Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Grafiki się nie ładują

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Grafiki się nie ładują Empty
PisanieTemat: Grafiki się nie ładują   Grafiki się nie ładują I_icon_minipostCzw Lip 18, 2013 2:25 pm

Zamiast przycisku cytuj mam to:
Grafiki się nie ładują Unavail_image
Podobnie jest z awatarem :/
Mogę spytać co się stało?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Grafiki się nie ładują Empty
PisanieTemat: Re: Grafiki się nie ładują   Grafiki się nie ładują I_icon_minipostCzw Lip 18, 2013 2:31 pm

Ja zgłoszę, że brakuje ikon
Grafiki się nie ładują Xnokia5d2szjNowe posty [popularny]
Grafiki się nie ładują I4s5vsm2dkydBrak nowych postów [popularny]
Miały być zrobione ale sprawa ucichła ;]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Grafiki się nie ładują Empty
PisanieTemat: Re: Grafiki się nie ładują   Grafiki się nie ładują I_icon_minipostCzw Lip 18, 2013 4:14 pm

Cytat :
We are experiencing technical difficulties on ImageShack. Some of the images in your accounts may be temporarily missing. We are working to fix these issues as soon as possible. We are very sorry for any inconvenience this may have caused.
Z facebooka imageshacka. Dla niekumatych - oznacza to mniej więcej tyle, że mają problem i go naprawiają... A raczej próbują naprawić, bo jeszcze parę dni temu pojawiała się po prostu ikonka niedziałającego linku. Teraz pokusili się o ogromną grafikę, nawet nie, że "sorry", ale "no nie ma obrazka, jakis problem?"
Sama chodzę wściekła, bo grafiki, które robiłam nie tylko na ZM, a na multum innych for i blogów po prostu wsiąkły, a ja nie mam jak ich przywrócić, bo zwyczajnie nie trzymam ich na kompie. A przynajmniej większości.
Przez kilkanaście kolejnych dni, z uwagi na wakacje, jestem graficznie niedostępna, więc nie jestem w stanie pomóc "już, teraz". Jutro postaram się poszukać czegoś w archiwalnych folderach imageshacka, ale nie sądzę, by zakończyło się to sukcesem. Poza tym, jeśli jutro nie będę miała admina, to nic nie zrobię* i na naprawę problemu trzeba będzie poczekać do sierpnia, bo wcześniej z wakacji nie zamierzam wracać.
Jak widać problem nie wychodzi ode mnie - jako twórcy aktualnej skórki - ale od serwera hostingowego, na który nie mam żadnego wpływu. Albo przejdzie samo, naprawią i przywrócą, albo nie naprawią i wtedy trzeba będzie ładować obrazek od nowa (skąd go wytrzasnę - nie wiem), co i tak nie da nam gwarancji, że zaraz nie wywali się inny przycisk/avatar, czy nawet nagłówek. I tak już był problem z tłem.

*tu proszę administrację o nadanie mi takich uprawnień celem naprawienia problemu, bo inaczej nic nie zrobię.

Kamil2010, sprawa ucichła, bo jak widać ikonki magicznym sposobem się pojawiły. Nie zamierzam powielać czyichś pomysłów, więc się w tym temacie więcej nie wypowiadałam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Grafiki się nie ładują Empty
PisanieTemat: Re: Grafiki się nie ładują   Grafiki się nie ładują I_icon_minipostNie Lip 21, 2013 9:46 am

Grafika się pojawiła więc temat zamykam Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Grafiki się nie ładują Empty
PisanieTemat: Re: Grafiki się nie ładują   Grafiki się nie ładują I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Grafiki się nie ładują
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szukam Grafiki
» Grafiki różne.
» Grafiki do oceny.
» pe$$iowe grafiki
» Ogólnodostępne grafiki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: