Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Blueberry Graphics

Go down 
AutorWiadomość
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Blueberry Graphics Empty
PisanieTemat: Blueberry Graphics   Blueberry Graphics I_icon_minipostSob Lip 13, 2013 4:06 pm

 Blueberry Graphics X3c
Serdecznie witam w wątku mojej pracowni graficznej - "Blueberry Graphics"! Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie i będziecie zadowoleni z efektów mojej pracy. 
Blueberry Graphics 7fki
Na samym początku pragnę zaznaczyć iż wcześniej na howrse i ZM widniałam pod nickiem aniawis39. Teraz mam nowe konto, ponieważ stare usunięto, więc jestem Jagódką. Do rzeczy. Grafiką zajmuję się od około 3 lat. Zaczynałam od tak banalnego programu, jak PhotoScape. Co to za brzydactwa z mej ręki wychodziły, fuj. Laughing Aktualnie pracuję w GIMPie (wersja 2.6) i program ten całkowicie spełnia moje wymagania. Przez miesiąc pracowałam (może bardziej pasuje tu określenie - próbowałam pracować) w PSie, ale ten program kompletnie mi "nie leży", więc zostałam przy swoim ukochanym. Myślę, że moje prace nie są najgorsze, ale wywyższać ich pod niebiosa także nie będę, bo do prac idealnych jeszcze wiele im brakuje.
Cel pracowni?
Uwielbiam robić grafikę, a gdy mogę robić ją dla kogoś innego niż wąskie grono moich znajomych - robię ją tym chętniej. Staram się wymyślać własne style, próbować kombinować, żeby wymyślić coś zupełnie nowego... Czasami mi wyjdzie, czasami nie, bo człowiek uczy się całe życie. Dlatego główną ideą mojej pracowni jest dużo dawać, mało brać. Ale o tym poczytacie już sobie w regulaminie. 
Blueberry Graphics 86c7
Jak właściwie każda pracowania mamy swój regulamin. Jeśli chcesz coś zamówić koniecznie go przeczytaj!
1. Istnieje limit zamówień. Po pięciu zamówieniach jest tzw. STOP.
2. Nie życzę sobie usuwania mojego podpisu z pracy.
3. Kopiowanie moich prac jest zabronione.
4. Zamówienia, które zostaną złożone "pel mel", nie według podanego formularza - zostaną pominięte i nie liczą się do limitu.
5. Opłaty podane w cenniku są orientacyjne. Dokładna cena podana jest pod daną pracą.
6. Do każdej prezentacji avatar jest dodawany gratis.
7. Jeśli ktoś będzie mnie pospieszał zostanie usunięty z listy oczekujących.
8. Nie szukam zdjęć.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania do regulaminu - niech śmiało pisze.
Blueberry Graphics Cumz
Avatary
Traditional
Blueberry Graphics Qfy
Domed
Blueberry Graphics 9yd8

Prezentacje
Traditional
Blueberry Graphics 6bn
Wheel of Fortune
Blueberry Graphics 1nxu
Blueberry Graphics Go9
Avatar
~ Traditional - 20E
~ Domed - 30E
~ Cut - 50E
Prezentacja
~ Extremely Ordinary (do dwóch ramek) - 100E - 2 zdjęcia
~ Wheel of Fortune - 200E - 1 zdjęcie
~ Feel This Moment - 200E - 3 zdjęcia
~ Happy Three - 300E - 3 zdjęcia
+ HTML (1 ramka) - 100E
HTML (2 ramki) - 250E
Wasze pomysły
Tu nie ma ustalonej ceny. Po przeczytaniu zamówienia, przekazuję Wam cenę za jaką wykonam Wasz pomysł. Jeśli ją zaakceptujecie wtedy zaczynam pracować.
Sposób zapłaty
Płacicie poprzez sprzedaż koni. Przykładowo gracz zamówił prezentację w stylu "Happy Three", a więc ma do zapłaty 300E. Ja wystawiam mu konia za 800E, a gracz oddaje mi go za cenę 500E. Jest to równoznaczne z tym, że zapłacił mi należność wynoszącą 300E.
Jeśli ktoś chciałby zamienić equus na przedmioty z CR - chętnie przyjmę bonusy, czyli takie "bzdety", jak Koniki Morskie, Lonże Boreasza etc. W przeliczeniu 100E=1 bonus.
Blueberry Graphics Iyxp
Co zamawiasz?: podaj tu prezentację, a także to w jakim stylu ma być wykonana (patrz: Cennik i Przykłady)
Link do zdjęcia/zdjęć: obok stylu (patrz: Cennik) podana jest maksymalna ilość potrzebnych zdjęć
Napisy:
Kolorystyka:
Dodatkowe sugestie: jeśli chciałbyś dodać do swojej grafiki coś co nie zostało ujęte w formularzu (np. obramowanie ramek itp.) koniecznie tu o tym wspomnij!
Formularze wysyłajcie do mnie:
~ w tym wątku
~ na PW na ZM
~ na PW na howrse
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Blueberry Graphics Empty
PisanieTemat: Re: Blueberry Graphics   Blueberry Graphics I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 1:42 pm

Zapraszam do zamówień! Wkrótce zrobię przykłady wykonane w podanych stylach, na razie z powodzeniem można zamawiać prezentacje tradycyjne i "Wheel of Fortune". Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
 
Blueberry Graphics
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nabór do sp. graficznej "Ideal Graphics"
» Royal Graphics
» Magic Graphics
» woxys create graphics ...
» Drop Graphics, kolejny nabór!!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: