Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Plikostrada

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Plikostrada Empty
PisanieTemat: Plikostrada   Plikostrada I_icon_minipostPią Maj 31, 2013 8:14 am

Hej,
Właśnie dzisiaj dostałam niepokojącą wiadomość,że mam niby zapłacić 96 zł ponieważ NIBY rejestrowałam się na tym portalu.Nie było moich danych-jak niby,bo się nie rejestrowałam.Jedynie IP był prawidłowy.Co zrobić?Na internecie mówią,żeby olać itp.
Powrót do góry Go down
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

Plikostrada Empty
PisanieTemat: Re: Plikostrada   Plikostrada I_icon_minipostPią Maj 31, 2013 8:29 am

Ale na jakim portalu?
I gdzie dostałaś wiadomość?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Gość
Gość
Anonymous



Plikostrada Empty
PisanieTemat: Re: Plikostrada   Plikostrada I_icon_minipostPią Maj 31, 2013 8:37 am

Olej. Ja pobieraczka też olałam już ze trzy, czy cztery lata temu, sprawy w sądzie jak nie miałam tak nie mam nadal, więc.. Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Plikostrada Empty
PisanieTemat: Re: Plikostrada   Plikostrada I_icon_minipostPią Maj 31, 2013 8:40 am

Tytuł powyżej a wiadomość na o2.Zauważyłam,że się dziwnym cudem zarejestrowałam,konto i tak nie działa.Okazało się,że właściciele "Plikostrady" jest właściciel dawnego Pobieraczka.
Straszą sądami w Dubaju.Strzeżcie się!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Plikostrada Empty
PisanieTemat: Re: Plikostrada   Plikostrada I_icon_minipostPią Maj 31, 2013 8:42 am

Ej, jak mi zafundują lot do Dubaju, to nawet mogę na tą rozprawę pojechać, świata trochę przy okazji zwiedzę. Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Plikostrada Empty
PisanieTemat: Re: Plikostrada   Plikostrada I_icon_minipostPią Maj 31, 2013 8:46 am

Ja też mam nadzieję,że mi nic nie przyślą.Jak patrzyłam na kontakt24 to wczoraj z kilkanaście osób się nie rejestrowało a dostało wiadomość.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plikostrada Empty
PisanieTemat: Re: Plikostrada   Plikostrada I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Plikostrada
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Plikostrada.pl - kolejni naciągacze. Co robić, gdy damy się złapać?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: