Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ania1234
Gość
Anonymous



Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! Empty
PisanieTemat: Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach!   Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! I_icon_minipostWto Cze 18, 2013 12:35 pm

Kolejny bunt?
Dzisiaj zauważyłam, że po każdej aktualizacji pojawia się "ankieta" :
Czy podobają ci się zmiany na Howrse ?
Ja oczywiście dałam NIE.
Kiedyś Howrse było lepsze. PD w sklepie, howrse nie dodawało automatycznie 1,20 PG itp.
Ci którzy twierdzą, że teraźniejsze Howrse zmieniło się na gorsze, niech napisze do: Ania1234567890tvjjj, poiuyt, qwertyuiop0, qwertyuiopl lub HorseRacingStar.
Umówmy się na np. 2 następne aktualizacje które nam nie podpasują i wklejajmy petycje aby stare Howrse powróciło, lub żeby ulepszali tą grę, a nie ją niszczyli! Niech OW się dowie jakie MY mamy na to zdanie !
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! Empty
PisanieTemat: Re: Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach!   Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! I_icon_minipostWto Cze 18, 2013 2:08 pm

Akurat ostatnie zmiany opierają się na propozycjach graczy. Konkretnie z styczniowego wątku z zapytaniem, co byśmy chcieli zmienić - hasło like to oni rzucili. To tam także były prośby o usunięcie aktywności.
Zmiana z konikiem morskim - korzystna dla osób z kontem pegaza ;)Dodatkowo jak ktoś wcześniej się wykosztował na konika, to teraz dostał za free dodatkowy bonus. Sam konik niewiele dawał, więc pewnie dlatego postanowili się go pozbyć.
Jakiś czas temu była możliwość śledzenia ilości pokryć. Potem to zabrali, o co kawał osób się awanturowała - że zabrano im możliwość sprawdzania, czy wystawione krycia już się zużyły, czy nie. I że trzeba poprzez klacze kombinować. Teraz dali z powrotem tą opcję tylko w innej formie. Czyli posłuchali graczy.
Co do nowych nazw bonusów - Kowelan wspomniał, że te stary nazwy sa im potrzebne do czegos innego. Czyli byc może wejdą nowe przedmioty na CR lub bonusy.

Więc aktualne zmiany są ok - nie mieszają w rozgrywce, nie kontynuują automatyzacji gry i pokazują, że zaczynają słuchać graczy.

Co do PD w sklepie - nie mam pojęcia czemu to zabrali i tak się upierają, żeby nie przywracać... Chociaż i tak te 300eq za 1 PD to raczej za wysoka stawka. jak ktoś jest biedny - drogo. A jak ktoś jest bogaty, to ma dużą ilość koni i spokojnie za free kilka PD zbierze.

Cofnięcie automatyzacji PG - byłoby super. Ale jak zabrali w lipcu, pomimo takich buntów, to raczej tego nie przywrócą :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Gość
Gość
Anonymous



Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! Empty
PisanieTemat: Re: Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach!   Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! I_icon_minipostSro Cze 19, 2013 2:18 am

Widzę kilka multi kont
A poza tym LadyArvena ma racje - nowe zmiany są dla graczy a nie przeciwko nim Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! Empty
PisanieTemat: Re: Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach!   Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! I_icon_minipostSro Cze 19, 2013 2:57 am

Te ostatnie zmiany nie są aż tak złe jak poprzednie, da się je znieść.
Wg. mnie powinni cofnąć automatyzację PG i przywrucić towarzyszy oraz dodać od czasu do czasu kilka nowych dokonań, bo po ukończeniu ich wszystkich zaczyna się nudzić :/ A jeśli chodzi o PD to powinni przywrucić możliwość zakupu ich w sklepie, bo PD też może się komuś skończyć. Tzn. niektórzy mają ich dużo, a niektórzy wcale, a wszystkim się kilka Pkt. Dorastania przyda.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! Empty
PisanieTemat: Re: Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach!   Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! I_icon_minipostSro Cze 19, 2013 4:11 am

DanonekxD - nie dadzą nowych dokonań, gdyż są trofea
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! Empty
PisanieTemat: Re: Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach!   Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! I_icon_minipostSro Cze 19, 2013 4:29 am

Ogier - to mogłyby być i trofea i dokonania.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! Empty
PisanieTemat: Re: Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach!   Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! I_icon_minipostSro Cze 19, 2013 4:49 am

Nie zrobią tak :/
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! Empty
PisanieTemat: Re: Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach!   Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! I_icon_minipostSro Cze 19, 2013 4:51 am

Ogier - wiem, ale marzyć można Very Happy
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! Empty
PisanieTemat: Re: Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach!   Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! I_icon_minipostSro Cze 19, 2013 5:03 am

Mi się obecne zmiany podobają. Co do dawania "nie" w ankietach - jedna ankieta dotyczy jednych zmian, nie wszystkich jakie miały rację bytu na Howrse.

Poza tym, czyżbym tylko ja wiedziała, że większą część graczy tworzą osoby młode, które nie wszystko potrafią zrozumieć? Myślę, że to dla nich zostały wprowadzone zmiany z typu automatyzacji Potencjału Genetycznego - chcą zadowolić jak najwięcej osób.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Sponsored content





Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! Empty
PisanieTemat: Re: Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach!   Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Ankiety i Howrse! Niech Ow się dowie o swoich błędach!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ankiety ? Koń :) Bardzo mi to potrzebne
» Jak to zrobić? Niech ktoś mi pomoże!
» My Lands - niech twoja cywilizacja rozkwitnie!
» Sprzedam większość swoich rzeczy z CR!
» Gry jak Howrse

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: