Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Do Zamknięcia

Go down 
+5
Julitta12
Alaya
Ayame
MrsKopytko
olenka123
9 posters
AutorWiadomość
olenka123
W skromnych progach Zagrody
olenka123


Nick w grze : olenka123
Liczba postów : 307
Dołączył : 17/03/2013

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostCzw Lip 18, 2013 4:34 am

http://curlyhearcompany.deviantart.com/art/Horse-380068621  jak wam się to podoba? Chciałam trochę poprawić i dorobić resztę. Ale myślę, że chyba jest kiepsko :/


Ostatnio zmieniony przez olenka123 dnia Pon Sie 19, 2013 11:16 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostCzw Lip 18, 2013 5:13 am

Mam wrażenie, że gdzieś widziałam tego konia... ale na zdjęciu Suspect
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostCzw Lip 18, 2013 5:22 am

Ta, widziałam z nim tapetę. Jakościowo dość słabo. Nie podoba mi się lineart, zwłaszcza na ciele konia. Cienie są rozmieszczone niepoprawnie. I od kiedy koń ma takie jasne chrapy?
Powrót do góry Go down
Alaya
Przyjaciel Zagrody
Alaya


Nick w grze : Alaya
Liczba postów : 731
Dołączył : 09/07/2012

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostCzw Lip 18, 2013 5:23 am

Ja też, to jest to zdjęcie. Wink

Do Zamknięcia 2522212

Ale konika widzę, że kolorowałaś sama. Smile  Jak dla mnie to jest trochę za mało pocieniowany - dodałaś parę jaśniejszych i ciemniejszych kresek, ale to wciąż za mało. Na DA jest masa poradników na temat cieniowania, radzę z nich skorzystać. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2104607
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostCzw Lip 18, 2013 5:58 am

HA! Wiedziałam, że go gdzieś widziałam.
Cytat :
Jeżdżę na takim koniu w stadninie stąd pomysł, żeby go narysować. Maść ma co prawda kasztanową, ale dla nas zawsze będzie rudy...

Narysować? Raczej przekalkować i pokolorować Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
olenka123
W skromnych progach Zagrody
olenka123


Nick w grze : olenka123
Liczba postów : 307
Dołączył : 17/03/2013

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostCzw Lip 18, 2013 10:15 am

okeeey patrzyłam na zdjęcie i rysowałam ale okeeey i to miał być tylko komiksowy koń Razz
Powrót do góry Go down
Alaya
Przyjaciel Zagrody
Alaya


Nick w grze : Alaya
Liczba postów : 731
Dołączył : 09/07/2012

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostCzw Lip 18, 2013 12:52 pm

No, przynajmniej się przyznałaś. Razz

To jak, pocieniujesz?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2104607
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostCzw Lip 18, 2013 1:04 pm

Do Zamknięcia Fif4

Tylko zastanawiam się czemu WSZYSTKIE linie się pokrywają?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Julitta12
W skromnych progach Zagrody
Julitta12


Nick w grze : Joona
Liczba postów : 362
Dołączył : 13/04/2013

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostCzw Lip 18, 2013 2:10 pm

MrsKopytko, chyba lubisz kompromitować ludzi. Chociaż nie wydaje mi się, że wszystkie linie się pokrywają, ja znalazłam takich kilka Razz, to tylko jest ten ogon i te trzy kosmyki na na samym dole jego szyi. A co do reszty to zgadzam się z tobą.

Ogólnie to ta praca jest estetyczna i nawet ładna. Tylko te cienie leżą. A jeżeli to miał być taki komiksowy koń to jeszcze wiele jest tu do zrobienia. A i ten lineart jest taki "za gruby".
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2692711
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostCzw Lip 18, 2013 11:36 pm

Julitta12 napisał:
MrsKopytko, chyba lubisz kompromitować ludzi.

 Nie kompromitować... proszę się o mnie nie wyrażać w taki sposób. Ja po prostu chcę pokazać, że po co mówić, że się coś narysowało, skoro można powiedzieć od razu, że użyło się zdjęcia, przekalkowało się ogólne kontury i dokończyło się prace SAMEMU? Czy tak nie jest łatwiej? Przynajmniej nie musisz się potem ludziom tłumaczyć Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Gość
Gość
Anonymous



Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 2:18 am

Yyy, MrsKopytko, sama też często tak robię - ściągam pozę ze zdjęcia i kończę sama, nadal na to zdjęcie patrząc. Czemu jeszcze nigdy nie zwróciłaś mi uwagi?
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 2:28 am

I kończysz sama, rozumiem... Nie chciałam by to zabrzmiało jak oskarżenie lecz po prostu chciałam powiedzieć, że nie da się zrobić tak żeby wszystkie linie pasowały idealnie bez przyłożenia swojej pracy od obrazka. To, że ktoś rysuje posługując się zdjęciem to nic złego. Ale po co mówi, że Narysowała? Skoro linie pasują i wygląda to tak, że po prostu przekalkowała? Jeżeli się wytłumaczy przeproszę ją i sprawę uznam za zamkniętą.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 4:16 am

vernille napisał:
Yyy, MrsKopytko, sama też często tak robię - ściągam pozę ze zdjęcia i kończę sama, nadal na to zdjęcie patrząc. Czemu jeszcze nigdy nie zwróciłaś mi uwagi?

 No właśnie. Ja nie znam na pamięć anatomii konia i na zdjęcie zerknąć trzeba, a jak ćwiczę sobie kolorowanie to żeby nie tracić czasu po prostu rysuję lineart na zdjęciu i później je usuwam. Trolololo.
Verni zwracam Ci uwagę. Jesteś podła, proponuję na wstępie zakaz graficzenia i karę śmierci. :*
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 4:47 am

Jezuu... Jak ktoś przypuszcza, że jakaś praca może być plagiatem to nie może powiedzieć? To jest w końcu chyba forum, tak?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 5:01 am

Nikomu nie odpuścisz co? Krytykujesz nawet prace nawet najlepszych grafików. A czy znasz się na tym? Czy sama rysujesz chociaż w połowie tak dobrze. Proszę moderację o wybaczenie, ale moja cierpliwość jest ograniczona.
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 5:05 am

vernille napisał:
Yyy, MrsKopytko, sama też często tak robię - ściągam pozę ze zdjęcia i kończę sama, nadal na to zdjęcie patrząc. Czemu jeszcze nigdy nie zwróciłaś mi uwagi?

Nadal to robisz? ;_;
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 5:07 am

Agnes napisał:
Krytykujesz nawet prace nawet najlepszych grafików.

 Może dokładniej? dobrze, kończę już ten temat bo widzę, że się słowem nie można odezwać bo już chwilę potem są jakieś docinki. to jest forum do czorta i każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie, tak? to wypowiadam. Niech każdy robi sobie to co chce i jak chce. Dziękuję , dobranoc, AMEN.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
najreproduktor
Jedną nogą w ZM
avatar


Liczba postów : 518
Dołączył : 22/07/2011

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 6:12 am

Jezu rzuciliście się na kopytka. ;__;   Ja zgadzam się z nim bo mogła powiedzieć : "wzorowałam" się na zdjęciu i link do zdj, a nie ...
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 6:47 am

Dziękuję najki Do Zamknięcia 3894492112  Człowiek chce coś powiedzieć a wy od razu na niego najeżdżacie... zrozumiałabym osobówką ale żeby tak od razu czołgiem ;_;
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 6:56 am

Poczekaj, bo ja niedługo wjadę tirem. Razz
Powrót do góry Go down
olenka123
W skromnych progach Zagrody
olenka123


Nick w grze : olenka123
Liczba postów : 307
Dołączył : 17/03/2013

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostPon Lip 22, 2013 2:06 am

Hehehe dziękuję tym, którzy mnie bronili jak i drugiej stronie Smile Dziękuję też MrsKopytko, że uświadomiła mi żebym następnym razem wstawiała link (chodź nie wiem czy to bardzo potrzebne no ale cóż) Ogólnie prawie wszystko rysuje sama korzystając z poradników i tutoriali Smile Większość rysuje na kartce i skanuje do kompa, ale są do dokończenia. Jeszcze raz dzięki wam i do zobaczenia na howrse.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostPon Lip 22, 2013 3:10 am

Szarusia16 napisał:
vernille napisał:
Yyy, MrsKopytko, sama też często tak robię - ściągam pozę ze zdjęcia i kończę sama, nadal na to zdjęcie patrząc. Czemu jeszcze nigdy nie zwróciłaś mi uwagi?

Nadal to robisz? ;_;

 Owszem, jeśli praca nie jest na zamówienie/do konkursu o ściśle określonych zasadach, to nie zamierzam się męczyć z anatomią bez celu. Wręcz przeciwnie, przerysowywanie ze zdjęć wychodzi mi na lepsze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostPon Lip 22, 2013 4:14 am

Sama robię podobnie-biorę sam kształt konia,bo anatomia u mnie leży,a staram się wykonać maść sama.Kształtu NIKT nie ma prawa uznać za plagiat,no przecież każdy koń może ustawić się w podobnej pozycji,w kłusie,galopie,czy stępie.Chodzi tylko o wykonanie innej maści i nie używanie aż tak podobnych zdjęć z Google.Sorry bardzo,ale to zdjęcie jest okropnie popularne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Do Zamknięcia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» DO ZAMKNIĘCIA
» Do zamknięcia
» Do zamknięcia!
» Do Zamknięcia
» DO ZAMKNIĘCIA!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: