Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Recenzja "War Thunder" - darmowa gra.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Recenzja "War Thunder" - darmowa gra. Empty
PisanieTemat: Recenzja "War Thunder" - darmowa gra.   Recenzja "War Thunder" - darmowa gra. I_icon_minipostSob Cze 29, 2013 6:06 am

Żyjemy w pięknych czasach darmowego grania. W końcu można to robić legalnie i do upadłego, a gry, za które nie trzeba płacić, są czasami naprawdę dobre. Niektóre nawet takie dobre jak "War Thunder", obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy interesują się historią II wojny światowej.
"War Thunder" to gra sieciowa i wieloosobowa, jak wszystkie "darmówki", ale w odróżnieniu od nich posiada bardzo rozbudowany komponent przeznaczony dla tych, którzy chcą się bawić solo, bez współuczestników, oraz tych, którzy chcą grać z innymi ludźmi, ale nie przeciwko innym ludziom. Tu obie opcje, czyli kampania dla samotników oraz rozgrywki kooperacyjne, są obecne i dostępne całkiem za darmo. To pierwszy, ale nie ostatni powód, by się bliżej zainteresować tym tytułem.

Recenzja "War Thunder" - darmowa gra. 7eef3a602a49d3b0b3c585477aac89c5,62,1

pełen artykuł tutaj
http://gry.onet.pl/recenzje/recenzja-war-thunder-darmowy-przelot-dla-kazdego-c,1,5528060,artykul.html
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Recenzja "War Thunder" - darmowa gra. Empty
PisanieTemat: Re: Recenzja "War Thunder" - darmowa gra.   Recenzja "War Thunder" - darmowa gra. I_icon_minipostSob Cze 29, 2013 9:25 am

Ech, a miałam zejść z komputera.. No nie udało się Laughing
Może zabrzmi to ciut dziwnie, ale kocham gry lotnicze i wojenne Very Happy Miałam okazję grać w Combat Wings: Bitwa o Anglię (niestety posiałam płytkę) i pirackie Combat Wings. Obie gry urzekły mnie swoją grafiką i fabułą, choć Bitwa o Anglię wydała mi się lepsza. Ach, te długie bitwy w ukochanym spitfire.. <3 Niestety nie pamiętam, czy miały one tryb multiplayer, a wiadomo, że lepiej pobawić się z innymi. Dlatego też Z PRAWDZIWĄ, NIEUKRYWANĄ CHĘCIĄ zerknę na War Thunder. No, właśnie zapisałam w zakładkach, żeby nie zapomnieć. Akurat szukałam takich gier, a żal mi było kasy oraz czasu spędzonego na torrentach. Później ściągnę i obczaję, na razie tylko zobaczyłam kilka trailerów i urywki gameplay'ów. Smile

Lubelaku, dziękuję za danie mi zajęcia na całe dnie Very Happy

 EDIT: Okej, aktualnie jestem w trakcje instalacji etc. Tak, wcześniej mi się nie chciało. Strasznie pojemna ta gra, aż koło 8 giga oO Do późnej nocy będę siedzieć i instalować, pogram jutro i może zdam jakieś króciutkie relacje.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
 
Recenzja "War Thunder" - darmowa gra.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Darmowa prezka!
» Darmowa grafika od HorseGirl09
» Darmowa grafika od AyiKey
» Carelle DARMOWA GRAFIKA
» Darmowa grafika od Carmellis

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: