Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Spoiler - Nowa rasa

Go down 
+8
Nevarra
EveDallas
MrsKopytko
erreo
-Eruina-
Lierre.
Suzan
mina stirit1
12 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 5:33 am

Nowa rasa jaka pojawi się na howrse.pl to ...
Hunter Irlandzki !
Spoiler - Nowa rasa  Alz-grand
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 5:39 am

Z tego co wiem Irish Hunter jest od dawna na Howrse.com...o.O Poza tym nie sądzę, aby tak przetłumaczyli tę rasę... (Jak to miał być żart, trafiony dałam się nabrać.;P) Ja bym wolała, żeby nam Newfoundland Pony sprowadzili...-__-
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 5:42 am

Sakura_Hime napisał:
Z tego co wiem Irish Hunter jest od dawna na Howrse.com...o.O Poza tym nie sądzę, aby tak przetłumaczyli tę rasę... (Jak to miał być żart, trafiony dałam się nabrać.;P) Ja bym wolała, żeby nam Newfoundland Pony sprowadzili...-__-
Ale hunter zawita teraz na PL Wink I Owlient miał gdzieś nasze zdanie.... bo w ankiecie ludzie chcieli Marawii Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 5:56 am

Kamil2010 - to już nie od dziś wiadomo, gdzie Howrse ma nasze zdanie... -__- Szkoda, ten cały Irish wygląda jak dla mnie strasznie podobnie do konia hanowerskiego (nawet tak samo...), a Marawii to przynajmniej uszami od Achała-Tekina się różni...;___;  Cóż, należy się cieszyć, że nową rasę wprowadzą...Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 5:59 am

A tak miałem nadzieję na Marwarii ;-;
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:17 am

Yy... ale przecież Marwarii miał być : ( czemu go nie ma? znowu nasz kochamy Owlient ma gdzieś nasze zdanie...
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:31 am

A ja to skomentuję w jedyny i niepowtarzalny sposób - Idź stąd Owlient i nie wracaj -_-'
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Go??
Gość
Anonymous



Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:42 am

Ow napisał:

[th][/th][th][/th][th][/th][th][/th][th][/th]
Widzę też, że mówicie o nowej rasie i domyślam się, ze chodzi o ankietę, którą przeprowadziliśmy jakiś czas temu. Wyjaśniam: nie obiecywaliśmy, że rasy, które wygrały w ankiecie zostaną wprowadzone w najbliższym wydarzeniu. Chcieliśmy poznać Wasze opinie.
Projektowanie każdej zabawy tra ok. 4-6 miesięcy, a czasem dłużej. Także wprowadzenie nowej rasy według ankiety jest w tym wypadku technicznie niemożliwe.
Ha... ha... ha śmiech na sali...
Powrót do góry Go down
Lierre.
Już coś wie
Lierre.


Nick w grze : Lierre.
Liczba postów : 141
Dołączył : 29/10/2012

Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 8:26 am

ogromne rozczarowanie z tą nową rasą. Ani wygląd nie jest niepowtarzalny, ani genetycznie umiejętności jakoś szczególnie obiecujące. kolejna śmieciowa rasa, nie sądzę żeby ktoś na poważnie je hodował
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 8:47 am

A juz taka nialam nadzieje na te Marwari
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 9:59 am

Lierre. napisał:
ogromne rozczarowanie z tą nową rasą. Ani wygląd nie jest niepowtarzalny, ani genetycznie umiejętności jakoś szczególnie obiecujące. kolejna śmieciowa rasa, nie sądzę żeby ktoś na poważnie je hodował
Hodować ktoś będzie na pewno... Przynajmniej dla samego znalezienia się w rankingu najlepszych koni danej rasy... Tacy co dla zabawy je hodować będą tez się znajdą...Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 10:15 am

4-6 miesięcy?
jakieś kodowanie gry - okej... ale narysowanie nowego konia przy tej anatomii i tych detalach za pomocą masek może zająć i z tydzień......... oczywiście mówię o wszystkich możliwych maściach.
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 10:19 am

vernille napisał:
narysowanie nowego konia przy tej anatomii i tych detalach za pomocą masek może zająć i z tydzień......... oczywiście mówię o wszystkich możliwych maściach.

Z tym, że on nie był od nowa rysowany. Jest to po prostu hanowerski o innych maściach i umiejętnościach XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Go??
Gość
Anonymous



Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 11:06 am

Marawii też nie byłby rysowany od podstaw...
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 11:37 am

czy Wy naprawdę próbujecie uwierzyć w bzdurne jak zawsze tłumaczenia Ow? Very Happy nawet nie trzeba wytykać tego braku logiki, to się nigdy kupy nie trzyma i wiadomo, że ankieta zrobiona została dla picu, bo już dawno ktokolwiek tam przestał przejmować się opiniami graczy Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 11:44 am

Powiem tyle : Spoiler - Nowa rasa  2153337378
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Go??
Gość
Anonymous



Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 11:48 am

Gdybyście zobaczyli grafikę kolejnej promocji... byłoby tak: Spoiler - Nowa rasa  2153337378  Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378 Spoiler - Nowa rasa  2153337378
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 11:51 am

Pokażesz? Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 11:55 am

Ja nie komentuję obecnego konia, tylko faktu, że Owlient zasłania się "dużą ilością pracy" w kwestii ankiety, którą przeprowadził.. Że nie będzie marwarii, bo na to potrzeba więcej czasu, bo dużo pracy... A dorysowanie mu uszu, skopiowanie i delikatna zmiana skryptów w grze to niezbyt dużo..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 11:58 am

vernille napisał:
Ja nie komentuję obecnego konia, tylko faktu, że Owlient zasłania się "dużą ilością pracy" w kwestii ankiety, którą przeprowadził.. Że nie będzie marwarii, bo na to potrzeba więcej czasu, bo dużo pracy... A dorysowanie mu uszu, skopiowanie i delikatna zmiana skryptów w grze to niezbyt dużo..

 Wystarczy skopiować grafikę z innego serwera i stworzyć stronę z daną rasą.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 12:13 pm

Grafika do nastepnej promocji nie jest bardzo kiepska :p chociaz zalezy onczym mowa. Konie ptaki mi osobiscie bardzo sie podobaja a grafik z parady widzialam niewiele ale sa wcale niezle. Znaczy co, niewidzialam najgorszego? Tydzien bez kompa a ja jak bez reki xD
A tak btw nowa rasa to nie taki znowu spoiler :]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 12:16 pm

EveDallas napisał:
Grafika do nastepnej promocji nie jest bardzo kiepska :p chociaz zalezy onczym mowa. Konie ptaki mi osobiscie bardzo sie podobaja a grafik z parady widzialam niewiele ale sa wcale niezle. Znaczy co, niewidzialam najgorszego? Tydzien bez kompa a ja jak bez reki xD
A tak btw nowa rasa to nie taki znowu spoiler :]

 Jest różowa... i krzywa ;_;
To było przed 14 ! Więc spoiler Razz
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 12:33 pm

Oj tam rozowa xD
I nie bede sue klocic o 27 minut xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Gość
Gość
Anonymous



Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 12:36 pm

Tą wypowiedzią nie chcę nikogo urazić, ale jak mówicie o grafice przyszłych promocji to może by ją tak pokazaliście? Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 12:40 pm

Ogier12 napisał:
Tą wypowiedzią nie chcę nikogo urazić, ale jak mówicie o grafice przyszłych promocji to może by ją tak pokazaliście? Rolling Eyes
To może by dali nam czas na pokazanie tej grafiki. Ja nie dam rady się rozrywac i właśnie miałem zakładać temata.
(A tak mnie wzięło na wysyp buenduw Rolling Eyes )
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 12:44 pm

Czasem mam wrażenie że Owlient pytał o tą rasę po to, by wiedzieć jakiej NIE wprowadzać... Hunter był chyba ta najmniej wybieraną xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
ardnasak
Przyjaciel Zagrody
ardnasak


Nick w grze : ardnasak.
Liczba postów : 671
Dołączył : 22/01/2012

Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 1:03 pm

Dla mnie niepotrzebne są nowe rasy, których wygląd koni się nie zmienia...
Huntery wyglądają tak samo jak hanowery...
Mogliby się trochę wysilić. Chociaż coś poprawić. Nowy łeb narysować może każdy początkujący grafik. Wink
A Marwari, jak wiem, są od dawna na inetrnationalu, więc nie rozumiem problemu ze skopiowaniem grafiki konia wybranego przez graczy w ankiecie.
+ nie rozumiem tego śmiesznego ich wytłumaczenia Smile

Takie moje zdanie, widać że wiele innych osób również tak myśli.
Szczególnie, że za grę zarabiają, a nie jest ona ulepszana. Nie ukrywajmy. Przynajmniej połowa graczy chociaż jeden kupon kupiła, a większość z nich nawet kilkadziesiąt.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2197396
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 2:34 pm

Nie oszukujmy się i nie łudźmy... jak już ktoś gdzieś wspomniał (i to niejeden raz!) Owlient ma nas w d&pie ._____.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Donvessa
Przyjaciel Zagrody
Donvessa


Nick w grze : Donvessa
Liczba postów : 184
Dołączył : 06/04/2013

Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 2:43 pm

Sakura_Hime napisał:
Lierre. napisał:
ogromne rozczarowanie z tą nową rasą. Ani wygląd nie jest niepowtarzalny, ani genetycznie umiejętności jakoś szczególnie obiecujące. kolejna śmieciowa rasa, nie sądzę żeby ktoś na poważnie je hodował
Hodować ktoś będzie na pewno... Przynajmniej dla samego znalezienia się w rankingu najlepszych koni danej rasy... Tacy co dla zabawy je hodować będą tez się znajdą...Smile

 Sądząc po ilości wiadomości z zapytaniem o sprzedaż na mojej skrzynce, to można odnieść wrażenie, że wszyscy chcą ją hodować Wink Wcześniej by się promocja skończyła, niż odpisałabym na wszystkie oferty i zapytania. Także wystawiłam malucha na bezpośrednich i bijta się z dala od moje skrzynki Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2778043
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 3:15 pm

Nie moge cytowac -.- ogier, jak chcesz grafiki to prosze, poszukaj sobie. To t rudne nie jest. A my leniwi. Co nie? xD a na tel nawet linkow nie moge kopiowac.K
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sponsored content





Spoiler - Nowa rasa  Empty
PisanieTemat: Re: Spoiler - Nowa rasa    Spoiler - Nowa rasa  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Spoiler - Nowa rasa
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» GRA - Karty : nowy boski koń Mars, dziki koń : Camargue oraz nowa rasa :Knabstrupper [DE]
» 【SPOILER GRY】 Nić DNA
» nowa rasa- tennessee walker
» Nowa rasa, dzikus, promocja ...
» Kolejna Parada koni + nowa rasa Kucyków

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: