Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker

Go down 
+6
anje
LILIAN
ardnasak
Dżemik
wilczyca1000
Reita-chan
10 posters
AutorWiadomość
Reita-chan
Już coś wie
Reita-chan


Nick w grze : Recai
Liczba postów : 258
Dołączył : 27/01/2012

Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostCzw Maj 02, 2013 2:22 am

Uwaga uwaga!
Konkurs zakończony, a wygrała go...
...
...
...
...
...
Arrin!
Gratulujemy! Zestaw Centaura zostanie wystawiony jako prezent, a jeśli chodzi o 100 000 Equus, prosimy o wystawienie konia na konto santusia99.

Dziękujemy wszystkim biorącym udział i mamy nadzieję, że coraz więcej z Was będzie brać udział w tego typu konkursach. : )


Ostatnio zmieniony przez Reita-chan dnia Nie Maj 12, 2013 10:57 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=954541
Gość
Gość
Anonymous



Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostCzw Maj 02, 2013 3:36 am

Temat:Podaruj prezent na Dzień Dziecka!
Opis:
"Podaruj prezent na Dzień Dziecka" jest to akcja prowadzona przez Sleepwalker Foundation,mająca na celu pomoc poszkodowanym i oszukanym graczom na Howrse.Aby wziąść udział w akcji należy podarować Sleepwalker Foundation jakiś "prezent" (oczywiście prezentów może być więcej niż jeden).
Może to być grafika,koń,rzecz z CR.Przed tym każdy podopieczny może sobie wybrać jeden dowolny prezent;z reszty zostanie zorganizowana loteria,w której los bodajże będzie kosztował 3000 Eq i będzie się zwiększał w jednym dniu o 250 Eq.Oczywiście 1 los to jedna nagroda.Wszystkie pinieądze idą na SF.
Mam nadzieję,że pomysł się podoba.
~Mondo
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostCzw Maj 02, 2013 3:47 am

Ja mogę ofiarować również jakieś konie, ewentualnie 2x RO.

A co do eventu - mój pomysł jest em, niedopracowany. Mianowicie, polegałoby to na "rankach w ciemno". Z osób biorących udział (darczyńców) losowałoby się pary - po 2 osoby. Prowadziłyby one konwersację, jeśliby im się spodobała dana osoba (oczywiście jako przyjaciel, znajomy, nie partner) prowadziliby konwersację dalej. Jeżeli nie - następna osoba. Rozmowy odbywałyby się po wpłaceniu jakiegoś datku, eqqus Smile Dzięki temu, nowi gracze, ale nie tylko mogliby poznać nowych ludzi. Można by również przez to poznać ludzi z takimi samymi zainteresowaniami itp.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostCzw Maj 02, 2013 4:07 am

Temat - Wielki Sklepik!
Na czym to polega? - W wyznaczonym terminie, na przykład u Ciebie byłby zorganizowany Wielki Sklepik. Chodzi w nim o to, że różni gracze przekazywaliby do Ciebie konie (pegazy, jednorożce, ze ZJ, z towarzyszami, a nawet zwykłe). Wtedy, te konie zostałyby wystawione na sprzedaże bezpośrednie. Ale wcześniej, gracz który miałby je wystawić nadał by im specjalne imię, na przykład:
-Akcja Sleepwalker,
-Wielki Sklepik SF,
-Sleepwalker Fundation.
Można by tak również zrobić z różnego rodzaju grafiką i rzeczami z CR.
Zebrane dochody z akcji byłyby przekazane dla podopiecznych lub na zakup lepszych koni lub fajnych CR.


Ostatnio zmieniony przez JadeXDD dnia Sob Maj 11, 2013 1:49 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
ardnasak
Przyjaciel Zagrody
ardnasak


Nick w grze : ardnasak.
Liczba postów : 671
Dołączył : 22/01/2012

Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostCzw Maj 02, 2013 4:31 am

JadeXDD napisał:
Mój pomysł na pewno nie wygra (chociaż chciałabym żeby tak), ale warto spróbować. To polegało by na tym, że zgłosiło by się parę osób z Howrse (nowych), osoby z listy podopiecznych, oraz tyle osób ile jest osób nowych i osób z listy podopiecznych razem, które pomogłyby im wejść w "życie Howrse".
Będę pisać w skrócie, czyli:
osoby nowe i z listy podopiecznych - Potrzebujący
osoby chętne i z wolontariatu - Pomagający
No i Pomagający, właśnie pomogli by Potrzebującym wejść w życie Howrse i udzielili by im kilku rad, na przykład jak nie dać się oszukać czy jak prowadzić Ośrodek Jeździecki. Mogli by również dać im kilka rzeczy z Czarnego Rynku lub koni. Oczywiście mogli by siebie poznać i porozmawiać na różne tematy. Akcja trwała by tak długo, jak ustalą sobie prowadzący fundację (proponowałbym miesiąc).
Mam nadzieję, że pomysł się podoba. Smile
W zasadzie SF właśnie to robi w tym momencie. Wink Udzielamy rady, dajemy rzeczy z CR z datków i equus, dofinansowujemy, a na różne tematy także rozmawiamy xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2197396
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostCzw Maj 02, 2013 4:59 am

ardnasak napisał:
JadeXDD napisał:
Mój pomysł na pewno nie wygra (chociaż chciałabym żeby tak), ale warto spróbować. To polegało by na tym, że zgłosiło by się parę osób z Howrse (nowych), osoby z listy podopiecznych, oraz tyle osób ile jest osób nowych i osób z listy podopiecznych razem, które pomogłyby im wejść w "życie Howrse".
Będę pisać w skrócie, czyli:
osoby nowe i z listy podopiecznych - Potrzebujący
osoby chętne i z wolontariatu - Pomagający
No i Pomagający, właśnie pomogli by Potrzebującym wejść w życie Howrse i udzielili by im kilku rad, na przykład jak nie dać się oszukać czy jak prowadzić Ośrodek Jeździecki. Mogli by również dać im kilka rzeczy z Czarnego Rynku lub koni. Oczywiście mogli by siebie poznać i porozmawiać na różne tematy. Akcja trwała by tak długo, jak ustalą sobie prowadzący fundację (proponowałbym miesiąc).
Mam nadzieję, że pomysł się podoba. Smile
W zasadzie SF właśnie to robi w tym momencie. Wink Udzielamy rady, dajemy rzeczy z CR z datków i equus, dofinansowujemy, a na różne tematy także rozmawiamy xD
W takim razie, moje zgłoszenie nie ważne. Dzięki za uprzedzenie. (:

Dałam coś innego. Już ważne.


Ostatnio zmieniony przez JadeXDD dnia Sob Maj 11, 2013 1:51 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
LILIAN
Już coś wie
LILIAN


Nick w grze : ♠lilian 123♠
Liczba postów : 123
Dołączył : 15/03/2013

Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostCzw Maj 02, 2013 5:43 am

Temat; specjalny dzień
Opis; Raz na miesiąc lb dwa fundacja robiła by taki wielki konkurs polegający na daniu jak największej ilości prezętów (konie, cr,eq, kupony itd0 a zwycięscy (było by ich 6) dostawał by statułetkę + nagrodę stosowną no miejsca np.
1 miejsce - 10 tyś + ZC
Dodatkowo byłaby loteria gracze mieliby czas na kupienie losu około miesiąca potem losowanie oczywićsie nagrody z loteri 50 tyś na fundacje a reszta dla uczestników tej loteri
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3109864
Gość
Gość
Anonymous



Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostCzw Maj 02, 2013 7:12 am

LILIAN, statuetkę, nie statułetkę Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostPią Maj 03, 2013 5:29 am

LILIAN napisał:
Temat; specjalny dzień
Opis; Raz na miesiąc lb dwa fundacja robiła by taki wielki konkurs polegający na daniu jak największej ilości prezętów (konie, cr,eq, kupony itd0 a zwycięscy (było by ich 6) dostawał by statułetkę + nagrodę stosowną no miejsca np.
1 miejsce - 10 tyś + ZC
Dodatkowo byłaby loteria gracze mieliby czas na kupienie losu około miesiąca potem losowanie oczywićsie nagrody z loteri 50 tyś na fundacje a reszta dla uczestników tej loteri



Statuetki są objęte prawami autorskimi Happy Foundation Smile Wymyśl coś innego i nie kopiuj pomysłów innych. Dziękuję i życzę miłej gry Smile
Powrót do góry Go down
Reita-chan
Już coś wie
Reita-chan


Nick w grze : Recai
Liczba postów : 258
Dołączył : 27/01/2012

Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostPią Maj 03, 2013 6:36 am

Domi - zanim HF powstała w Sleepwalkerze były rozdawane statuetki podczas Złotych Sleepów, także nie mówmy tutaj o kopiowaniu, dobrze?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=954541
Gość
Gość
Anonymous



Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostPią Maj 03, 2013 6:38 am

Źle się wyraziłam xd Chodzi mi, że statuetki futrzakowe są objęte prawami autorskimi
Powrót do góry Go down
anje
Już coś wie
anje


Nick w grze : anje
Liczba postów : 171
Dołączył : 02/12/2012

Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostSob Maj 04, 2013 10:44 am

Cóż mój pomysł nie jest cudowny, ale zawsze coś.
Ogólne zasady:
Może być jakiś quiz o SF, howrse i koniach dla podopiecznych i ludzi z zewnątrz. Quiz zmusił by ludzi do poznania Sleepwalkera, howrse i koni. Zespoły (niżej napiszę jak się dobierają itp), są dzieleni na grupy, każda ma jednego sędziego i przez PW, oczywiście, wysyła się rozwiązania pytań, które będą rozwiązywać podopieczni i ludzie z zewnątrz. Zespoły które zwyciężą dostaną grafikę, a ludzie z zewnątrz mogą popytać wolontariuszy sleepwalkera o kulisy działania fundacji. Wpisowe dla ludzi z zewnątrz to jakieś 1000 - 3000 Eq.

Zasady dobierania się zespołów i inne związane z tym:
Ludzie dobierają się sami, np. przez zainteresowana godziny kiedy jest się na howrse. Każdy miałby taką małą prezentacje na stronie sleepwalkera na której byłyby napisane zainteresowania i takie inne istotne rzeczy.
Przykład takiej prezentacji:
Login na howrse: anje
Staż: Ponad 200 dni*
Stopień wtajemniczenia: średnio zaawansowany
O nim/niej: Jestem An i tak do mnie mów. Moje zainteresowania to jazda na rowerze, konie, pisanie i zdobywanie wiedzy oraz nowych doświadczeń. Godziny w których jestem na howrse są różne, ale zazwyczaj jest to jakaś dziewiętnasta, dwudziesta.

Taki układ prezentacji byłby fajny.
Po przeczytaniu takiej prezentacji każdy może się do wybranej osoby zgłosić. (Wiem, że może to wygląda trochę jak sympatia.pl i różne takie inne strony internetowe, ale no cóż... Trudno inaczej zrobić wolne wybory wśród nieznajomych). Do zespołów należy wybór miejsca gdzie się konsultują.

A jeszcze jedno ludzie zgłaszają się do założycieli SF poniższym formularzem:
Temat: Quiz
Treść: Chcę wziąć udział w Quizie organizowanym przez Sleepwalker Fundation
Prezentacja:
Login:
Staż
Stopień wtajemniczenia:
O nim/niej:

To tyle.
_______________
*staż jest "ruchomy" więc lepiej napisać ponad około itp.
Powrót do góry Go down
LILIAN
Już coś wie
LILIAN


Nick w grze : ♠lilian 123♠
Liczba postów : 123
Dołączył : 15/03/2013

Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostPon Maj 06, 2013 9:12 am

Domi love hourse napisał:
Źle się wyraziłam xd Chodzi mi, że statuetki futrzakowe są objęte prawami autorskimi

a czy ja muwie o futrzakowych?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3109864
micasa
Nowy
micasa


Nick w grze : micasa
Liczba postów : 1
Dołączył : 25/12/2012

Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Mój pomysł   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostPon Maj 06, 2013 10:40 am

Ja mam taki pomysł:
"Sleepwalker Foundation - Słoneczne Dni"
Każdy z wolontariuszy wystawia konie o imieniu "SF - Słoneczne Dni" na sprzedaż za 10 000 Equus. Również na aukcje. Ten, kto kupi takiego konika, dostanie awatar lub prezentację za darmo. Zorganizujecie również konkurs - "Czerwcowa Radość" polegająca na napisaniu wiersza o trudzie Waszych drogich Wolontariuszy i ich cennym wysiłku. Ja nawet mogę ufundować nagrody Smile
Będzie również "targ" - darmowa grafika/koń za jakiś duży datek.
Mam nadzieję, że pomysł na Słoneczne Dni się spodobał Smile
~ micasa Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker 2184292159 Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker 2953299389 Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker 2159460562 Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker 3839493590
Powrót do góry Go down
Hazz'y
Nowy
Hazz'y


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 2
Dołączył : 01/05/2013

Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Konkurs Sleepwolker :)   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostPon Maj 06, 2013 1:54 pm

hej, mój pomysł byłby taki:
~Wiosenne Zakłady (nie umiałam wymyślic jakiejś fajnej nazwy, ale jeśli zaakceptujecie pomysł, możecie ją zmienić)

Wstęp na zawody: min. ok. 5-10 000EQ
3 etapy
Polegało by to na tym, aby - jak nazwa mówi - robić zakłady.
Co kilka dni wybierało by się kilku podopiecznych z fundacji, którzy powysyłali by linki z jednym swoim - np. najładniejszym koniem. Potem osoby które wpłaciły i biora udział obstawiają jednego konia, który według nich
wygra.

Głosowali by na konie osoby: i tu są 2 opcje-zalezy od was
1. albo podopieczni
2. albo osoby które przed głosowaniem i wpłaceniem, wpłaciłyby jak najwiekszą sumę.

Jeżeli na danego konia obstawi min. 5 osób, prezchodzą one dalej, ale juz z mniejszą ilościa koni do głosowania.
i tak każdy kto przejdzie min. do 2 etapu otrzyma np. fortunę krezusa, czy jakaś z=drobną sumkę.

podam przykłady.
konei podają: podopieczni
głsowali by: a,b,c,d

do obstawiania zgłosiły by się osoby: e,f,g,h,i,j,k,l,m,n,o,p
dobrze zagłosowały by np. : h,g,e,f,o,p, a więc przechodzą do kolejnego etpau.

w etapie drugim
konie wystawiają: inni podopieczni
głosują: inne osoby, które przekazały by nawieksze sumy
dobrze zagłsowali by: e,f,p, a więc prezchodzą do kolejnego etapu, a pozostałym losowane są nagrody.

etpaów miało by być tyle, dopóki nie zostały by 3 osoby

w etpaie ostatnim, np. e,f,p wybierali by numerki od 1 do 100.
i osoba która trafi najbliżej wygrywa. pozostali dostają jakieś lepsiejsze upominiki.

oczywiście można równeiż robić tak, aby każda osoba która przejdzie dalej miała wolny eybór czy chce brać udział.
za każdy level musiała by coś tam, zapłącić Smile

taki pomysł Smile
bardzo proszę, aby wyniki zostały przesłane na priv, ponieważ nie często wchodzę na zm, z powody braku czasu Sad
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostWto Maj 07, 2013 3:10 pm

Tak na szybko pomysł na event. Gdyby było coś niejasne pisać na pw, bo trochę moje szare komórki mogły nie pracować jak tzreba ze zmęczenia Smile)

Znajdź szpiega


Historia:
Pewien cwaniaczek na howrse postanowił zaszkodzić fundacji.Czemu Nie wiadomo,zapewne z czystej złośliwości.
Z powierzchownych informacji dowiedział się, ze fundacja w jednym z budynków trzyma cenne przedmioty z czarnego rynku. Udało mu się też namierzyć sejf ze sporą ilością equus. Jest jednak jeden problem.Próba oszustwa,jakim było podszycie sie pod okradzionego, nie wypaliła: pracownicy szybko poznali się na nim i wyrzucili za dzwi. Ale cwaniaczek nie zamierza poddać sie tak łatwo.
Wykorzystał fakt,że fundacja poszukiwała nowych rekrutów i wysłał tam swojego wspólnika. Jego zadanie jest proste: odgadnąć szyfr do sejfu i dorobić klucz do magazynu nie wzbudzając przy tym podejrzeń.




OPIS
Członkowie fundacji:
Wybieracie między sobą owego szpiega, lub ktoś z zewnątrz losuje taką osobę. (wolałabym to drugie) Nie możecie powiedzieć tego głośno, ale mozecie nakierować gracza poprawnie lub nie.

Gracz:
Zadanie gracza polega na znalezieniu tego szpiega. Można zadawać pytania,podjąć się przekupstwa, cokolwiek Smile

Szpieg:
Jego zadanie polega na pozostaniu w ukryciu.

Zarobek:
1.Aby wziąć udział w zabawie trzeba zapłacić wpisowe (do ustalenia)
2.Jest też jedno koło ratunkowe: można wykupić JEDNĄ podpowiedź.(do nabycia u szefowej)

Nagrody można dostać za:
1.Za wskazanie poprawnej osoby
2.Za poprawny trop, bez wskazania szpiega
3.Nagrodę pocieszenia za niewykorzystanie podpowiedzi.


Inne:
1.Ewent jest ograniczony czasowo (do ustalenia )
2.Poziom trudności zależy od członków organizacji.Mogą być łatwe wskazówki, albo mieszacie im w głowach ile sie da Smile
3. Podpowiedzią moze być fragment screena,imię jakiegoś konia, ulubiony kolor, coś co jest pośrednio powiązane ze szpiegiem. A jedna dlatego by nie było zbyt łatwo.
4. Gracze wysyłali by swoje spostrzeżenia na Pw do konkretnej osoby. Tak by nie było to widoczne dla wszystkich.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
Gość
Gość
Anonymous



Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostSro Maj 08, 2013 8:56 am

Super pomysł *.*
Powrót do góry Go down
Reita-chan
Już coś wie
Reita-chan


Nick w grze : Recai
Liczba postów : 258
Dołączył : 27/01/2012

Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostCzw Maj 09, 2013 4:23 am

Ariin - jesteś najbliżej przypodobania mi się, bo w innych pomysłach dostrzegam coś fajnego, ale od razu widzę wiele poprawek, a w Twoim pomyśle prawie żadnej. : )
Macie jeszcze czas, więc spokojnie pomyślcie. ^^
Tylko nie zgapiać od innych pomysłów, bo będzie dyskwalifikacja!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=954541
Reita-chan
Już coś wie
Reita-chan


Nick w grze : Recai
Liczba postów : 258
Dołączył : 27/01/2012

Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 3:21 am

KONKURS ZAMKNIĘTY! NIE MOŻNA PRZESYŁAĆ JUŻ ZGŁOSZEŃ!
Wyniki (czyli który z pomysłów wygrał) powinny ukazać się już dziś. : )
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=954541
Masakra
Już coś wie
Masakra


Nick w grze : Masakra
Liczba postów : 139
Dołączył : 08/02/2013

Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipostPon Maj 20, 2013 11:22 pm

Yay, Arin wygrałaś!
Gratuluje Smile
Już nie mogę się doczekać zabawy Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1405922
Sponsored content





Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker   Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Konkurs na wymyślenie nowego eventu dla fundacji Sleepwalker
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Licytacja prezentacji i awatarów na rzecz fundacji Sleepwalker!
» Wielgachny nabór na wolontariuszy w fundacji Sleepwalker - każdy ma szansę!
» Konkurs fundacji "Happy Fundation" - wygraj konia z ZJ
» Konkurs Sleepwalker Fundation
» konkurs z okazji otworzenia fundacji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ZAGRODA :: Konkursy :: Archiwum konkursów-
Skocz do: