Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jakie imię wybrać dla królika?

Go down 
+2
Dżemik
_pati201_
6 posters
AutorWiadomość
_pati201_
Już coś wie
_pati201_


Nick w grze : _pati201_
Liczba postów : 287
Dołączył : 23/07/2012

Jakie imię wybrać dla królika? Empty
PisanieTemat: Jakie imię wybrać dla królika?   Jakie imię wybrać dla królika? I_icon_minipostSro Maj 01, 2013 12:57 pm

Jakie imię wybrać dla królika, a akie dla króliczki? Piszcie swoje propozycje (ale tak jak się wymawia!) uwzględniając imiona z spoilerów.

Dla króliczki (pisze tak jak się wymawia):
Spoiler:
Dla królików:
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

Jakie imię wybrać dla królika? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie imię wybrać dla królika?   Jakie imię wybrać dla królika? I_icon_minipostSro Maj 01, 2013 1:09 pm

Ja dałam mojej samiczce imię Basia. Dla samca dałabym Uszatek lub Michał.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Gość
Gość
Anonymous



Jakie imię wybrać dla królika? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie imię wybrać dla królika?   Jakie imię wybrać dla królika? I_icon_minipostSro Maj 01, 2013 1:55 pm

Freddie. ;P
Powrót do góry Go down
ardnasak
Przyjaciel Zagrody
ardnasak


Nick w grze : ardnasak.
Liczba postów : 671
Dołączył : 22/01/2012

Jakie imię wybrać dla królika? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie imię wybrać dla królika?   Jakie imię wybrać dla królika? I_icon_minipostCzw Maj 02, 2013 5:45 am

Królik:
Łatek

Króliczka:
Mery Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2197396
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Jakie imię wybrać dla królika? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie imię wybrać dla królika?   Jakie imię wybrać dla królika? I_icon_minipostCzw Maj 02, 2013 9:05 am

Króliki są takie słodziaaaśne to imię chyba też musi Very Happy

` Króliczka :
Nircia
Mufinka
Lapcia
Suzi

`Króliczek
Lilou
Fifcio
Fanciu
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Gość
Gość
Anonymous



Jakie imię wybrać dla królika? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie imię wybrać dla królika?   Jakie imię wybrać dla królika? I_icon_minipostCzw Maj 02, 2013 9:20 am

Króliczka:
` Arium
` Emie (jak potrzebujesz wymowy: Emi)
` Crimm (Krim)
` Effie
` Avis (Ewis)
Królik:
` Arnold Very Happy
` Mentos
` Malibu
` Scrabel (Skrabel)


Ostatnio zmieniony przez Ellis dnia Pią Maj 03, 2013 5:39 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

Jakie imię wybrać dla królika? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie imię wybrać dla królika?   Jakie imię wybrać dla królika? I_icon_minipostPią Maj 03, 2013 4:39 am

Hm... Nazwij je jak najbardziej oryginalnie, bo oryginalne imiona są najładniejsze. Nie nazywaj ich imionami ludzi, bo to... Dziwne jakieś. :>
Umm... Nie będę dzielić na samczyka i samiczkę, chyba sama się zorientujesz. :3 *idzie poszukać ciekawych imion u swoich koni na Howrse, bo nic nie pamięta* Do wszystkich można ułożyć ładne zdrobnienia, np. Meddie (od Medicine) lub Dessie (od Desperado).

Desperado (tak, jak się pisze), Royal (chyba Rojel), Linnet (Lynet), Earl (Irl, tak myślę), Medicine (Medikajn?...), Walker (szwędy z The Walking Dead, Łolker prawdopodobnie), Yoshi (Joszi), Valentine (Walentajn), Anthem (nie wiem, jak się to czyta, zgaduję, że Enfem/Entem), Everlong (Evrlong *tak, drugie "e" takie "połknięte", o*), Hunter (Hanter), Hero (Hiroł), Alive (Elajw), Asleep (Eslip), Symphony (Symfoni), Acapulco (Akapulko), Frozen (Frołzen?...), Spell (chyba tak, jak się pisze), Sorrow (Soroł), Lullaby (Lalabaj), Princess lub Prince (Prinsyz, Prins chyba)...

Znam więcej, ale nie wiem, czy jeszcze warto. :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Gość
Gość
Anonymous



Jakie imię wybrać dla królika? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie imię wybrać dla królika?   Jakie imię wybrać dla królika? I_icon_minipostPią Maj 03, 2013 5:33 am

Playback, niektóre imiona powinno czytać się inaczej niż napisałaś ;d
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

Jakie imię wybrać dla królika? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie imię wybrać dla królika?   Jakie imię wybrać dla królika? I_icon_minipostPią Maj 03, 2013 8:53 am

Ellis, wiem. :> Większość jest pomylona, so... ^^'
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Gość
Gość
Anonymous



Jakie imię wybrać dla królika? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie imię wybrać dla królika?   Jakie imię wybrać dla królika? I_icon_minipostPią Maj 03, 2013 9:01 am

PlaybackJunkie8 napisał:
Hm... Nazwij je jak najbardziej oryginalnie, bo oryginalne imiona są najładniejsze. Nie nazywaj ich imionami ludzi, bo to... Dziwne jakieś. :>
Umm... Nie będę dzielić na samczyka i samiczkę, chyba sama się zorientujesz. :3 *idzie poszukać ciekawych imion u swoich koni na Howrse, bo nic nie pamięta* Do wszystkich można ułożyć ładne zdrobnienia, np. Meddie (od Medicine) lub Dessie (od Desperado).

Desperado (tak, jak się pisze), Royal (chyba Rojel), Linnet (Lynet), Earl (Irl, tak myślę), Medicine (Medikajn?...), Walker (szwędy z The Walking Dead, Łolker prawdopodobnie), Yoshi (Joszi), Valentine (Walentajn), Anthem (nie wiem, jak się to czyta, zgaduję, że Enfem/Entem), Everlong (Evrlong *tak, drugie "e" takie "połknięte", o*), Hunter (Hanter), Hero (Hiroł), Alive (Elajw), Asleep (Eslip), Symphony (Symfoni), Acapulco (Akapulko), Frozen (Frołzen?...), Spell (chyba tak, jak się pisze), Sorrow (Soroł), Lullaby (Lalabaj), Princess lub Prince (Prinsyz, Prins chyba)...

Znam więcej, ale nie wiem, czy jeszcze warto. :3

To pozwól, że wypiszę te, które wydają mi się źle czytane (:
Royal - Rojal
Earl - Erl (a jakby zanika)
Medicine - można tak jak Ty, ale raczej powinno być Medisin
Anthem - Anfem, ale nie przeczyta się tego dobrze, jeśli nie umie się wymuwić "th"
Alive - Eliv
Princess - normalnie, tak, jak się pisze, Prince - tak, Prins
To chyba tyle xdd
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

Jakie imię wybrać dla królika? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie imię wybrać dla królika?   Jakie imię wybrać dla królika? I_icon_minipostPią Maj 03, 2013 9:44 am

Cytat :
Alive - Eliv
~ ohohohooo, tutaj się nie zgodzę. :> Znam dużo piosenek, w których jest słowo "alive" i śpiewają tam "elajw" lub "alajw". XD A "princess" zawsze wymawiam "prinses".
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Gość
Gość
Anonymous



Jakie imię wybrać dla królika? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie imię wybrać dla królika?   Jakie imię wybrać dla królika? I_icon_minipostPią Maj 03, 2013 11:20 am

Króliczka
- Śnieżka
- Kora
Królik
- Ząbek
- Kicuś ^^
- Strzała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Jakie imię wybrać dla królika? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie imię wybrać dla królika?   Jakie imię wybrać dla królika? I_icon_minipostPią Maj 03, 2013 1:37 pm

Alive jako imię raczej Eliv, bo zamieniamy na wymowę każdą literę, a jak coś oznacza, to jest jakaś wyznaczona wymowa, jeśli rozumiesz o co chodzi, bo dosyć dziwnie wytłumaczyłam xd
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Jakie imię wybrać dla królika? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie imię wybrać dla królika?   Jakie imię wybrać dla królika? I_icon_minipostSob Maj 04, 2013 4:23 am

Szynka Smile
Tak nazywa się szynszyla kuzynki Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Sponsored content





Jakie imię wybrać dla królika? Empty
PisanieTemat: Re: Jakie imię wybrać dla królika?   Jakie imię wybrać dla królika? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jakie imię wybrać dla królika?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jakie wybrać tło oraz maść dla Pegaza?
» Przygody papierowego królika
» Jaki tablet wybrać ?
» Jak wybrać dobry ośrodek jeździecki ?
» Jakie zawody?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: