Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 GRA - Nowe rasy koni - PL

Go down 
+22
lilkowa123
avrilka
Styks
Scones
erreo
Szron
Suzan
Lucie
kaprysab
Ejli
Toskania783
ardnasak
Philipek
Nevarra
agool
Czekoladoowa
EREIS
Vium
EveDallas
AyaKey
ebonita
Alaya
26 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Jaką rase koni, najbardziej chcielibyście zobaczyć na Howrse.pl?
Kuc australijski
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty1%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 1% [ 1 ]
Koń aztecki
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty1%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 1% [ 1 ]
Koń berberyjski
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty0%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 0% [ 0 ]
Belgijski kuc wierzchowy
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty0%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 0% [ 0 ]
Koń budionnowski
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty0%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 0% [ 0 ]
Koń kanadyjski
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty1%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 1% [ 1 ]
Chilote
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty1%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 1% [ 1 ]
Kuc Dartmoor
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty0%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 0% [ 0 ]
Francuski kuc wierzchowy
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty1%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 1% [ 1 ]
Koń Selle Français
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty0%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 0% [ 0 ]
Niemiecki kuc wierzchowy
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty1%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 1% [ 1 ]
Hackney
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty1%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 1% [ 1 ]
Haflinger
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty16%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 16% [ 14 ]
Harald
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty0%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 0% [ 0 ]
Henson
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty1%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 1% [ 1 ]
Kuc islandzki
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty1%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 1% [ 1 ]
Hunter irlandzki
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty0%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 0% [ 0 ]
Koń lipicański
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty1%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 1% [ 1 ]
Losino
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty2%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 2% [ 2 ]
Marwari
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty47%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 47% [ 42 ]
Morgan
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty2%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 2% [ 2 ]
Kuc New Forest
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty0%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 0% [ 0 ]
Kuc nowofundlandzki
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty7%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 7% [ 6 ]
Kłusak orłowski
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty3%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 3% [ 3 ]
Palomina
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty2%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 2% [ 2 ]
Paso Peruano
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty0%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 0% [ 0 ]
Kuc Pottok
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty2%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 2% [ 2 ]
Kuc Quarter Pony
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty0%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 0% [ 0 ]
Koń doński
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty1%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 1% [ 1 ]
Standardbred
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty0%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 0% [ 0 ]
Angloarab
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty1%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 1% [ 1 ]
Koń oldenburski
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty2%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 2% [ 2 ]
Kuc norweski
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty1%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 1% [ 1 ]
Niemiecki koń wierzchowy
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty2%GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
 2% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 90
 
Poll closed

AutorWiadomość
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 18, 2013 12:34 pm

Hahahaa xD interes musi się kręcić xD
A ja się zastanawiam czy oni dostają kasę tylko za kupony kupione przez graczy czy za wszystkie wykorzystane na RO w jakichś promocjach czy cu... scratch
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 18, 2013 4:00 pm

A wyniki ankiety oczywiście utajone, więc głosujcie ludzie, a Ow i spółka i tak pewnie zrobia to, co im się podoba lub co "narzuca im plan rozwoju gry" Choć oczywiście bardzo się licza z naszym zdaniem Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Vium
Przyjaciel Zagrody
Vium


Nick w grze : Vium
Liczba postów : 376
Dołączył : 25/12/2012

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 19, 2013 1:06 am

też mnie to zdenerwowało że są utajone :/ ale i tak pewnie najwięcej głosów ma marwari Razz
Powrót do góry Go down
Scones
Gaduła
Scones


Nick w grze : scon-chan
Liczba postów : 1017
Dołączył : 16/04/2013

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 19, 2013 1:46 am

Marwari GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 3894492112
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3323246
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 19, 2013 2:24 am

Mój głos dostał Kłusak Orłowski Wink
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 19, 2013 2:51 am

rafax2 - u mnie to samo <3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Styks
Przyjaciel Zagrody
Styks


Nick w grze : Styks
Liczba postów : 465
Dołączył : 05/01/2013

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 19, 2013 3:16 am

A ja zagłosowałam przez przypadek na Morgana, miał być Marwari xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2619592
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 19, 2013 7:17 am

XD

Marzy się hodowla Haflingerów (założę,że by wyglądał jak fiordzki!) lub Koników Polskich,których jakoś tu nie uwzględniono oO
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Gość
Gość
Anonymous



GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 19, 2013 7:34 am

Koszatka napisał:
XD

Marzy się hodowla Haflingerów (założę,że by wyglądał jak fiordzki!) lub Koników Polskich,których jakoś tu nie uwzględniono oO
Nie wygląda jak fiord. Oto on:
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Alz-b-cl-grand
Powrót do góry Go down
Alaya
Przyjaciel Zagrody
Alaya


Nick w grze : Alaya
Liczba postów : 731
Dołączył : 09/07/2012

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 19, 2013 7:37 am

Koszatka napisał:
XD

Marzy się hodowla Haflingerów (założę,że by wyglądał jak fiordzki!) lub Koników Polskich,których jakoś tu nie uwzględniono oO
Koniki Polskie już są jako dzikie, więc raczej nie dadzą ich jako zwykłą rasę. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2104607
Gość
Gość
Anonymous



GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 19, 2013 8:03 am

Alaya napisał:
Koszatka napisał:
XD

Marzy się hodowla Haflingerów (założę,że by wyglądał jak fiordzki!) lub Koników Polskich,których jakoś tu nie uwzględniono oO
Koniki Polskie już są jako dzikie, więc raczej nie dadzą ich jako zwykłą rasę. Wink
Nie?
http://www.howrse.com/dossiers/race?id=41
http://www.howrse.com/dossiers/race?id=51

Chincoteague i Brumby są jako dzikie i zwykłe
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 19, 2013 10:34 am

... Może mi ktoś wyjaśnić czemu haflinger w tych rasach jest brudnokasztanowaty? O_O Czy może ja mam znowu trefne źródła co do umaszczenia tych koni ><
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 19, 2013 10:35 pm

Suzan, my mówimy o howrse, ja się dziwię czemu jeszcze nie ma zielonej maści XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 20, 2013 5:33 am

Suzan napisał:
... Może mi ktoś wyjaśnić czemu haflinger w tych rasach jest brudnokasztanowaty? O_O Czy może ja mam znowu trefne źródła co do umaszczenia tych koni ><

moze tam pracuja niedouczeni daltonisci z kurza slepota i wrodzona wada krotkowzrocznosci, haflinegery sa izabelowate, palomino wygladaja identycznie jak izabelowate nie wiem czego oni tam szukaja innego, przeciez sa to cechy charakterystyczne dl tych ras.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 20, 2013 9:14 am

No tak ale np. taki fryz ma jedną maść dodaną ;o wgl te haflingery jakieś takie niedorobione są -.-* *le dusza hejtera i marudera*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
lilkowa123
Raczkujący
lilkowa123


Nick w grze : lilkowa123
Liczba postów : 71
Dołączył : 28/02/2013

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 22, 2013 8:59 am

MarwariGRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 4074547142
Powrót do góry Go down
Alaya
Przyjaciel Zagrody
Alaya


Nick w grze : Alaya
Liczba postów : 731
Dołączył : 09/07/2012

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 22, 2013 9:46 am

Ogier12 napisał:
Alaya napisał:
Koszatka napisał:
XD

Marzy się hodowla Haflingerów (założę,że by wyglądał jak fiordzki!) lub Koników Polskich,których jakoś tu nie uwzględniono oO
Koniki Polskie już są jako dzikie, więc raczej nie dadzą ich jako zwykłą rasę. Wink
Nie?
http://www.howrse.com/dossiers/race?id=41
http://www.howrse.com/dossiers/race?id=51

Chincoteague i Brumby są jako dzikie i zwykłe

Faktycznie. Shocked Dziwne. Jak Uranos od Gai i Uranos z Układu Słonecznego. Jak dla mnie to lepiej by było, jakby dzikusy nie były też zwykłą rasą, bo to trochę mylące. No ale skoro Owilent daje brudnokasztanowate haflingery to już nic mnie nie zdziwi. Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2104607
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 25, 2013 3:11 am

kaprysab napisał:
Suzan napisał:
... Może mi ktoś wyjaśnić czemu haflinger w tych rasach jest brudnokasztanowaty? O_O Czy może ja mam znowu trefne źródła co do umaszczenia tych koni ><

moze tam pracuja niedouczeni daltonisci z kurza slepota i wrodzona wada krotkowzrocznosci, haflinegery sa izabelowate, palomino wygladaja identycznie jak izabelowate nie wiem czego oni tam szukaja innego, przeciez sa to cechy charakterystyczne dl tych ras.

Serio? Jeżeli jedynym źródłem jest wikipedia to tak się to kończy.
To chyba ja też jestem daltonistką, bo mi to na palomino/izabelowate/ciemnokasztanowate/kasztanowate (maści z Wiki, specjalnie sprawdzone) nie wygląda, a ogier poniżej jest uznany.

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Brudny
Powrót do góry Go down
Vium
Przyjaciel Zagrody
Vium


Nick w grze : Vium
Liczba postów : 376
Dołączył : 25/12/2012

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 25, 2013 5:09 am

to jest haflinger? wygląda trochę jak szwarcwaldzki koń kasztanowaty Razz
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 25, 2013 6:01 am

heh tylko problem w tym że ja tego info z wiki nie mam tylko z książki >D może teraz coś pozmieniali we wzorcu rasy, ale ja pamiętam, że hodowca mi mówił że haflingery są raczej izabelowate~ Nie wiem, nie traktuję jego zdania jako jakieś niezaprzeczalne bo jak wspomniałam mogę mieć jakieś trefne źródło xP.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 25, 2013 9:02 am

Vium napisał:
to jest haflinger? wygląda trochę jak szwarcwaldzki koń kasztanowaty Razz

Haflinger. Na pewno. ;P
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 25, 2013 2:27 pm

W takim razie dlaczego nie ma na howrse innych odmian karej maści dla fryzów? Przecież fryzy mają różne odcienie karej maści...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 25, 2013 2:52 pm

Zauważ, że mają tylko kruczą i wronią, więc po co Howrse miałoby dla jednej rasy męczyć się z inną maścią? Poza tym nie różnią się one tak mocno lub raczej - różnicy nie byłoby widać na fryzach obecnych w grze.
Powrót do góry Go down
Mizari
Nowy
Mizari


Nick w grze : Mizari
Liczba postów : 16
Dołączył : 06/08/2012

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 25, 2013 3:40 pm

Kamil2010 napisał:
Ludzie ! No przecież to specjalnie ! Po co niby jest ZJ ? Chcesz ładnego konia to daj mu ZJ Razz
Boskie i specjalne to konie fantastyczne wiec po co mają się starać ? Więcej wyobraźni bo popadniemy w depresję Laughing
A w dodatku maści unikalne z ZJ mają za darmo, bo robią je gracze, więc grafika od gry można już zwolnić lub mu nie płacić Very Happy
Jak dla mnie nowe rasy nie maja sensu, jeśli wszystkie są identyczne :/ Mimo wszystko aspekty graficzne są dla mnie równie ważne co związane z mechaniką gry - dobre staty rasy.
A co do haflingerów, to z tego co ongiś wyczytałam są kasztanowate ale tylko z jasnymi grzywami i ogonami i tylko takie są akceptowane. Więc może być brudnokasztanowata (czyli kasztan z genem rozjaśnionych ogona i grzywy) - niestety, w Howrse to wygląda na trochę za ciemne. Nikomu się nie chciało 5 minut w Fotoszopie, żeby rozjaśnić XD Ech. Gdzieś też czytałam że Haflingery są wyłącznie kasztanowate.

Edit: sprawdziłam w amerykańskim rejestrze haflingerów "Color may range pale chestnut to dark liver chestnut with pale mane and tail". Nawet niektóre konie wyglądają jak kare z genem rozjaśniającym grzywę i ogon (jak silver daple maść) ale jest to jednak rozjaśniony kasztan.
Powrót do góry Go down
Pimpek737
Już coś wie
Pimpek737


Nick w grze : Pimpek737
Liczba postów : 207
Dołączył : 04/02/2013

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 28, 2013 9:36 am

Marwarii <3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2518424
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 29, 2013 1:21 pm

Co do samych ras, to jestem przekonana że najbardziej pożądaną wprowadzą do gry. W jakieś promocji (a jakże) bądź za kupony czy w RO. Bo skoro ludzie chcą, to czemu nie skorzystać?
Powrót do góry Go down
MsMaja
Raczkujący
MsMaja


Nick w grze : maja818
Liczba postów : 87
Dołączył : 11/02/2013

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostWto Cze 04, 2013 10:25 am

Marwari ! My chcemy Marwari!
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostWto Cze 04, 2013 2:36 pm

Ogier12 napisał:
Koszatka napisał:
XD

Marzy się hodowla Haflingerów (założę,że by wyglądał jak fiordzki!) lub Koników Polskich,których jakoś tu nie uwzględniono oO
Nie wygląda jak fiord. Oto on:
GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Alz-b-cl-grand
Emm..zmieniam zdanie,już mi się odechciało Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostWto Cze 04, 2013 2:42 pm

Co do Marwarii:
ludki,wiadomo,że one wejdą,nie dziś,nie jutro ale może za rok,za tydzień albo za 72 godziny Razz Przecież,już każdy wie jak wygląda Marwarii,grafika jest,wszystko jest a no i chyba na innym serwerach już są Rolling Eyes Nawet na profilu Calvany jest jego grafika (przy okazji,śliczny Rolling Eyes).Poza tym Owilent,nie przegapił był takiej kasy - więcej niż 75% graczy chce Marwarki Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipostWto Cze 04, 2013 2:45 pm

Koszatka - Możesz edytować swoje wypowiedzi, nie music co kilka minut dodawać nowego postu Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Nowe rasy koni - PL   GRA - Nowe rasy koni - PL - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
GRA - Nowe rasy koni - PL
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nowe rasy!
» Nowe rasy jednorożców!
» Nowe maści konia rasy Holenerskiej Chyba holenderskiej XD
» Wyprzedaż koni z konta - ZJ, SZJ, pakiety koni itd
» Koń rasy...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: