Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Grafika u Mondo.

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Grafika u Mondo. Empty
PisanieTemat: Grafika u Mondo.   Grafika u Mondo. I_icon_minipostSob Lip 27, 2013 4:34 am

Witam!
Chciałabym Ci przedstawić mój własny wątek dotyczący prezentacji.Wykonuję prezentacje od zwykły poprzez wycinane i Square,a kończąc na moim własnym stylu.Przykładem mojej grafiki (oraz umiejętności posługiwania się kodem HTML) może być moja strona.Aby na nią wejść wystarczy kliknąć na banner na dole postu.Znajdziesz tam m.in. cennik moich prezentacji.Zapraszam do zamawiania tu lub na Howrse!
Jeśli chcesz zobaczyć moje prace,jakie wykonałam to zachęcam do odwiedzenia tego wątku.

Banner do mojej strony WWW:


Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Grafika u Mondo. Empty
PisanieTemat: Re: Grafika u Mondo.   Grafika u Mondo. I_icon_minipostSob Lip 27, 2013 11:19 am

Nie jest za dużo do oglądania, przewinęła mi się tylko jedna prezentacja?scratch 
Po czym mamy oceniać?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Grafika u Mondo. Empty
PisanieTemat: Re: Grafika u Mondo.   Grafika u Mondo. I_icon_minipostSob Lip 27, 2013 11:53 am

Prawdopodobnie się Tobie nie wyświetliły Wink Prezentacji jest pięć.Czasami Zagroda ich nie wczytuje.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Grafika u Mondo. Empty
PisanieTemat: Re: Grafika u Mondo.   Grafika u Mondo. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Grafika u Mondo.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Grafika-Mondo;czyli prywatna pracownia graficzna
» Grafika u Mondo czyli prywatna pracownia graficzna
» PHP u Mondo
» Licytacja prezentacji Mondo
» Gdy Republika/Mondo się nudzi...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: