Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Konie wędrowne ptaki (serwer PL)

Go down 
+39
Scones
MrsKopytko
Keplie
Nalie
asia2504
Sweet Rabbit
Moonlit
Suzan
aurora121
Donvessa
Broszka
avrilka
Aine
Minoo
Nefra01
koziorożec
madziulkaxd
Syller
astral
targaryen
Aglyss
ebonita
Sheila86
anna i wiki
anteek
Agasaja
Anett1906
Arrin
Anke5
Alaya
Alcesta
AyaKey
Mika_TLR
-Eruina-
erreo
EveDallas
Truskawka918
Nevarra
Kemishi
43 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 6:03 am

Ptaki - piąta odsłona koni wędrownych
W tej promocji jak zawsze musimy wykonać jakieś operacje za które dostajemy punkty. Gdy uzyskamy 100 punktów, zdobywamy konia wędrownego wraz z nagrodą za jego odblokowanie. W sumie mamy piętnaście koni oraz wiele nagród, w tym jedna niespodzianka, która zostanie odblokowana za jakiś czas.
Promocja trwa od 29.07 godz. 14 do 15.08 godz. 14 w czasie jej trwania pojawi się specjalne UFO oraz promocja z dodatkowymi punktami.  Wink  


Konie wędrowne ptaki (serwer PL) MiniatureMeropam
Codzienne logowanie się na Howrse (7 pkt.)
Nagroda: Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Vieillissement10 x Punkt Dorastania,Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Sang-meduseKrew Meduzy,Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Equus1000Equus
Konie wędrowne ptaki (serwer PL) MiniatureUpupas
Punkty dokupisz poprzez błyskawiczne sprzedaże (różnie) oraz przez dotacje dla Ow (6 pkt.)
Nagroda: Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Crottin100 x Łajno,Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Eau-jouvence Woda Młodości, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) ClochesKaloszki
Konie wędrowne ptaki (serwer PL) MiniaturePhasia
Weź udział w zawodach (zależnie od ilości posiadanych koni)
Nagroda: Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Navet50 x Rzepa, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) CravachePalcat, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Pierre-philosophaleKamień Filozoficzny
Konie wędrowne ptaki (serwer PL) MiniatureRamphila
Doprowadź do 60-ych urodzin konia (20 pkt.)
Nagroda: Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Fer-qualite10 x Podkowy FK, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) EperonsOstrogi, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Quitte-doubleWyzwanie Tytanów
Konie wędrowne ptaki (serwer PL) MiniatureBalearica
Otwieranie Rogów Obfitości (4 pkt.)
Nagroda: Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Vieillissement15 x Punkt Dorastania, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Larmes-aphroditeŁzy Afrodyty, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Balance-themisWaga Temidy
Konie wędrowne ptaki (serwer PL) MiniatureGoura
Otrzymaj gratulacje (2 pkt.)
Nagroda: Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Pomme100 x Jabłko, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Selle-wlSiodło WL, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Orchidee-noireCzarna Orchidea
Konie wędrowne ptaki (serwer PL) MiniatureLophos
Dawaj koniom marchewki (2 pkt.)
Nagroda: Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Mash-energetique20 x Mieszanka energetyczna, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) LongeLonża, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Corne-abondanceRóg Obfitości
Konie wędrowne ptaki (serwer PL) MiniatureMelopsis
Głaszcz pegaza (zależne od ilości posiadanych koni)
Nagroda: Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Mash-calorique20 x Mieszanka kaloryczna, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Lyre-apollonLira Apolla, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Privilege-philotesPrzywilej Filotes
Konie wędrowne ptaki (serwer PL) MiniaturePavos
Wyhoduj jednorożca (12 pkt.)
Nagroda: Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Couverture-hypnosOkrycie Hypnosa, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Parchemin-ploutosZwój Plutona, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Pack-nyxZesaw Nyks
Konie wędrowne ptaki (serwer PL) MiniaturePhoenico
Baw się z koniem (zależne od ilości posiadanych koni)
Nagroda: Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Equus5000 Equus, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Pactole-cresusFortuna Krezusa, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Fleche-artemisStrzała Artemidy
Konie wędrowne ptaki (serwer PL) MiniatureCinnyris
Weź udział w przejażdżce razem z końmi (zależne od ilości posiadanych koni)
Nagroda: Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Etoiles100% Morale dla wszystkich koni, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Talon-achillePięta Achillesa, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Boite-pandorePuszka Pandory
Konie wędrowne ptaki (serwer PL) MiniatureEpimon
Daj jabłko innym koniom (1 pkt.)
Nagroda: Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Bride-bhUzda wysokiej klasy, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Orchidee-noireCzarna Orchidea, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Privilege-navetPrzywilej Rzepy
Konie wędrowne ptaki (serwer PL) MiniatureMomotus
Bierz udział w lekcjach (1 pkt.)
Nagroda: Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Selle-whSiodło wysokiej klasy, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Fragment-nuageChmurka, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Pack-bonusZestaw Bonusowy
Konie wędrowne ptaki (serwer PL) MiniatureAlcedo
Usuwaj skrzydła pegazom (5 pkt.)
Nagroda: Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Xx, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Xx, Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Xx
Konie wędrowne ptaki (serwer PL) MiniatureAquila
Zbierz wszystkie czternaście koni wędrownych (wraz z niewiadomym)(7,5 pkt. za każdego co w sumie da 100 pkt.)
Nagroda: Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Soleil-divinNowy koń boski - Io !
Nowy koń boski - Io
Konie wędrowne ptaki (serwer PL) IoIo
Io jest jednym z koni z Układu Słonecznego.
Możesz zabrać go na przelot dookoła Jowisz, aby podnieść jego umiejętności.
Oferuje ci 1 diament, gdy kończy 2 zawody na drugim miejscu.


Ostatnio zmieniony przez Kamil2010 dnia Wto Lip 30, 2013 2:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 6:51 am

No, parę koni wpadnie Smile Meropam, Phasia, Momotus, Epimon, Cinnyris, Melopsis, Lophos, Gourab - na te liczę. Na niektóre tylko mam szanse Neutral

EDIT
Mam już:
-Melopsis (29.07)
-...
-...

:3


Ostatnio zmieniony przez Kemishi dnia Pon Lip 29, 2013 7:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Gość
Gość
Anonymous



Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 7:07 am

Cóż...
- 0.1 za zawody (Phasia)
- 1.12 za głaskanie pegaza (Melopsis)
- 0.28 za zabawę z źrebakiem (Phoenico)
- 0.1 za 1h przejażdżki (Cinnyris)
- 1 za lekcje (Momotus)
A mam tylko 357 koni...
Ciekawe ile mają ci z ok. 2000 koni...
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 7:16 am

- 0.1 za zawody (Phasia) - cud Konie wędrowne ptaki (serwer PL) 1988476332 
- 0.4 za głaskanie pegaza (Melopsis)
- 0.2 za zabawę z źrebakiem (Phoenico)
- 0.1 za 1h przejażdżki (Cinnyris)
- 1 za lekcje (Momotus)
przy ponad 4000 koni

I tak właśnie patrzę że jednym koniem na gp zaliczę trzy od razu - Phasia, Melopsis, Momotus. Jakby dali promocję od rana to jeszcze przejażdżki bym nim zaliczyła i te marchewki.
Rogacze też od rana urodzone i do jutra pewnie już nic nie będzie.


Ostatnio zmieniony przez Nevarra dnia Pon Lip 29, 2013 7:19 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Truskawka918
Już coś wie
Truskawka918


Nick w grze : Truskawka9182
Liczba postów : 125
Dołączył : 15/02/2012

Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 7:18 am

Ogier12 napisał:
Cóż...
- 0.1 za zawody (Phasia)
- 1.12 za głaskanie pegaza (Melopsis)
- 0.28 za zabawę z źrebakiem (Phoenico)
- 0.1 za 1h przejażdżki (Cinnyris)
- 1 za lekcje (Momotus)
A mam tylko 357 koni...
Ciekawe ile mają ci z ok. 2000 koni...

 To działa w inną stronę - im mniej koni tym więcej punktów.
Ja mając 11 koni mam :
- 2.17 pkt za zawody
- 33.33 pkt za głaskanie pegaza
- 4.54 pkt za zabawę ze źrebakiem
- 1.79 pkt za przejażdżki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 7:22 am

Truskawka918 napisał:
To działa w inną stronę - im mniej koni tym więcej punktów.

 Wiem o tym Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 7:31 am

Ach...kolejna promocja.I tak jest w miarę dobrze-raz było,że nie Owlient dawał dwie promocje w tym samym czasie.Jak ja marzę,żeby dać jedną na miesiąc,lub na trzy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 7:36 am

Mam Epimona i Gourę ;3
Jutro/pojutrze Melopsis wpadnie
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 7:38 am

jestem idotą ;_; Ale to nic.
Rozki pokryte, zaraz dostarzę częśc, a jak zalicze to p[osporzedaje te nadprogramowe Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 7:39 am

Powiem szczerze, że liczyłam na tydzień przerwy... 
No ale nic, skoro zaczynamy dzisiaj, to trzeba sie brać do roboty, choć jeszcze bez spiny, bo dopiero za dwa dni objawi się ten cały tajemniczy i być może przekreśli me ambicje, by zdobyć Io Very Happy 

Właśnie złapałam piórko Upupasa (tak, jestem dziecinna, śmieszy mnie to imię Very Happy), więc trochę eq zostanie w kieszeni. 
Za zawody mam 0.12, to w miarę. 
Za pegaza 1.44, więc się nagłaskam xD 
Przy źrebakach 0.34, to mi się wcale nie uśmiecha 
I przejażdżki 0.12, co oznacza, że konie na kupon będą szkolone w ostrym tempie. 

Pozostaje mi tylko czekać na tajemniczego i do dzieła.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Gość
Gość
Anonymous



Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 7:41 am

Upupas XD rozwala mnie to.
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 7:42 am

Mam 84 konie.

0.38 za zawody;
4.76 za głaskanie pegaza (już zrobiłam);
1.06 za godzinę zabawy ze źrebkami;
0.37 za godzinę przejażdżki.

Czyli nie jest tak źle.

Konie wędrowne ptaki (serwer PL) 948077208
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Gość
Gość
Anonymous



Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 7:44 am

Zawody 0.61
Pegazy 7.84
1h zabawy 1.64
1h przejażdżki 0.58
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 7:45 am

ZARAZ UMRĘ.
Jak można dać 0.1 za zawody, 0.4 za głaskanie, 0.2 za zabawy, 0.1 za przejażdżki.
Idzie się wykończyć ;_; Dobrze, że dwie osoby mi pomagają, ja sam bym umarł po 2 godzinach.

Dudek zwyczajny
Dudek zwyczajny, dudek – gatunek średniej wielkości ptaka wędrownego z rodziny dudków.
Ranga: Gatunek
Kategorie podrzędne: Upupa epops marginata
Kategoria nadrzędna: Upupa
Rolling Eyes 


Ostatnio zmieniony przez Kamil2010 dnia Pon Lip 29, 2013 7:47 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 7:46 am

Upupa epops to... Dudek zwyczajny!

Spoiler:
Nie no, nazwa łacińska genialna. Upupas XD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 7:49 am

Aquila - orzeł przedni
Meropam - Żołna zwyczajna
Upupas - Dudek
Phasia - Bażant
Ramphila - Tukan
Balearica - Koronnik
Goura - Koroniec plamo-czuby
Lophos - Olśniak himalajski
Melopsis - Papużka falista
Pavos - Biały paw
Phoenico - Flaming
Cinnyris - Nektarnik oliwkowo brzuchy
Epimon - Nie rozszyfrowałem go.
Momotus - Piłodziób wspaniały
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 7:50 am

O nie, jaka porażka Very Happy Przecież mogli normalnie przełożyć nazwy ptaków... 
Aha, no tak, przepraszam, zapomniałam, że mówimy tutaj o howrse, gdzie wprowadza się Ośrodek Tłumaczeń, w którym zatrudnia się graczy xD  

Konie wędrowne ptaki (serwer PL) 3573644101
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Gość
Gość
Anonymous



Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 7:55 am

Kamil2010 napisał:
Melopsis - Papużka falista
 Moja kochana falista <3 muszę ją mieć Konie wędrowne ptaki (serwer PL) 3894492112
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 8:16 am

Mi się strasznie Pavos podoba <3





I tak go nie zdobędę.


Boski - masakra, grafika ujdzie ale że daje diament kiedy zajmie się drugie miejsce w zawodach.... Zaczynam być naprawdę zadowolona z mojej Wenus XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Gość
Gość
Anonymous



Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 8:50 am

erreo napisał:
O nie, jaka porażka Very Happy Przecież mogli normalnie przełożyć nazwy ptaków... 
Aha, no tak, przepraszam, zapomniałam, że mówimy tutaj o howrse, gdzie wprowadza się Ośrodek Tłumaczeń, w którym zatrudnia się graczy xD  

Konie wędrowne ptaki (serwer PL) 3573644101
erreo - padłam Konie wędrowne ptaki (serwer PL) 3573644101 
A co do koni do posiadam już: Lophos, Melopsis i Phoenico Konie wędrowne ptaki (serwer PL) 1234489951 
A co do punktów to mam 78 i:
0.41 za zawody, 2 za marchewkę, 5.13 za głaskanie, 1.14 za godzinę zabawy, 0.39 za godzinę przejażdżki i 1 za lekcję. Powiem że jest bardzo ok większość czyli wszystkie oprócz Ramphila, Balearica, Pavos, Aquila i prawdopodonie Cinnyris bo przejażdżki będę robić dopiero jak zdobędę wszystkie oprócz powyższych. Jest jeszcze ten tajemniczy i nie wiem czy mi się uda go zdobyć czy nie...W każdym razie...Konie wędrowne ptaki (serwer PL) 1686848680 wszystkim.

EDIT: Goura w moim posiadaniu! Yay! mam 5 wędrownych ... pierwszego dnia!
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 10:28 am

Nevarra napisał:
- 0.1 za zawody (Phasia) - cud Konie wędrowne ptaki (serwer PL) 1988476332 
- 0.4 za głaskanie pegaza (Melopsis)
- 0.2 za zabawę z źrebakiem (Phoenico)
- 0.1 za 1h przejażdżki (Cinnyris)
- 1 za lekcje (Momotus)
przy ponad 4000 koni

I tak właśnie patrzę że jednym koniem na gp zaliczę trzy od razu - Phasia, Melopsis, Momotus. Jakby dali promocję od rana to jeszcze przejażdżki bym nim zaliczyła i te marchewki.
Rogacze też od rana urodzone i do jutra pewnie już nic nie będzie.

mam 10 000koni i chyba powód żeby się bać Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 10:31 am

Nie miałby ktoś pożyczyć jakiegoś 50 latka? Bo mi jednego brakuje do Ramphila a nie mam Sad
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 10:36 am

Najgorzej trzeba się chyba namęczyć z zabawami i zawodami. ;_;
Na razie mam : Goura, Lophos, Melopsis, Epimon.
Zaraz zdobędę za lekcje i może za źrebaki to będzie szóstka. Ale boskiego raczej nie zdobędę.
Ramphili chyba jednak nie zdobędę. Mam tylko jednego 53 latka. A reszta to 30 - 40 latki. Więc raczej nie mam co marzyć ._.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Gość
Gość
Anonymous



Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 10:43 am

Ogier12 napisał:
Nie miałby ktoś pożyczyć jakiegoś 50 latka? Bo mi jednego brakuje do Ramphila a nie mam Sad
Mogę pożyczyć 30-latkę z OM Wink chętny?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 10:44 am

AyaKey napisał:
Najgorzej trzeba się chyba namęczyć z zabawami i zawodami. ;_;
Na razie mam : Goura, Lophos, Melopsis, Epimon.
Zaraz zdobędę za lekcje i może za źrebaki to będzie szóstka. Ale boskiego raczej nie zdobędę.
Ramphili chyba jednak nie zdobędę. Mam tylko jednego 53 latka. A reszta to 30 - 40 latki. Więc raczej nie mam co marzyć ._.
wyjęłaś mi to z ust! nie znoszę tego robić dopiero co zaliczyłam dokonanie "weź udział w 200 zawodach" a teraz muszę wziąć udział w 284 dla KF ><
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 10:46 am

appleberry napisał:
Ogier12 napisał:
Nie miałby ktoś pożyczyć jakiegoś 50 latka? Bo mi jednego brakuje do Ramphila a nie mam Sad
Mogę pożyczyć 30-latkę z OM Wink chętny?

 A OM nie przestaje działać w wieku 30 lat?
30 to trochę mało (mam tylko 150 PD :/)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 10:53 am

Ogier12 napisał:
appleberry napisał:
Ogier12 napisał:
Nie miałby ktoś pożyczyć jakiegoś 50 latka? Bo mi jednego brakuje do Ramphila a nie mam Sad
Mogę pożyczyć 30-latkę z OM Wink chętny?

 A OM nie przestaje działać w wieku 30 lat?
30 to trochę mało (mam tylko 150 PD :/)
ona nie ma KF Wink może dojść do 60 trzyma się świetnie.
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 11:03 am

appleberry napisał:
Ogier12 napisał:
appleberry napisał:
Ogier12 napisał:
Nie miałby ktoś pożyczyć jakiegoś 50 latka? Bo mi jednego brakuje do Ramphila a nie mam Sad
Mogę pożyczyć 30-latkę z OM Wink chętny?

 A OM nie przestaje działać w wieku 30 lat?
30 to trochę mało (mam tylko 150 PD :/)
ona nie ma KF Wink może dojść do 60 trzyma się świetnie.
 
dojdzie tylko z CO Wink
Powrót do góry Go down
Alcesta
Już coś wie
Alcesta


Nick w grze : Alcesta
Liczba postów : 179
Dołączył : 02/08/2012

Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 11:14 am

Mam 8 wędrownych Very Happy  Brakuje mi tajemniczego (błagam o jakieś łatwe zadanie...), tego za jednorożce (24 pkt), za RO, za 60cio latki (mam już staruchy, więc będę je postarzać, jak dowiem się co kryje tajemniczy), za eq, logowanie, no i tego co daje Io.
Jak walną zadaniem 'odblokuj fontannę', to zejdę na zawał.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1715275
Gość
Gość
Anonymous



Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 11:14 am

Mika_TLR napisał:
appleberry napisał:
Ogier12 napisał:
appleberry napisał:
Ogier12 napisał:
Nie miałby ktoś pożyczyć jakiegoś 50 latka? Bo mi jednego brakuje do Ramphila a nie mam Sad
Mogę pożyczyć 30-latkę z OM Wink chętny?

 A OM nie przestaje działać w wieku 30 lat?
30 to trochę mało (mam tylko 150 PD :/)
ona nie ma KF Wink może dojść do 60 trzyma się świetnie.
 
dojdzie tylko z CO Wink
A ile trzeba CO?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Konie wędrowne ptaki (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne ptaki (serwer PL)   Konie wędrowne ptaki (serwer PL) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Konie wędrowne ptaki (serwer PL)
Powrót do góry 
Strona 1 z 13Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Konie wędrowne - ptaki
» Konie wędrowne ptaki (serwery zagraniczne)
» Konie wędrowne
» Konie wędrowne 3
» Konie wędrowne PL!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: