Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Gra - Układanki (serwer PL)

Go down 
+25
Minoo
Kazuyuki
Darusia125
Syller
Rooda
MrsKopytko
ana0000000000
kaprysab
Alaya
Nevarra
Arrin
avrilka
Kemishi
wercia d
asia98999
Lierre.
Suzan
-Eruina-
erreo
Moonlit
mina stirit1
ebonita
Donvessa
Anke5
Księżniczka Żulietta
29 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:25 am

Witajcie!

Aż do 28 lipca, do godziny 14 możecie pokazać nam swoje umiejętności układania puzzli i wykorzystać szansę zdobycia najnowszego konia z kolekcji układu słonecznego - Plutona!

Gra - Układanki (serwer PL) Pluton

Możecie odnaleźć fragmenty układanki:

Gra - Układanki (serwer PL) Carroussel-piece-puzzle-off-bigGra - Układanki (serwer PL) Carroussel-piece-puzzle-off-bigGra - Układanki (serwer PL) Carroussel-piece-puzzle-off-bigGra - Układanki (serwer PL) Puzzle1-piece1Gra - Układanki (serwer PL) Carroussel-piece-puzzle-off-bigGra - Układanki (serwer PL) Carroussel-piece-puzzle-off-big

Gra - Układanki (serwer PL) Puzzle1-piece1 Logując się do gry
Gra - Układanki (serwer PL) Puzzle1-piece1 Zajmując się koniem
Gra - Układanki (serwer PL) Puzzle1-piece1 Wygrywając zawody
Gra - Układanki (serwer PL) Puzzle1-piece1 Świętując 10 urodziny konia
Gra - Układanki (serwer PL) Puzzle1-piece1 Usuwając rogi jednorożcom
Gra - Układanki (serwer PL) Puzzle1-piece1 Łapiąc UFO
Gra - Układanki (serwer PL) Puzzle1-piece1 Otwierając Rogi Obfitości


Ułóżcie i połączcie Gra - Układanki (serwer PL) (y) fragmenty klikając w odpowiedni fragment puzzli za pomocą kursora.
Każda z układanek składa się z określonej liczby elementów. Musicie ukończyć puzzle, aby zdobyć oferowane nagrody i przejść do następnej układanki.

Możecie znaleźć części puzzli tylko do tej układanki, którą aktualnie układacie, chyba że posiadacie już wszystkie części puzzli, ale jeszcze ich nie ułożyliście Wink.gif?158838126" border="0" alt=""/>

Jeśli uda Wam się ułożyć 12 układankę, zdobędziecie najnowszego konia z kolekcji układu słonecznego - Plutona! 

Gra - Układanki (serwer PL) Pluton

Powodzenia i miłego układania!
Zespół Howrse
Powrót do góry Go down
Księżniczka Żulietta
Przyjaciel Zagrody
Księżniczka Żulietta


Nick w grze : Ryuuko
Liczba postów : 1622
Dołączył : 06/11/2012

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:30 am

Ja mam dopiero połowę 2 ;-; na pewno nie zdobędę Plutona
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1933720
Anke5
Już coś wie
Anke5


Nick w grze : Anke5
Liczba postów : 198
Dołączył : 04/03/2012

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:33 am

Może coś mi się pokręciło, ale czy czasem dla stu najszybszych graczy oprócz Plutona miał być do wygrania Przywilej Afrodyty(albo inny, nie pamiętam)?Bo jakoś go nie ma. I nie widzę nigdzie opcji z video scratch  Na howrse.com była...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1221735
Go??
Gość
Anonymous



Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:35 am

Anke5 napisał:
Może coś mi się pokręciło, ale czy czasem dla stu najszybszych graczy oprócz Plutona miał być do wygrania Przywilej Afrodyty(albo inny, nie pamiętam)?Bo jakoś go nie ma. I nie widzę nigdzie opcji z video scratch  Na howrse.com była...
Gdyby dali Przywilej to nikt nie wygrałby Plutona... ?



 Ogólnie potrzeba 137 elementów. Jeśli codziennie wygramy 6 kawałków ( razem z UFO) to 28 lipca będzie nam brakowało 53 kawałków. W RO będą podwójne ilości puzzli więc potrzebujemy 27 RO !
Gdyby była jeszcze możliwość wygrania puzzli dzięki wideo....
Powrót do góry Go down
Donvessa
Przyjaciel Zagrody
Donvessa


Nick w grze : Donvessa
Liczba postów : 184
Dołączył : 06/04/2013

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:37 am

No i po promocji Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2778043
Anke5
Już coś wie
Anke5


Nick w grze : Anke5
Liczba postów : 198
Dołączył : 04/03/2012

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:41 am

Kamil2010 napisał:
Anke5 napisał:
Może coś mi się pokręciło, ale czy czasem dla stu najszybszych graczy oprócz Plutona miał być do wygrania Przywilej Afrodyty(albo inny, nie pamiętam)?Bo jakoś go nie ma.
Gdyby dali Przywilej to nikt nie wygrałby Plutona... ?



 Ogólnie potrzeba 137 elementów. Jeśli codziennie wygramy 6 kawałków ( razem z UFO) to 28 lipca będzie nam brakowało 53 kawałków. W RO będą podwójne ilości puzzli więc potrzebujemy 27 RO !
Gdyby była jeszcze możliwość wygrania puzzli dzięki wideo....

 Ale pamiętam, że był ten przywilej... (Chyba...) Razem z Plutonem dla stu najszybszych, na howrse.com Tak samo video.


Ostatnio zmieniony przez Anke5 dnia Pon Lip 15, 2013 6:45 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1221735
Go??
Gość
Anonymous



Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:43 am

Anke5 napisał:
Kamil2010 napisał:
Anke5 napisał:
Może coś mi się pokręciło, ale czy czasem dla stu najszybszych graczy oprócz Plutona miał być do wygrania Przywilej Afrodyty(albo inny, nie pamiętam)?Bo jakoś go nie ma.
Gdyby dali Przywilej to nikt nie wygrałby Plutona... ?



 Ogólnie potrzeba 137 elementów. Jeśli codziennie wygramy 6 kawałków ( razem z UFO) to 28 lipca będzie nam brakowało 53 kawałków. W RO będą podwójne ilości puzzli więc potrzebujemy 27 RO !
Gdyby była jeszcze możliwość wygrania puzzli dzięki wideo....

 Ale pamiętam, że był ten przywilej... (Chyba...) Razem z Plutonem dla stu najszybszych, na howrse.com Tak samo video. Nie wiem, czemu to usunęli >_<

 Gdyby dali przywilej NIKT nie wygrałby Plutona, wyjaśniłem Ci już to.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:44 am

Wideo jest Wink
Powrót do góry Go down
Donvessa
Przyjaciel Zagrody
Donvessa


Nick w grze : Donvessa
Liczba postów : 184
Dołączył : 06/04/2013

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:44 am

Video jest, mimo że dość szybko ułożyłam puzzle, to załapałam się na film.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2778043
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:45 am

Yyy wyjaśnij Kamil proszę :)czemu przywilej dla 100 najszybszych zdobywców Plutona wyklucza wygranie Plutona?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Go??
Gość
Anonymous



Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:48 am

ebonita napisał:
Yyy wyjaśnij Kamil proszę :)czemu przywilej dla 100 najszybszych zdobywców Plutona wyklucza wygranie Plutona?

Na .com, .de i innych ale 100 najszybszych graczy był TYLKO przywilej. Dla reszty Pluton. Gdyby na .pl wrzucili przywilej dla 100 najszybszych osób, nikt nie wygrałby Plutona Wink
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:50 am

ja prędzej bym się skusiła na plutona PLUS przywilej niż samego plutona ;d 
Czyżby moja logika była nielogiczna? Very Happy
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:51 am

Kamil2010 napisał:
ebonita napisał:
Yyy wyjaśnij Kamil proszę :)czemu przywilej dla 100 najszybszych zdobywców Plutona wyklucza wygranie Plutona?

Na .com, .de i innych ale 100 najszybszych graczy był TYLKO przywilej. Dla reszty Pluton. Gdyby na .pl wrzucili przywilej dla 100 najszybszych osób, nikt nie wygrałby Plutona Wink

 Kamilu, a czy to przypadkiem nie było tak, że dla 100 pierwszych był PLUTON PLUS Przywilej a nie sam przywilej? Wink
To raczej jest bardziej logiczne.. taka zachęta i chyba raczej tak było scratch
Powrót do góry Go down
Anke5
Już coś wie
Anke5


Nick w grze : Anke5
Liczba postów : 198
Dołączył : 04/03/2012

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:53 am

Myślałam, że przywilej był razem z Plutonem, nie osobno. Eh, Owilentowe pomysły mnie dobijają Gra - Układanki (serwer PL) 3864879675
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1221735
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:53 am

Mi też się wydaje  ze tam nie było "przywilej zamiast plutona", a "przywilej i pluton" dla 100 pierwszych

no ale to wy jesteście od sekretów ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Anke5
Już coś wie
Anke5


Nick w grze : Anke5
Liczba postów : 198
Dołączył : 04/03/2012

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:54 am

mina stirit1 napisał:
Kamil2010 napisał:
ebonita napisał:
Yyy wyjaśnij Kamil proszę :)czemu przywilej dla 100 najszybszych zdobywców Plutona wyklucza wygranie Plutona?

Na .com, .de i innych ale 100 najszybszych graczy był TYLKO przywilej. Dla reszty Pluton. Gdyby na .pl wrzucili przywilej dla 100 najszybszych osób, nikt nie wygrałby Plutona Wink

 Kamilu, a czy to przypadkiem nie było tak, że dla 100 pierwszych był PLUTON PLUS Przywilej a nie sam przywilej? Wink
To raczej jest bardziej logiczne.. taka zachęta i chyba raczej tak było scratch

 Też mi się wydaję, że przywilej był razem z Plutonem...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1221735
Moonlit
Już coś wie
Moonlit


Nick w grze : Moonlit
Liczba postów : 259
Dołączył : 06/07/2013

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 7:05 am

Miałam nadzieję, że dadzą jakiegoś fajnego konia z nowym wyglądem, a nie przerobionego hanowera...
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 7:09 am

Moonlit napisał:
Miałam nadzieję, że dadzą jakiegoś fajnego konia z nowym wyglądem, a nie przerobionego hanowera...

 Który również jest w wersji holsztyna i konia holenderskiego ;d
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 7:12 am

Moonlit napisał:
Miałam nadzieję, że dadzą jakiegoś fajnego konia z nowym wyglądem, a nie przerobionego hanowera...
Dają hanowera, holsztyna w nowych maściach i z nową nazwą.

_________________________________________________________
Tak macie rację, Przywilej był dodatkowo dla 100 pierwszych osób wraz z Plutonem, wybaczcie dziś nie funkcjonuję Gra - Układanki (serwer PL) 2161247104
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 7:24 am

coś się Kamilowi pomieszało Wink 
mod na forum international wyjaśnił krótko i węzłowato, że setka pierwszych osób zdobywa OBIE nagrody - i przywilej, i Plutona. 

Zresztą, inaczej nie miałaoby to większego sensu, tak od siebie dodam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Go??
Gość
Anonymous



Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 7:33 am

erreo napisał:
coś się Kamilowi pomieszało Wink

 Ciapnąłem sobie dziś palec i nie spałem całą noc... więc to możliwe.
Przepraszam za zamęt Neutral
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 7:36 am

Ciapnięcie się w palec jest ogólnie akceptowalnym wytłumaczeniem, myślę więc, że każdy zrozumie sytuację. Very Happy 

Co nie zmienia faktu, że przywilej przeszedł nam koło nosa (jak i wczesniej wspominany darmowy kawałek układanki za gapienie się w reklamę). Jesteśmy jedynym serwerem potraktowanym po mocoszemu czy przywilej dostali tylko ci z intera?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Go??
Gość
Anonymous



Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 7:38 am

erreo napisał:
Ciapnięcie się w palec jest ogólnie akceptowalnym wytłumaczeniem, myślę więc, że każdy zrozumie sytuację. Very Happy 

Co nie zmienia faktu, że przywilej przeszedł nam koło nosa (jak i wczesniej wspominany darmowy kawałek układanki za gapienie się w reklamę). Jesteśmy jedynym serwerem potraktowanym po mocoszemu czy przywilej dostali tylko ci z intera?

 Wszystkie zagraniczne serwery zgarnęły przywilej.( Na 90 % jestem pewien)
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 7:42 am

bez komentarza w takim razie =.= 

bali się może, że nikt nie wyrzuci kasy, a tu bum, niespodzianka, promocja trwa niecałe dwie godziny, a już dwa Plutony hasają  po polskim serwerze
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Gość
Gość
Anonymous



Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 7:44 am

Nie tylko u nas nie było przywileju nie było np. na serwerze Słoweńskim i Słowackim (nie pytajcie co tam robiłem)
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 7:51 am

U mnie do trzeciej brakuje jednego kawałka, też dobrze.

Mam cichą nadzieję na zdobycie nowego konia, bo chcę mieć wszystkie rasy. Raczej mi się nie uda, ale kto zabroni marzyć?

EDIT: Co do tego przywileju, to Polska jest zapomnianym krajem i nie ma się co dziwić że go nie ma.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 7:53 am

Szczerze? To ten Pluton może i jest śliczny ale jest to kolejna gra niewarta świeczki :\
Czy tylko ja mam wrażenie że co kolejny boski to większe skąpiradło? Surprised
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 7:54 am

Suzan napisał:
Szczerze? To ten Pluton może i jest śliczny ale jest to kolejna gra niewarta świeczki :\
Czy tylko ja mam wrażenie że co kolejny boski to większe skąpiradło? Surprised

Też dobrze. Ja mam Urana, który nie daje mi nic oprócz faktu że go mam :I
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 7:58 am

Obiecuję wszem i wobec że na tą promkę nie otworze ani jednego ROGU!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 7:59 am

-Eruina- napisał:
Też dobrze. Ja mam Urana, który nie daje mi nic oprócz faktu że go mam :I

 Dlatego ja się nie porywałam na Wenus. Wolałam zaszaleć z Ziemią XD i jeśli mam być szczera to nie powiem żebym tego nie żałowała bo jakby nie patrzeć kupa kuponów w to poszła ._.!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Sponsored content





Gra - Układanki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Gra - Układanki (serwer PL)   Gra - Układanki (serwer PL) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Gra - Układanki (serwer PL)
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» GRA - Wielka loteria (serwer PL)
» GRA - Lips w RO (serwer INT)
» GRA - CP Motyw: Sztuka! (serwer PL)
» GRA - mod terraver (serwer PL)
» GRA - Trofea (serwer pl)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: