Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Schronisko!!!

Go down 
AutorWiadomość
Login6
Nowy
Login6


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/04/2013

Schronisko!!! Empty
PisanieTemat: Schronisko!!!   Schronisko!!! I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 7:56 am

Hejka, prowadzę schronisko. Mój login to Login 6 (tak samo jak tutaj, tylko ze spacją) i skupuję niechciane koniki. Na razie dopiero robię opis, ale już można oddawać konie. Wystawcie mi, proszę, niepotrzebne konie na zarezerwowanych (nie musicie nawet pisać, tylko nazwijcie konia schronisko) po max 1500 equus. Ale proszę, nie wystawiajcie wszyscy od razu po 1500 equus, bo nie mam za dużo equus po ostatnim włamie. Konie będą tutaj szczęśliwe. Schronisko nazywa się Druga szansa i zachęcam do oddawania koni tutaj, a nie do schroniska. Będą co 3 dni wystawiane na aukcję, za cenę 1500 equus. Jeśli nikt nie kupi ich w przeciągu 3 aukcji, zostają u mnie. Diament Kupon Waluta Equus
Powrót do góry Go down
 
Schronisko!!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Schronisko
» Schronisko S.O.S-Koń
» Schronisko
» Schronisko
» Schronisko

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: