Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Moje prace do CP

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Akardo
Raczkujący
Akardo


Nick w grze : Akardo
Liczba postów : 61
Dołączył : 05/04/2012

Moje prace do CP Empty
PisanieTemat: Moje prace do CP   Moje prace do CP I_icon_minipostPon Maj 06, 2013 10:00 am

Hej!
Koniuty przeszły etap zatwierdzenia przez administrację. Wiem, że są dużo słabsze od prac Ebonity czy Turkawki ale jakby się komuś spodobały to proszę o głosy Embarassed .

Niestety, nic już poprawić nie mogę. Pozdrawiam Smile

Moje prace do CP Af1cd11103e65



Moje prace do CP 517bd20eed958


Moje prace do CP 16d439cc67866


Moje prace do CP 9fb5b22060f6b


Moje prace do CP C2a0a4c828771
Powrót do góry Go down
Turkawka
Przyjaciel Zagrody
Turkawka


Nick w grze : Turkawka
Liczba postów : 169
Dołączył : 21/02/2013

Moje prace do CP Empty
PisanieTemat: Re: Moje prace do CP   Moje prace do CP I_icon_minipostPią Maj 10, 2013 5:32 am

Uuuuu Akardo koniecznie umieszczaj wodniaki na pracach, bo te są po prostu gotowe do kradzieży i wysłania, jako swoje Smile Są za dobre, żeby wrzucać je bez zabezpieczeń. Pierwszy mi się bardzo podoba. Można się wykłócać w przypadku wszystkich o anatomię i "rozmydlony" światłocień, nie mniej widać polot, są spontaniczne i lekkie. Jak dopracujesz te dwie rzeczy, będą mniodzio. Ostatni i przedostatni: problemy z tylną nogą, dodatkowo róg nie wygląda zbyt dobrze. Ale podobają mi się wzory na zadku. Najsłabszy jest szary z niebieską grzywą: ze wszystkich ma najmniej wypracowane cienie i "ciężką" grzywę oraz mało estetyczny ogon.
Powrót do góry Go down
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Moje prace do CP Empty
PisanieTemat: Re: Moje prace do CP   Moje prace do CP I_icon_minipostPią Maj 10, 2013 7:03 am

Ten najmniej dopracowany, szaro-niebieski, ma najlepiej anatomiczną tylną nogę Smile jakby wszystkie nie miały "za grubej szynki" to by było czadowo Razz

pozostałe uwagi jak Turek Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Akardo
Raczkujący
Akardo


Nick w grze : Akardo
Liczba postów : 61
Dołączył : 05/04/2012

Moje prace do CP Empty
PisanieTemat: Re: Moje prace do CP   Moje prace do CP I_icon_minipostPią Maj 10, 2013 12:53 pm

Dziękuję za konstruktywną krytykę a nie mieszanie z błotem Smile. Mam ogromny problem z grzywą, doborem kolorów, nogami i zadem. Zawsze nogi i zadek są za grube ale ja po prostu tego hmm...'nie dostrzegam' Very Happy.
Jeszcze raz dzięki dziewczyny Smile.
Powrót do góry Go down
Turkawka
Przyjaciel Zagrody
Turkawka


Nick w grze : Turkawka
Liczba postów : 169
Dołączył : 21/02/2013

Moje prace do CP Empty
PisanieTemat: Re: Moje prace do CP   Moje prace do CP I_icon_minipostPią Maj 10, 2013 1:56 pm

O, dziewczyno, z doborem kolorów to masz akurat najmniejszy problem Very Happy.

Poćwiczysz jeszcze kudły, będzie git. Ja się uczyłam podpatrując prace wielkich artychów, nie mając PhotoShopa, ani nawet zdjęć musieli się wykazać sprytem, żeby namalować włosy.

Na przykład ten Rubensowski portrecik:

Moje prace do CP Girl_Portrait_painting_a_Peter_Paul_Rubens_paintings
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Moje prace do CP Empty
PisanieTemat: Re: Moje prace do CP   Moje prace do CP I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Moje prace do CP
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Moje własnoręczne prace ;P
» Prace Weraj02
» Moje pierwsze prace
» Moje pierwsze prace na CP, na grudzień :3
» Moje prace- Praca na Luty

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: