Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 ZATRUDNIĘ SITTERA DO 300 KONI

Go down 
AutorWiadomość
Makbet.
Nowy
Makbet.


Nick w grze : Makbet
Liczba postów : 13
Dołączył : 22/03/2013

ZATRUDNIĘ SITTERA DO 300 KONI Empty
PisanieTemat: ZATRUDNIĘ SITTERA DO 300 KONI   ZATRUDNIĘ SITTERA DO 300 KONI I_icon_minipostPią Cze 21, 2013 5:19 am

Witam, szukam sittera do 300 koni. Praca jest na 5 dowolnych dni w tygodniu wybranych przez sittera, mogą być co tydzień inne, mnie jest to obojętne - summa summarum w każdym tygodniu są 2 dni wolnego. Za każdy zrobiony dzień płacę 8 tysięcy equus. Kasę wypłacam zawsze raz w tygodniu podsumowując wszystkie przepracowane dni.

Jeżeli 300 koni to za dużo, mogę przyjąć sittera do 200 koni, ale wtedy praca min. 6 dni w tygodniu. Co do ceny - info na PW na hwrs.

DZIEŃ KONIA powinien wyglądać mniej więcej tak: czyszczenie, lekcja, karmienie, spanie. Nie chcę, ażeby konie były trenowane, dostawały rzepy, czy zużywały PD. 

Szukam osoby tylko z pełną karmą!!!

Zainteresowanych proszę o kontakt ze mną na priv najlepiej na howrse --> login Makbet

Link -> http://www.howrse.pl/member/privateMessage/?to=Makbet
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1695911
 
ZATRUDNIĘ SITTERA DO 300 KONI
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ZATRUDNIĘ SITTERA DO OK 300 KONI!!! PILNE
» zatrudnię sittera do ok 200 koni dziennie
» Zatrudnię Sittera!!!
» Zatrudnię sittera!
» Zatrudnię sittera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: