Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 FORUM - drobiazgi

Go down 
+5
Pimpek737
wilczyca1000
EveDallas
anteek
LadyArvena
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2

Odznaczenia
Pod awatarami przy postach - tak jak jest teraz
FORUM - drobiazgi - Page 2 Empty78%FORUM - drobiazgi - Page 2 Empty
 78% [ 42 ]
Tylko na stronie użytkownika
FORUM - drobiazgi - Page 2 Empty22%FORUM - drobiazgi - Page 2 Empty
 22% [ 12 ]
Wszystkich Głosów : 54
 
Poll closed

AutorWiadomość
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

FORUM - drobiazgi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - drobiazgi   FORUM - drobiazgi - Page 2 I_icon_minipostPon Cze 03, 2013 10:22 am

Koszatka napisał:
Ogier12 napisał:
LadyArvena - szybko się nudze XD (Jednak awek z Swablu miałem ustawiony niemal od kiedy gram na Howrse Very Happy )
A z tymi kontami - taa. Mojej znajomej usunęli konto po 90 dniach czyli normalnie
Może ci gracze kupowali tyle kuponów więc im nie usuwają bo mają nadzieje że wrócą Rolling Eyes
Yhym,z tym się zgodzę .:kolejna zagadka z Howrse!:. Very Happy Zastanawiające jest to,ze niektórzy mają konta nieaktywne przez 2 lata a niektórzy prze dwa miesiące-trzy i od razu usuwają.Może faktycznie,tajemnica tkwi w tym ''ile kuponów kupiłeś'' Laughing

E tam. Ja nie wchodziłam od czerwca do września i mi nie usunęli, a żadnych kuponów nie usunęli.


Kurcze, przydałby się jakiś temat do luźnych rozmów o wszystkim, bo tak to spam jest ;_;
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - drobiazgi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - drobiazgi   FORUM - drobiazgi - Page 2 I_icon_minipostPon Cze 03, 2013 10:30 am

-Eruina- napisał:
Koszatka napisał:
Ogier12 napisał:
LadyArvena - szybko się nudze XD (Jednak awek z Swablu miałem ustawiony niemal od kiedy gram na Howrse Very Happy )
A z tymi kontami - taa. Mojej znajomej usunęli konto po 90 dniach czyli normalnie
Może ci gracze kupowali tyle kuponów więc im nie usuwają bo mają nadzieje że wrócą Rolling Eyes
Yhym,z tym się zgodzę .:kolejna zagadka z Howrse!:. Very Happy Zastanawiające jest to,ze niektórzy mają konta nieaktywne przez 2 lata a niektórzy prze dwa miesiące-trzy i od razu usuwają.Może faktycznie,tajemnica tkwi w tym ''ile kuponów kupiłeś'' Laughing

E tam. Ja nie wchodziłam od czerwca do września i mi nie usunęli, a żadnych kuponów nie usunęli.


Kurcze, przydałby się jakiś temat do luźnych rozmów o wszystkim, bo tak to spam jest ;_;
KLIK
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

FORUM - drobiazgi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - drobiazgi   FORUM - drobiazgi - Page 2 I_icon_minipostPon Cze 03, 2013 12:19 pm

Kamil2010 napisał:
-Eruina- napisał:
Koszatka napisał:
Ogier12 napisał:
LadyArvena - szybko się nudze XD (Jednak awek z Swablu miałem ustawiony niemal od kiedy gram na Howrse Very Happy )
A z tymi kontami - taa. Mojej znajomej usunęli konto po 90 dniach czyli normalnie
Może ci gracze kupowali tyle kuponów więc im nie usuwają bo mają nadzieje że wrócą Rolling Eyes
Yhym,z tym się zgodzę .:kolejna zagadka z Howrse!:. Very Happy Zastanawiające jest to,ze niektórzy mają konta nieaktywne przez 2 lata a niektórzy prze dwa miesiące-trzy i od razu usuwają.Może faktycznie,tajemnica tkwi w tym ''ile kuponów kupiłeś'' Laughing

E tam. Ja nie wchodziłam od czerwca do września i mi nie usunęli, a żadnych kuponów nie usunęli.


Kurcze, przydałby się jakiś temat do luźnych rozmów o wszystkim, bo tak to spam jest ;_;
KLIK
O, dzięki Very Happy

EDIT

+ Czy da się wyłączyć naliczanie postów w grach forumowych?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Sponsored content





FORUM - drobiazgi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - drobiazgi   FORUM - drobiazgi - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
FORUM - drobiazgi
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» FORUM - Aukcje na forum
» Forum
» Tik-tak-owe forum
» Forum dla nastolatek ;3
» REGULAMIN FORUM

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: