Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Najszybsze piosenki...

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Najszybsze piosenki... Empty
PisanieTemat: Najszybsze piosenki...   Najszybsze piosenki... I_icon_minipostPon Maj 20, 2013 6:40 am

Tak jak w temacie. Dajecie linki do swoich piosenek, które waszym zdaniem są śpiewane przynajmniej w jednym fragmencie bardzo szybko.
Jak na razie moim faworytem jest to oto japońskie cacko: klik
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Najszybsze piosenki... Empty
PisanieTemat: Re: Najszybsze piosenki...   Najszybsze piosenki... I_icon_minipostPon Maj 20, 2013 6:49 am

Nie sądzę, by wokaloidy i inne mocno podrasowywane komputerowo utwory były dobrymi przykładami, bo to się komputerowo poprawia, a sam wokalista nie jest taki szybki Wink (o ile w ogóle jest tam wokalista)

Hm. No na pewno będzie to Chop Suey od SOAD Very Happy. Wgl duża część ich piosenek jest szybka. Serj nieźle nawija Very Happy
Do tegoooo... Najkrótsza piosenka na świecie, czyli You Suffer zespołu Napalm Death. Nie wiem, jak wokalista zdążył to zaśpiewać XD
No i nie mogę zapomnieć o Garden of Eden Gunsów. Super piosenka Very Happy

Jak sobie przypomnę więcej, to dospamuję!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Najszybsze piosenki... Empty
PisanieTemat: Re: Najszybsze piosenki...   Najszybsze piosenki... I_icon_minipostPon Maj 20, 2013 6:56 am

Dużo tego. Pewnie i ja takie bym wymieniła, gdyby nie moja oś czasowa poznawania muzyki:

radio-dwa zespoły (Skillet i Imagine Dragons)-poznanie Ejli, czyli japońska muzyka->

Po prostu gdy słyszałam słowo "metal" to od razu myślałam "Behemoth", SOAD z tym samym(ale masz rację, Tankian to umie nawijać Very Happy)mi się kojarzyło, a Guns n' Roses czy inne uważałam za ciut stare...
Tak BTW-Czy słowa "You Suffer" nie składają się z jednego zdania "You Suffer...but why?"?
Choć prawda, szybkie to to. xD
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Najszybsze piosenki... Empty
PisanieTemat: Re: Najszybsze piosenki...   Najszybsze piosenki... I_icon_minipostPon Maj 20, 2013 7:34 am

Milky, też kiedyś wychodziłam z założenia, że metal=Behemoth i żarcie kotów Wink Ale potem jakoś się przekonałam i do metalu, i do starszego rocka i już jakoś to idzie.

No faktycznie, ponoć w "You Suffer" padają właśnie te słowa, ale najlepsze jest to, że ja słyszę tylko "UUOA!" i tyle XD Już nawet przy Chop Suey więcej rozumiem..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Najszybsze piosenki... Empty
PisanieTemat: Re: Najszybsze piosenki...   Najszybsze piosenki... I_icon_minipostPon Maj 20, 2013 1:15 pm

Sonata Arctica - wolf & raven jest dość szybka Very Happy
oraz 8th Commandment tego samego zespołu.

A to You Suffer...to ma jakieś słowa? Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Najszybsze piosenki... Empty
PisanieTemat: Re: Najszybsze piosenki...   Najszybsze piosenki... I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Najszybsze piosenki...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Fajne, stare piosenki :D
» Piosenki na dyskotekę szkolną
» Zagrodowy... Cover piosenki!
» Nasze ulubione piosenki biesiadne
» Piosenki na Boże Narodzenie od Cliffa Richarda po Guns N' Roses

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: