Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zapraszamy do podróży

Go down 
+7
Tiamat
Nefra01
Estelle
Kemishi
Kanahari
EveDallas
LadyArvena
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Zapraszamy do podróży - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapraszamy do podróży   Zapraszamy do podróży - Page 2 I_icon_minipostWto Lip 16, 2013 4:22 am

To Madryt będzie w ogóle? Bo jest już 07.16 a miał trwać do 07.19 Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Zapraszamy do podróży - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapraszamy do podróży   Zapraszamy do podróży - Page 2 I_icon_minipostWto Lip 16, 2013 9:12 am

Przykro mi mówić, ale Podróż na Zagrodzie to najgorzej dotąd zorganizowana ,,promocja". Już Howrse robi lepsze. Nawaliliście na całej linii :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Minoo
Przyjaciel Zagrody
Minoo


Nick w grze : Minoo
Liczba postów : 652
Dołączył : 30/12/2012

Zapraszamy do podróży - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapraszamy do podróży   Zapraszamy do podróży - Page 2 I_icon_minipostWto Lip 16, 2013 11:40 am

Ogier12 napisał:
To Madryt będzie w ogóle? Bo jest już 07.16 a miał trwać do 07.19 Zapraszamy do podróży - Page 2 Icon_rolleyes
Też to zauważyłam. Ale na razie wolę czekać na kolejne miasto....
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2627836&message=change
Minoo
Przyjaciel Zagrody
Minoo


Nick w grze : Minoo
Liczba postów : 652
Dołączył : 30/12/2012

Zapraszamy do podróży - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapraszamy do podróży   Zapraszamy do podróży - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 17, 2013 9:25 am

To Tokio zaczynamy tak jak jest w rozpisce??? Czy też termin zostanie przełożony z powodu spóźnienia Madrytu?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2627836&message=change
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Zapraszamy do podróży - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapraszamy do podróży   Zapraszamy do podróży - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 17, 2013 2:09 pm

Chyba według rozpiski, jeśli organizator nie nawali Wink
Po prostu przez chwilę będą dwa miasta
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



Zapraszamy do podróży - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapraszamy do podróży   Zapraszamy do podróży - Page 2 I_icon_minipostCzw Lip 25, 2013 4:35 am

Tokio zamierza być w ogóle ruszone ?
Tak jak myślałem, zabawa niestety nie wyszła, proszę się na mnie nie złościć, ale taka jest prawda.
Tysiąc pomysłów na miasto, a w każdym jest prawie taka sama zabawa. Niektóre miasta są nawet nieruszone Wink Jak coś się robi to trzeba to lepiej zaplanować i na to potrzeba czasu i odpowiedzialności, której tu niestety zabrakło. Wink
Powrót do góry Go down
Moonlit
Już coś wie
Moonlit


Nick w grze : Moonlit
Liczba postów : 259
Dołączył : 06/07/2013

Zapraszamy do podróży - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapraszamy do podróży   Zapraszamy do podróży - Page 2 I_icon_minipostCzw Lip 25, 2013 2:57 pm

Czy można dołączyć do zabawy teraz, jeśli wcześniej nie brało się w niej udziału?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zapraszamy do podróży - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapraszamy do podróży   Zapraszamy do podróży - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 26, 2013 3:36 am

Kamil2010 napisał:
Tokio zamierza być w ogóle ruszone ?
Tak jak myślałem, zabawa niestety nie wyszła, proszę się na mnie nie złościć, ale taka jest prawda.
Tysiąc pomysłów na miasto, a w każdym jest prawie taka sama zabawa. Niektóre miasta są nawet nieruszone ;)Jak coś się robi to trzeba to lepiej zaplanować i na to potrzeba czasu i odpowiedzialności, której tu niestety zabrakło. Wink

 Zgadzam się...
Powrót do góry Go down
Scones
Gaduła
Scones


Nick w grze : scon-chan
Liczba postów : 1017
Dołączył : 16/04/2013

Zapraszamy do podróży - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapraszamy do podróży   Zapraszamy do podróży - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 26, 2013 4:36 am

Czy podróż w ogóle trwa? 
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3323246
Gość
Gość
Anonymous



Zapraszamy do podróży - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapraszamy do podróży   Zapraszamy do podróży - Page 2 I_icon_minipostNie Lip 28, 2013 7:02 am

Będzie w ogóle Tokio???
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zapraszamy do podróży - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapraszamy do podróży   Zapraszamy do podróży - Page 2 I_icon_minipostNie Lip 28, 2013 7:05 am

5. Tokio (Termin: 19.07-26.07) - Estelle
Czyli nie będzie...
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Zapraszamy do podróży - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapraszamy do podróży   Zapraszamy do podróży - Page 2 I_icon_minipostNie Lip 28, 2013 7:13 am

Estelle ma zepsutego kompa a ja nue moge ruszyc rio - bo jest zablokowane do widoku publicznego :s dopiero administrator moze to odblokowac a arv nie widac...
A tak btw - nie ma to jak krytykowac Wink kazdy ma inne pomysly. U mnie bedzie konkurs muzyczny i prawdopodobnie kulinarny. A reszta zwykla. Ja bym tam sie cieszyla ze w ogole sa jakies zabawy. Na poczatku kilka innych osob miali byc organizatorami alesporo odpadlo... eh. Szkida. Zostsla nas czworka czy piatka i sa problemy. coz. fakt ze nie wszystko jest dopraciwane, ale co na zm jest dopracowane...?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



Zapraszamy do podróży - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapraszamy do podróży   Zapraszamy do podróży - Page 2 I_icon_minipostNie Sie 04, 2013 7:55 am

EveDallas napisał:
Estelle ma zepsutego kompa
Czyli do Paryża też nie dojedziemy ? Sad 
Powrót do góry Go down
Marley
Już coś wie
Marley


Nick w grze : Nora Haji - konto w trakcie kasacji, Marley.
Liczba postów : 151
Dołączył : 19/01/2013

Zapraszamy do podróży - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapraszamy do podróży   Zapraszamy do podróży - Page 2 I_icon_minipostSob Sie 17, 2013 10:39 am

a ja sobie jeszcze pozwolę zadać pytanie - czy osoba z 3 dniami stażu na howrse może brać udział? bo w razie, gdybym coś wygrała (ta, chcę jeszcze wziąć udział pod koniec, więc pewnie już nic nie wygram, ale może...) nie bd miała dostępu do bezpośrednich ani do wymian, do niczego Sad pod koniec zabawy będę miała dopiero coś koło 16 dni stażu, a jeszcze pewnie z dwa, trzy dni nie wejdę, no to...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3254485
Sponsored content





Zapraszamy do podróży - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapraszamy do podróży   Zapraszamy do podróży - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zapraszamy do podróży
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zapraszamy.
» Karty podróży! - 09 maj 2012 [INT]
» Neptun do zdobycia w Podróży towarzyszy
» Zapraszamy do Crystal Team PL
» Wakacje z biurem podróży, czyli jak nie dać się oszukać

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum akcji na zagrodzie :: Podróż na koniec świata-
Skocz do: