Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 ZM - Przestań śledzić te temat - Problem

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



ZM - Przestań śledzić te temat - Problem Empty
PisanieTemat: ZM - Przestań śledzić te temat - Problem   ZM - Przestań śledzić te temat - Problem I_icon_minipostWto Mar 26, 2013 1:10 pm

Witam mam problem z opcją Przestań śledzić te temat. Otóż polega on na tym że po jakimś czasie od kliknięcia muszę znowu w nią kliknąć. Jest to bardzo uciążliwe gdyż mam ciągle zapchaną przez to skrzynkę e-mail.
Drugie pytanie - Czy można wyłączyć śledzenie tematów na całym forum bez konieczności wchodzenia w każdy temat i klikania tego?

Pozdrawiam i dziękuje z góry za odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

ZM - Przestań śledzić te temat - Problem Empty
PisanieTemat: Re: ZM - Przestań śledzić te temat - Problem   ZM - Przestań śledzić te temat - Problem I_icon_minipostWto Mar 26, 2013 1:19 pm

Też pisałam w tej sprawie .... jakby co to jedną z szybszych aczkolwiek drastycznych metod jest wpisanie w profilu złego e-maila - wtedy spam idzie w kosmos (albo do kogoś innego Razz) jocolor ZM - Przestań śledzić te temat - Problem 1891997763
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
 
ZM - Przestań śledzić te temat - Problem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przestań Twórcza
» TEMAT DO ZAMKNIĘCIA...
» Temat do zamknięcia.
» Różdżka Płodności nie działa
» TEMAT DO ZAMKNIĘCIA...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: