Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL

Go down 
+26
lilkowa123
avrilka
kleosiek
Darusia125
kaprysab
Sabula
natalias143
Alaya
ardnasak
Dżemik
Donvessa
Szron
Arrin
Nevarra
Rooda
Barson1990
EveDallas
amorkowa
Vium
Alicred
hanka1998
AyaKey
EREIS
mina stirit1
Styks
Modliszka
30 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 4:45 am

Aaa szczęściara, za ile Ci się udało? Na sprzedażach?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 4:47 am

Pokusiłem się - otworzyłem 3 RO
2X Pięta Achillesa i Siodło Szyte Na Miarę Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Darusia125
Już coś wie
Darusia125


Nick w grze : Darusia125
Liczba postów : 190
Dołączył : 12/03/2013

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 5:16 am

Otwarłam 4 RO i piąty który wpadł przy okazji. Niestety Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2228515
kleosiek
Raczkujący
kleosiek


Nick w grze : kleosiek
Liczba postów : 51
Dołączył : 06/06/2012

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 5:18 am

Ja wygrałam jedną przy otwarciu 3 rogu , a teraz kupiłam Petita za milion ^^
Powrót do góry Go down
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 6:29 am

Sabula napisał:
Aaa szczęściara, za ile Ci się udało? Na sprzedażach?
Za 130 tys i 7 kuponow, i zywiol . Dziewczyna sama do mnie napisala dzieki je za to
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Donvessa
Przyjaciel Zagrody
Donvessa


Nick w grze : Donvessa
Liczba postów : 184
Dołączył : 06/04/2013

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 8:03 am

kaprysab napisał:
Sabula napisał:
Aaa szczęściara, za ile Ci się udało? Na sprzedażach?
Za 130 tys i 7 kuponow, i zywiol . Dziewczyna sama do mnie napisala dzieki je za to


Farciara, gratuluję ! Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2778043
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 8:37 am

Ja kupiłem falkę za 8 kuponów i 450 tys : I
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 9:51 am

Kamil2010 napisał:
Ja kupiłem falkę za 8 kuponów i 450 tys : I
Jeszcze lepiej,wielka okazja dla GPowiczów Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 9:55 am

kaprysab napisał:
A ja kupilam falke za prawie bezcen GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 4074547142
grathulejshon Cool
Powrót do góry Go down
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 10:01 am

dziekuje, najpierw chciala 4 kuponow i 70 tys ale ktos jej zaoferowal 130 tys i 5 k, wiec podbilam do 7 i CR. Fart nad fartami,
Kamil2010 gratuluje
Donvessa gratuluje zawziecia i 2 ślicznych falek
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
lilkowa123
Raczkujący
lilkowa123


Nick w grze : lilkowa123
Liczba postów : 71
Dołączył : 28/02/2013

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 10:49 am

Ja 3 Ro i nic...No cóż to moje szczęście:roll: Nadal maże o jakimś(byle którym,byle jakim ) boskim(oprócz graniego)Razz Ale z moim szczęściem i brakiem GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 1302405747 moge się z nim pożegnaćGRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 1121986240
Powrót do góry Go down
Nefra01
Przyjaciel Zagrody
Nefra01


Nick w grze : Nefra01
Liczba postów : 1522
Dołączył : 05/08/2012

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 11:11 am

Mi się trafiła w 7 RO - teraz trzeba poczekać aż zejdą z ceny i opchnąć Razz

P.S. Jest ktoś chętny na Falkę za 25 kuponów? Wink


Ostatnio zmieniony przez Nefra01 dnia Nie Maj 12, 2013 12:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1602864
Gość
Gość
Anonymous



GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 11:14 am

Zazdroszczę wszystkim co ją dostali Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 11:21 am

Czyli tylko ja otworzyłem prawie 50 RO i nic : I
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 11:23 am

Kamil2010 napisał:
Czyli tylko ja otworzyłem prawie 50 RO i nic : I
Ale masz za to tonę boskich...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 11:32 am

Ogier12 napisał:
Kamil2010 napisał:
Czyli tylko ja otworzyłem prawie 50 RO i nic : I
Ale masz za to tonę boskich...
Czyli jak mam "tonę" boskich to nie mam prawa na specjalnego ? ;]
Jak ludzie zazdroszczą tych 23 boskich koni(a raczej pikseli)... Rolling Eyes / Neutral
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 11:49 am

Kamil2010 napisał:
Czyli tylko ja otworzyłem prawie 50 RO i nic : I
A nie lepiej po prostu za tą cenę kupić falki na sprzedażach? (bo za tą cene to z 3 sztuki kupisz)
Powrót do góry Go down
Donvessa
Przyjaciel Zagrody
Donvessa


Nick w grze : Donvessa
Liczba postów : 184
Dołączył : 06/04/2013

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 1:10 pm

Sabula napisał:
Kamil2010 napisał:
Czyli tylko ja otworzyłem prawie 50 RO i nic : I
A nie lepiej po prostu za tą cenę kupić falki na sprzedażach? (bo za tą cene to z 3 sztuki kupisz)

A ten bezcenny dreszczyk emocji ? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2778043
shunra
Raczkujący
shunra


Nick w grze : shunra
Liczba postów : 59
Dołączył : 12/08/2012

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 1:11 pm

Ja otworzyłam 8 rogów i 2 wpadły. Razz Więcej nie próbuję bo mój limit szczęścia pewnie się wyczerpał.
Powrót do góry Go down
Alaya
Przyjaciel Zagrody
Alaya


Nick w grze : Alaya
Liczba postów : 731
Dołączył : 09/07/2012

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 1:32 pm

shunra - gratuluję. Smile Z takim szczęściem to w 15 RO znajdziesz 4 Falki. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2104607
Gość
Gość
Anonymous



GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 4:29 pm

Przez pomyłkę wydałem wszystkie RO, Kupony i Diamety, a Falki nie ma Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 5:11 pm

Ogier12 napisał:
Przez pomyłkę wydałem wszystkie RO, Kupony i Diamety, a Falki nie ma Evil or Very Mad


ja rozumiem wydać jeden RO czy tam kupon przez pomyłkę ale wszystkie ?? to już chyba nie pomyłka a celowe działanie Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Donvessa
Przyjaciel Zagrody
Donvessa


Nick w grze : Donvessa
Liczba postów : 184
Dołączył : 06/04/2013

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 6:05 pm

EREIS napisał:
Ogier12 napisał:
Przez pomyłkę wydałem wszystkie RO, Kupony i Diamety, a Falki nie ma Evil or Very Mad


ja rozumiem wydać jeden RO czy tam kupon przez pomyłkę ale wszystkie ?? to już chyba nie pomyłka a celowe działanie Wink

Nie, to pomyłka. Po fakcie, wydanie wszystkiego okazało się jedną, wielką pomyłką Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2778043
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 10:43 pm

Falabelle też są pikselami. Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
kozunio83
Już coś wie
kozunio83


Nick w grze : kozunio83
Liczba postów : 109
Dołączył : 02/08/2012

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 10:57 pm

Ja Otworzyłem 42 rogi i nic teraz próbuje tanio kupić
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 13, 2013 7:54 am

a moja upragniona Falka jest chyba zepsuta Very Happy posłałam konia już na niemal na 100 zawodów a jej ani widu ani słychu ... czy jest jakiś magiczny sposób na jej zdobycie Very Happy bo posyłam już szkapę na różne rodzaje zawodów i cały czas nic ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Gość
Gość
Anonymous



GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 13, 2013 8:08 am

EREIS napisał:
a moja upragniona Falka jest chyba zepsuta Very Happy posłałam konia już na niemal na 100 zawodów a jej ani widu ani słychu ... czy jest jakiś magiczny sposób na jej zdobycie Very Happy bo posyłam już szkapę na różne rodzaje zawodów i cały czas nic ...
To wysyłając konia na zawody można wygrać Falke? Shocked
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 13, 2013 8:13 am

Ogier12 napisał:
EREIS napisał:
a moja upragniona Falka jest chyba zepsuta Very Happy posłałam konia już na niemal na 100 zawodów a jej ani widu ani słychu ... czy jest jakiś magiczny sposób na jej zdobycie Very Happy bo posyłam już szkapę na różne rodzaje zawodów i cały czas nic ...
To wysyłając konia na zawody można wygrać Falke? Shocked

nie, nie Smile zastosowałam taki skrót myślowy odnośnie bonusu jaki ona daje Smile żeby jej bonus mieć koń ją musi na zawodach "znaleźć" a moja chabeta tego nie potrafi Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 13, 2013 8:17 am

EREIS napisał:
Ogier12 napisał:
EREIS napisał:
a moja upragniona Falka jest chyba zepsuta Very Happy posłałam konia już na niemal na 100 zawodów a jej ani widu ani słychu ... czy jest jakiś magiczny sposób na jej zdobycie Very Happy bo posyłam już szkapę na różne rodzaje zawodów i cały czas nic ...
To wysyłając konia na zawody można wygrać Falke? Shocked

nie, nie Smile zastosowałam taki skrót myślowy odnośnie bonusu jaki ona daje Smile żeby jej bonus mieć koń ją musi na zawodach "znaleźć" a moja chabeta tego nie potrafi Rolling Eyes
Szansa na znalezienie bonusu jest 1/100... wiec wiesz Wink Chociaż ja mam czasem tak, ze startuję z jakimś koniem, którym nie zajmowałem się xx dni/miesiecy lub boskim w pierwszych zawodach i mam już bonus Smile Nie rozumiem jak oni dodają/znajdują ten bonus.
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 13, 2013 8:33 am

no to skoro 1 na 100 to już machnęłam dokładnie 130 Very Happy i dalej nic ... te ich tajemne sposoby liczenia Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Sponsored content





GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL   GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
GRA - Falabella w Rogu Obfitości - PL
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» GRA - Falabella w Rogu Obfitości - INT
» Falabella w Rogu Obfitości!
» GRA - Misaki w Rogu Obfitości! [PL]
» GRA - Mustang Hiszpański w Rogu Obfitości
» Podwójna dawka energii w Rogu Obfitości

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: