Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Stare dobre gry

Go down 
+19
Nefra01
MrsKopytko
Aglyss
Suzan
Pani_Snow
oooliwcia10
Dżemik
Pati...xd
-Eruina-
Temperance
Katrina123
hanka1998
Szarusia16
CzekoBoom
Vium
amorkowa
Nevarra
Presence
Divide
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

Stare dobre gry  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre gry    Stare dobre gry  - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 21, 2013 1:59 am

Arbuzek_10 napisał:
A w gry z Bakusiów nikt nie grał? Takie płytki w 4 pakach i kody do gry na wieczkach Razz
ja grałam Very Happy pamiętam, że miałam tony papierków z kodami x____x
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Stare dobre gry  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre gry    Stare dobre gry  - Page 3 I_icon_minipostPią Sie 23, 2013 1:48 pm

Nikt nie pamięta Chicken Invaders? Sad
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Stare dobre gry  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre gry    Stare dobre gry  - Page 3 I_icon_minipostPią Sie 23, 2013 2:31 pm

Ja pamiętam tylko Zeusa i Faraona. Zeus i tak najlepszy ! Very Happy
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Stare dobre gry  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre gry    Stare dobre gry  - Page 3 I_icon_minipostNie Sie 25, 2013 12:42 pm

Kamil2010 - gram teraz w Zeusa, jestem na czwartej kampanii od góry. :3 Przejdę całość i później cisnę  dodatek <3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Stare dobre gry  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre gry    Stare dobre gry  - Page 3 I_icon_minipostNie Sie 25, 2013 1:15 pm

Acinoyx napisał:
Kamil2010 - gram teraz w Zeusa, jestem na czwartej kampanii od góry. :3 Przejdę całość i później cisnę  dodatek <3
Ja grę mam dopiero od wczoraj -zrobione tylko 2 misje (Zeus i Europa oraz Perseusz i Meduza)
Ale na razie z Zeusem przystopuję i zajmę się Posejdonem, nigdy nie robiłem tam misji, a podobno są one trudniejsze Very Happy 
(Chociaż nie przepadam za herosami, którzy się tam pojawiają Rolling Eyes )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Stare dobre gry  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre gry    Stare dobre gry  - Page 3 I_icon_minipostNie Sie 25, 2013 1:49 pm

Cytat :
Acinoyx napisał:
Kamil2010 - gram teraz w Zeusa, jestem na czwartej kampanii od góry. :3 Przejdę całość i później cisnę  dodatek <3
Mogłem by prosić o tytuł :3
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Stare dobre gry  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre gry    Stare dobre gry  - Page 3 I_icon_minipostNie Sie 25, 2013 2:03 pm

Kamil2010 napisał:
Acinoyx napisał:
Kamil2010 - gram teraz w Zeusa, jestem na czwartej kampanii od góry. :3 Przejdę całość i później cisnę  dodatek <3
Ja grę mam dopiero od wczoraj -zrobione tylko 2 misje (Zeus i Europa oraz Perseusz i Meduza)
Ale na razie z Zeusem przystopuję i zajmę się Posejdonem, nigdy nie robiłem tam misji, a podobno są one trudniejsze Very Happy 
(Chociaż nie przepadam za herosami, którzy się tam pojawiają Rolling Eyes )
w Posejdonie masz w ogóle więcej świątyń, bogów i możliwości. Spoko jest :3 Atalanta mnie zawsze wnerwia XD
Ogier12 napisał:

Cytat:
Acinoyx napisał:
Kamil2010 - gram teraz w Zeusa, jestem na czwartej kampanii od góry. :3 Przejdę całość i później cisnę  dodatek <3
Mogłem by prosić o tytuł :3
Gra: Zeus
Dodatek: Posejdon
Najlepiej skombinować złotą edycję.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Stare dobre gry  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre gry    Stare dobre gry  - Page 3 I_icon_minipostNie Sie 25, 2013 2:13 pm

Acinoyx napisał:
Kamil2010 napisał:
Acinoyx napisał:
Kamil2010 - gram teraz w Zeusa, jestem na czwartej kampanii od góry. :3 Przejdę całość i później cisnę  dodatek <3
Ja grę mam dopiero od wczoraj -zrobione tylko 2 misje (Zeus i Europa oraz Perseusz i Meduza)
Ale na razie z Zeusem przystopuję i zajmę się Posejdonem, nigdy nie robiłem tam misji, a podobno są one trudniejsze Very Happy 
(Chociaż nie przepadam za herosami, którzy się tam pojawiają Rolling Eyes )
w Posejdonie masz w ogóle więcej świątyń, bogów i możliwości. Spoko jest :3 Atalanta mnie zawsze wnerwia XD
Atalanta ma krzywą twarz ;/
Ona jest paskudna, zresztą Atlas, Hera i Bellerofon też nie grzeszą urodą XD
http://images.tinypic.pl/i/00436/ihgd3d805e5t.png Aż screen jej twarzy zrobiłem XD Tylko mi się wydaję coś w niej nie tak ? XD
W Posejdonie strasznie podoba mi się - Świątynia Posejdona Stare dobre gry  - Page 3 4074547142
Z herosów uwielbiam Perseusza, świetny jest :3
Achilles jest fajny, ale dość trudny do sprowadzenia (chociaż to zależy od miasta) Jazona nienawidzę, ma takie wymagania...
Tezeusz jest dla mnie łatwy, szybko się go sprowadza, chociaż te jego teksty czasem mnie denerwują.
Inni herosi... no ujdą, chociaż Bellerofon za dużo kasy chce ! Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Stare dobre gry  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre gry    Stare dobre gry  - Page 3 I_icon_minipostNie Sie 25, 2013 2:22 pm

Zeus - zajrzałem teraz do szafki i odkryłem że mam tą grę! Shocked 
Jakiś czas temu od kogoś ją dostałem
Zeus Pan Olimpu - Złota Edycja :3
Nawet w nią jeszcze nie grałem xD
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Stare dobre gry  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre gry    Stare dobre gry  - Page 3 I_icon_minipostNie Sie 25, 2013 3:23 pm

Kamil2010, chodź tutaj: http://www.zagroda-mgly.com/t13811-zeus-pan-olimpu#217264 xD
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Stare dobre gry  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre gry    Stare dobre gry  - Page 3 I_icon_minipostNie Sie 25, 2013 3:56 pm

Acinoyx napisał:
San Andreas to klasyk? OD KIEDY. Klasyk to jest tu:
Stare dobre gry  - Page 3 Blog_ea_4139222_7338108_tr_gta2_600

GTA 2 <333 Stare jak świat. Tak. Screen to GTA, niepodobne nie?
Zoo Tycoon 1 też było fajne, mam to gdzieś nawet jeszcze. Heroes of Might & Magic 1 <3 Albo najlepsza trójka <3 Commandos, Desperados, Sims 1! MARIO! TANKS! CONTRA!
Ja ja ja! Ja pamiętam to GTA Very Happy  mój kuzyn w to gierał Very Happy!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
DB
Nowy
DB


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 2
Dołączył : 23/10/2013

Stare dobre gry  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre gry    Stare dobre gry  - Page 3 I_icon_minipostSro Paź 23, 2013 2:07 am

Ja jak byłem mały to grałem w Mario Smile
Teraz gram w darmowe gry przeglądarkowe:
gry-przegladarkowe.kepo.pl
Powrót do góry Go down
Uharri
Jedną nogą w ZM
Uharri


Nick w grze : nightwood
Liczba postów : 696
Dołączył : 07/12/2012

Stare dobre gry  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre gry    Stare dobre gry  - Page 3 I_icon_minipostSro Paź 23, 2013 7:53 am

Ja pamiętam grałam w Spyro, pełno zdjęć tego smoczka wydrukowanego miałam, wszędzie go rysowałam, miałam nawet grę z KFC o tym xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1172980
Sponsored content





Stare dobre gry  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre gry    Stare dobre gry  - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Stare dobre gry
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Stare Howrse
» Stare prace tiny
» Posty stare
» Pysia stare
» Stare Howrse

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: