Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Strajk włoski?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Login6
Nowy
Login6


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/04/2013

Strajk włoski? Empty
PisanieTemat: Strajk włoski?   Strajk włoski? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:44 am

A teraz coś, co myślę o strajkach:

Ludzie, naprawdę! Czy nie możecie się chociaż trochę ogarnąć? Czy do Was nie dociera, jaki wysiłek wkładają Owlient, aby gra naprawdę nam się podobała? Nie rozumiem, po co jest ten strajk, czytałam go, ale nadal nie mogę się po tym pozbierać: Jak można chcieć, aby Owlient miało mniej dochodów? Przecież oni też mają dzieci, żony, domy, i tak samo jak Wy, potrzebują pieniędzy. Czy myślicie, że Owlient zmieni coś, jak będzie mniej dochodów? Oni mogą nawet doprowadzić do USUNIĘCIA POLSKIEGO HOWRSE, ponieważ uznają, że więcej dochodów idzie na utrzymanie serwera. Chcecie tego? Naprawdę? Ja nie popieram, i dobrze mi z tym! Najwyżej nauczę się do perfekcji angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego! I co mi to da? Wszędzie znajdę ten... Strajk włoski. Oni nie są tacy głupi, aby nie zobaczyć mniejszego dochodu z Howrse. Jeśli nadal uważacie, że Strajk jest odpowiedni, to popatrzcie na to w ten sposób: Nie boicie się, że nie będzie już Howrse? Strajk może doprowadzić do upadku polskiego Howrse, i trzeba będzie się nudzić, ucząc się angielskiego, na którym znowu będzie strajk. Chcecie tego? Nie zabraniam!
Login6 Diament Waluta Equus Kupon
Powrót do góry Go down
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Strajk włoski? Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski?   Strajk włoski? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 3:06 am

Login6 napisał:
A teraz coś, co myślę o strajkach:

Ludzie, naprawdę! Czy nie możecie się chociaż trochę ogarnąć? Czy do Was nie dociera, jaki wysiłek wkładają Owlient, aby gra naprawdę nam się podobała?
To jest ich praca, więc powinni się starać.
Login6 napisał:

Nie rozumiem, po co jest ten strajk, czytałam go, ale nadal nie mogę się po tym pozbierać: Jak można chcieć, aby Owlient miało mniej dochodów? Przecież oni też mają dzieci, żony, domy, i tak samo jak Wy, potrzebują pieniędzy.
Ale być może wtedy dotarło by do nich, co zrobili z grą. Nie wiesz chyba co dzieje się w hodowlach i jaka atmosfera naprawdę panuje w grzę.
Login6 napisał:


Czy myślicie, że Owlient zmieni coś, jak będzie mniej dochodów? Oni mogą nawet doprowadzić do USUNIĘCIA POLSKIEGO HOWRSE, ponieważ uznają, że więcej dochodów idzie na utrzymanie serwera. Chcecie tego? Naprawdę? Ja nie popieram, i dobrze mi z tym! Najwyżej nauczę się do perfekcji angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego! I co mi to da? Wszędzie znajdę ten... Strajk włoski. Oni nie są tacy głupi, aby nie zobaczyć mniejszego dochodu z Howrse. Jeśli nadal uważacie, że Strajk jest odpowiedni, to popatrzcie na to w ten sposób: Nie boicie się, że nie będzie już Howrse? Strajk może doprowadzić do upadku polskiego Howrse, i trzeba będzie się nudzić, ucząc się angielskiego, na którym znowu będzie strajk. Chcecie tego? Nie zabraniam!

Lady Arvena słusznie już zauważyła: nawet jakbyś miała zacząć na arabskim Howrse to bez trudu sobie poradzisz. Gra jest na tyle uproszczona, że wszędzie są strzałki pokazujące, co należy zrobić. Przedszkolak potrafiłby skończyć samouczek w grze.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Gość
Gość
Anonymous



Strajk włoski? Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski?   Strajk włoski? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 5:43 am

Login6 napisał:
ucząc się angielskiego

Uwierz, angielski Ci się przyda, jak nie w życiu to w szkole.

Ja nie wypowiadam się na temat strajku, bo to co piszesz jest śmieszne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Strajk włoski? Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski?   Strajk włoski? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 6:51 am

Strajk wloski juz sie skonczyl -.-
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Strajk włoski? Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski?   Strajk włoski? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Strajk włoski?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Strajk WŁOSKI?!
» Strajk włoski - komentarze
» Strajk Włoski
» Strajk Włoski
» STRAJK WŁOSKI - 1.12.12 -31.12.12 - MERYTORYCZNA DYSKUSJA

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: