Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Prezent dla przyjaciółki

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Prezent dla przyjaciółki  Empty
PisanieTemat: Prezent dla przyjaciółki    Prezent dla przyjaciółki  I_icon_minipostPią Kwi 19, 2013 6:38 am

Niedługo moja przyjaciółka ma urodziny, no i właśnie co jej kupić ?
Bardzo lubi koty, ale z kotami ma już dużo rzeczy, chciałabym dać jej coś fajnego czego nikt inny jej nie da, coś od serca .Sama prezentu niestety nie zrobię bo nie umiem .W kwietniu będzie miała 13 lat .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezent dla przyjaciółki  Empty
PisanieTemat: Re: Prezent dla przyjaciółki    Prezent dla przyjaciółki  I_icon_minipostPią Kwi 19, 2013 6:42 am

Okulary przeciwsłoneczne xd No ale bez beki, serio ;b
Może mangę? "Pamiętniki Kociłapki" - brzmi tak dziecięco, ale nie jest Wink No nie wiem, to mi do głowy z kotami przyszło.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Prezent dla przyjaciółki  Empty
PisanieTemat: Re: Prezent dla przyjaciółki    Prezent dla przyjaciółki  I_icon_minipostPią Kwi 19, 2013 9:23 am

Napiszę to co mówią często moi znajomi: "Przecież ty nie masz przyjaciół ! Rolling Eyes "
Zrób jej ciasto Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezent dla przyjaciółki  Empty
PisanieTemat: Re: Prezent dla przyjaciółki    Prezent dla przyjaciółki  I_icon_minipostPią Kwi 19, 2013 9:46 am

Mega spodobala mi się ta portmonetka, praktyczna i ma ciekawy wzór.
http://przestrzen.com.pl/index.php?p5204,portmonetka-catseye-tabby-cat-kot
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezent dla przyjaciółki  Empty
PisanieTemat: Re: Prezent dla przyjaciółki    Prezent dla przyjaciółki  I_icon_minipostPią Kwi 19, 2013 9:59 am

Aaaa, czemu na to nie wpadłam!
http://pusheen.com/
EDIT:
Bo tam taki sklepik był, z różnymi akcesoriami z tym kotem ^^
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Prezent dla przyjaciółki  Empty
PisanieTemat: Re: Prezent dla przyjaciółki    Prezent dla przyjaciółki  I_icon_minipostPią Kwi 19, 2013 10:05 am

Ja bym zrobiła jakieś ładne zdjęcie z kotami, na komputerze napisała 'Dla ...', oprawiła w rameczkę (taką najzwyklejsza, za 3 zeta) i dorysowała parę kociaków Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Prezent dla przyjaciółki  Empty
PisanieTemat: Re: Prezent dla przyjaciółki    Prezent dla przyjaciółki  I_icon_minipostPią Kwi 19, 2013 11:03 am

Ojj, też mam ogromny kłopot z kupnem prezentu dla solenizanta..
Proponuję może kupić książkę Balsam dla duszy miłośnika kotów* ( jeśli oczywiście jej nie posiada, a naprawdę fajne książki są z tej serii i można czasem się uśmiać czy też popłakać z tych kocich historii ) Dokup do tego kartkę, czekoladę oraz jakiś kwiatek. Pamiętaj, że liczy się gest. Wink
Ja np. z jedną koleżanką, umówiłam się tak, że dałyśmy sobie pieniądze. Uważam, że to było rozsądne rozwiązanie, gdyż wydałam je na co chciałam bądź potrzebowałam.

*są też dla miłośnika koni i psów
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



Prezent dla przyjaciółki  Empty
PisanieTemat: Re: Prezent dla przyjaciółki    Prezent dla przyjaciółki  I_icon_minipostPią Kwi 19, 2013 11:41 am

Philipek napisał:
Ojj, też mam ogromny kłopot z kupnem prezentu dla solenizanta..
Proponuję może kupić książkę Balsam dla duszy miłośnika kotów* ( jeśli oczywiście jej nie posiada, a naprawdę fajne książki są z tej serii i można czasem się uśmiać czy też popłakać z tych kocich historii ) Dokup do tego kartkę, czekoladę oraz jakiś kwiatek. Pamiętaj, że liczy się gest. Wink
Ja np. z jedną koleżanką, umówiłam się tak, że dałyśmy sobie pieniądze. Uważam, że to było rozsądne rozwiązanie, gdyż wydałam je na co chciałam bądź potrzebowałam.

*są też dla miłośnika koni i psów
O, dokładnie :>
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prezent dla przyjaciółki  Empty
PisanieTemat: Re: Prezent dla przyjaciółki    Prezent dla przyjaciółki  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Prezent dla przyjaciółki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pomocy, prezent!
» Prezent rysuje!
» Prezent własnoręczny na Mikołaja
» prezent zpod choinką
» Prezent na Boże Narodzenie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: