Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Mówienie "Dzień dobry"

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Mówienie "Dzień dobry" Empty
PisanieTemat: Mówienie "Dzień dobry"   Mówienie "Dzień dobry" I_icon_minipostSob Maj 11, 2013 11:58 am

Chcę wam coś napisać.Very Happy Chodzi mi o to czy mówicie nieznajomym dzień dobry. W moim przypadku jest tak, że Kiedyś cały czas mówiłam znanym mi ludziom lub nieznanym te oto słowa:P. Zawsze kończyło to się krzywym spojrzeniem na mnie. Żadna nieznana mi osoba nigdy mi nie odpowiedziała. Prawde mówiąc czułam się trochę dziwnie przez to. Od paru miesięcy nie mówię tego. Chyba, że idą znajomi rodziców to tak bo wiem, że mi odpowiedzą. I właśnie dzisiaj miałam taką sytuację. Wracałam od kumpeli i zobaczyłam rodzinę, która przyjechała do kogoś w odwiedziny.(widziałam ich po raz pierwszy w życiu) Wiem tylko, że są ze Szwajcarii. Jak ich mijałam bawili się z dziećmi, minęłam ich jakby gdyby nic. Byłam z 2 metry za nimi i właśnie wtedy powiedziałam mi facetka: Dzień dobry. Ja powolnie zareagowałam i kiwnęłam tylko do niej głową. Usłyszałam za sobą tylko takie słowa: Jaka świnia, nawet nie odpowie, z chliwa pewnie wylazła.Wiem o tym, że powinno się mówić. Wychowali mnie dobrze, ale gdy mi nie odpowiadali to się wkurzyłam i też przestałam mówić. I tak się zastanawiam czy ja powinnam się źle czuć, czy ona wyzywając mnie?

A może wy też coś podobnego macie? Smile
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Mówienie "Dzień dobry" Empty
PisanieTemat: Re: Mówienie "Dzień dobry"   Mówienie "Dzień dobry" I_icon_minipostSob Maj 11, 2013 12:15 pm

Ty i ona. Zawsze się powinno mówić dzień dobry, itp.. to że ktoś ci nie odpowiada świadczy tylko o jego niewychowaniu, i on traci w twoich oczach, a nie Ty Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Mówienie "Dzień dobry" Empty
PisanieTemat: Re: Mówienie "Dzień dobry"   Mówienie "Dzień dobry" I_icon_minipostSob Maj 11, 2013 12:38 pm

Teraz czuje się okropnie.:/
Powrót do góry Go down
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Mówienie "Dzień dobry" Empty
PisanieTemat: Re: Mówienie "Dzień dobry"   Mówienie "Dzień dobry" I_icon_minipostSob Maj 11, 2013 12:52 pm

U mnie zawsze było na odwrót. Jak dla "jaj" mówiłem "dzień dobry" przypadkowej osobie na ulicy - to zawsze odpowiadała i robiła minę, próbując sobie przypomnieć kim jestem. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Mówienie "Dzień dobry" Empty
PisanieTemat: Re: Mówienie "Dzień dobry"   Mówienie "Dzień dobry" I_icon_minipostSob Maj 11, 2013 12:56 pm

Szron napisał:
U mnie zawsze było na odwrót. Jak dla "jaj" mówiłem "dzień dobry" przypadkowej osobie na ulicy - to zawsze odpowiadała i robiła minę, próbując sobie przypomnieć kim jestem. Very Happy
No ciekawy pomysł :> Do mnie raz dwójka licealistów wydarła się "Cześć!" Byłam trochę zdziwiona, bo widziałam ich pierwszy raz. Oni dalej - "Cześć! Cześć! NO CZEŚĆ!!!" Kurcze, nie wiedziałam o co chodzi Oo

btw. Pragnę cię poinformować, że masz napisane magiczne 666 postów Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Sponsored content





Mówienie "Dzień dobry" Empty
PisanieTemat: Re: Mówienie "Dzień dobry"   Mówienie "Dzień dobry" I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Mówienie "Dzień dobry"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukiwany dobry SITTER!
» Pomysł z kuponami. Czy dobry?
» Gary - na dobry poczatek
» Dobry ośrodek dla źrebaka
» Problem z Samouczkiem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: