi strasznie przykro, że cały mój czas, trud i rzeczy materialne włożone w to konto poszły w las... Jestem w 100% pewna, że konto dałoby się odzyskać, a takie postąpienie ze strony Howrse (bez uprzedzenia mailowo o usunięciu konta) jest po prostu nie do przyjęcia. Rozumiem, że nieaktywnych kont jest wiele, ale tak czy inaczej czynienie takiej praktyki jest niepoważne... Teraz już na pewno na dobre chcę skończyć grę, bo znowu od zera nie zamierzam zaczynać. Swoją drogą, ciekawa jestem dlaczego wszystkie nieaktywne konta nie są usuwane, może jakieś dziwne sortowanie użytkowników się tu odbywa, hmm.
Powrót do góry Go down
klasaIVb
Już coś wie
klasaIVb


Nick w grze : klasaIVb
Liczba postów : 189
Dołączył : 27/08/2012

Przywrócenie konta Empty
PisanieTemat: Re: Przywrócenie konta   Przywrócenie konta I_icon_minipostNie Kwi 07, 2013 10:43 am

ja zaczynałam ok. 3 razy od zera z powodu:
-włamu,
-niby multikonta,
-nielogowania się
jeden z moich koni (z pierwszego konta) siedzi sobie u mojej koleżanki
jako jedyny uratował się z włamu a miał ZJ Shocked
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Przywrócenie konta Empty
PisanieTemat: Re: Przywrócenie konta   Przywrócenie konta I_icon_minipostNie Kwi 07, 2013 11:17 am

czyli jest tak jak się spodziewaliśmy, po 3 miesiącach konto zastaje automatycznie zamknięte.

temat chyba do zamknięcia prawda?
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Przywrócenie konta Empty
PisanieTemat: Re: Przywrócenie konta   Przywrócenie konta I_icon_minipostWto Kwi 09, 2013 7:00 am

nikitaola napisał:
a takie postąpienie ze strony Howrse (bez uprzedzenia mailowo o usunięciu konta) jest po prostu nie do przyjęcia.

Trzeba by im rzucić taki pomysł, bo w innych grach rzeczywiście zazwyczaj podsyłają info w stylu: "nie było cię już XX dni, więc już xx kwietnia usuniemy twoje konto. Jeśli chcesz wrócić, zapraszamy do kliknięcia w link gry www.xxxxxx".
Oni widocznie jeszcze na to nie wpadli.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
kasiakasjerka
Nowy
avatar


Liczba postów : 7
Dołączył : 28/04/2011

Przywrócenie konta Empty
PisanieTemat: Re: Przywrócenie konta   Przywrócenie konta I_icon_minipostCzw Maj 16, 2013 9:50 am

mam taki sam problem też nie mogę się zalogować, a miałam takie piękne koniki
Powrót do góry Go down
drapson
Raczkujący
drapson


Nick w grze : drapson
Liczba postów : 71
Dołączył : 02/04/2013

Przywrócenie konta Empty
PisanieTemat: Re: Przywrócenie konta   Przywrócenie konta I_icon_minipostCzw Maj 16, 2013 10:13 am

nikitaola napisał:

Jest mi strasznie przykro, że cały mój czas, trud i rzeczy materialne włożone w to konto poszły w las... Jestem w 100% pewna, że konto dałoby się odzyskać

Nie staje w obronie Howrse, ale usuwanie i czyszczenie baz danych poprzez kasowanie nieaktywnych kont to normalna procedura w przypadku gier przeglądarkowych - każde konto, każda rzecz związana z kontem zajmuje miejsce w bazie danych, a przy ilości użytkowników na Howrse dziennie jest to wiele bajtów informacji, dlatego też kasują konta całkowicie po określonym czasie, nie da się ich przywrócić jeśli zostały całkowicie usunięte z bazy danych.

Jeśli chodzi o wysyłanie maila z przypomnieniem o kasacji konta to jest to w Howrse nie możliwe z prostej strony - konto można założyć bez adresu email, więc gdzie wysłać powiadomienie, po za tym to znów tyczy się pamięci - każda czynność związana z wysłaniem maila itp to zużywanie i blokowanie serwera
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2667962
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Przywrócenie konta Empty
PisanieTemat: Re: Przywrócenie konta   Przywrócenie konta I_icon_minipostCzw Maj 16, 2013 12:13 pm

Tak mi się teraz przypomniało, że kiedyś jednak starali się dbać w tym względzie o graczy. Jeszcze przy początku polskiego serwera przychodziło info po miesiącu nie logowania się z przypomnieniem, zaproszeniem do powrotu i RP jako prezent na konto, by zachęcić że jednak warto. Nie wiem w którym momencie z tego zrezygnowano... Ale wiem, ze na forum pojawiały się pytania typu: "czemu koleżanka za to, że się nie logowała dostała prezent, a ja nie", "Dostałam e-mail, że dostałam RP. Czy jeśli znów nie będę się logować przez miesiąc to dostanę kolejną?" itp.
Sama na sobie tego nie sprawdziłam, bo jestem codziennie od momentu rejestracji (nie licząc 12 lipca) ale raczej takie wiadomości nie biorą się znikąd. W każdym razie to było jakoś przy początkach mojej gry - jeszcze w listopadzie 2010


Co do zamykania po 3 miesiącach - jakoś tego nie zauważyłam. Przykład:
KLIK -nie ma jej od 23 stycznia. Konto powinno więc zniknąć 23 kwietnia, czyli ponad pół miesiąca temu
KLIK - konto nieaktywne od 10 lutego. Powinno zniknąć 10 maja
KLIK - osoba która ostatnio była 16 maja 2012 r. Czyli jej konto powinno zniknąć już w wakacje zeszłego roku
KLIK - ostatnio była 16 stycznia 2012.
KLIK - chyba rekord. Ostatnio był 10 stycznia 2012.

Może więc ktoś wyjaśnić, jak działa ta ich automatyczna kasacja, że niektórych od roku nie ma w grze, a wciąż konta wiszą?

I od razu zaznaczam - na pewno nie mają osób współdzielących, które im zaglądają, bo współdzielenie nabija staż
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Gość
Gość
Anonymous



Przywrócenie konta Empty
PisanieTemat: Re: Przywrócenie konta   Przywrócenie konta I_icon_minipostCzw Maj 16, 2013 12:34 pm

LadyArvena napisał:
(...)
Co do zamykania po 3 miesiącach - jakoś tego nie zauważyłam. Przykład:
KLIK -nie ma jej od 23 stycznia. Konto powinno więc zniknąć 23 kwietnia, czyli ponad pół miesiąca temu
KLIK - konto nieaktywne od 10 lutego. Powinno zniknąć 10 maja
KLIK - osoba która ostatnio była 16 maja 2012 r. Czyli jej konto powinno zniknąć już w wakacje zeszłego roku
KLIK - ostatnio była 16 stycznia 2012.
KLIK - chyba rekord. Ostatnio był 10 stycznia 2012.
(...)
Ja dodam że jednej osobie w znajomych usunęli konto po ok. 80 dniach od ostatniej wizyty. Według ich systemu brakowało 10 dni confused
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Przywrócenie konta Empty
PisanieTemat: Re: Przywrócenie konta   Przywrócenie konta I_icon_minipostSro Gru 04, 2013 7:21 am

Dziękuje wszystkim za odpowiedź. Wątek zamykam. Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przywrócenie konta Empty
PisanieTemat: Re: Przywrócenie konta   Przywrócenie konta I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Przywrócenie konta
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zbanowanie konta
» Skradzione konta
» Oddam konta :)
» Zbanowanie konta
» Włamania na konta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: FAQ :: Pytania związane z Howrse :: Archiwum-
Skocz do: