Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :) Empty
PisanieTemat: Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :)   Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :) I_icon_minipostWto Lip 30, 2013 5:22 am

 Konkurs pod nazwą - Do urodzin czasu mało! Smile
Dlaczego taka nazwa? Bo konkurs trwa do moich urodzin Wink
Konkurs startuje dzisiaj tzn. 30 lipca o 13:26 Polskiego czasu, a trwa do 17 sierpnia godziny 13:00 też Polskiego czasu ^^
 
Organizuję konkurs. Polega on na tym że dajesz mi coś z wybranej przez siebie kategorii. Do każdej kategorii są inne nagrody. Nagrody funduje moja koleżanka ( jej login na Howrse to : oliwierek217 ), a zyski z niej trafiają do mnie. Konie i CR przyjmuje moja koleżanka. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o wiadomość na Howrse, mój login jest tam taki sam jak tutaj.
 
 
Kategorie:
Brązowa
Rodzaje zapłaty:
~ koń ( zwykły, bez większych UM i CR )
~ przedmiot z CR                                      Nagrody: konie, CR, equus.
~ do 5 tyś. equus
~ gratulacje
 
Srebrna
Rodzaje zapłaty:
~ koń ( Z rzeczą z CR lub z UM )
~ przedmiot z CR                                     Nagrody : konie, CR, equus, kupon.
~ od 5.001 equus do 30 tyś equus
~ gratulacje przez tydzień
 
Złota
Rodzaje zapłaty:
~ koń ( Np. z ZJ, SZJ, 5ż )
~ przedmiot z CR                                     Nagrody: konie, CR, equus, 2 kupony.
~ od 30.001 do 60 tyś. equus
~ gratulacje przez miesiąc
 
CR w każdej kategorii musi być inne.
Np. w kategorii brązowej ktoś da FK, w srebrnej musi być coś lepszego niż FK . Konkurs trwa do ... 17 sierpnia, czyli do moich urodzin Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :) 1234489951 . Możesz wziąść udział w tylu kategoriach w ilu chcesz. Płacisz tylko jednym sposobem z podanych pod kategorią. Od razu dostajesz nagrodę. Smile
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :) Empty
PisanieTemat: Re: Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :)   Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :) I_icon_minipostCzw Sie 01, 2013 10:00 am

Żartujesz że ktoś Ci weźmie w tym udział. Jest to nieopłacalne, a zasady nie są jasne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :) Empty
PisanieTemat: Re: Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :)   Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :) I_icon_minipostCzw Sie 01, 2013 10:51 am

Acinoyx napisał:
Żartujesz że ktoś Ci weźmie w tym udział. Jest to nieopłacalne, a zasady nie są jasne.

 Opłacalne. Ktoś za zwykłego źrebaka wygrał 10.000 equus.... Zasady są jasne. Dziesięć osób które wygrały je zrozumiały.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :) Empty
PisanieTemat: Re: Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :)   Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :) I_icon_minipostCzw Sie 01, 2013 11:31 am

♥ иαтαℓια ♥ napisał:
Acinoyx napisał:
Żartujesz że ktoś Ci weźmie w tym udział. Jest to nieopłacalne, a zasady nie są jasne.

 Opłacalne. Ktoś za zwykłego źrebaka wygrał 10.000 equus.... Zasady są jasne. Dziesięć osób które wygrały je zrozumiały.
a może podasz loginy tych osób? to ja się każdego z nich zapytam jak to działa i czy jest opłacalne.? Smile
Powrót do góry Go down
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :) Empty
PisanieTemat: Re: Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :)   Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :) I_icon_minipostPią Sie 02, 2013 3:40 am

ja też chętnie poznam loginy tych osób Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :) Empty
PisanieTemat: Re: Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :)   Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :) I_icon_minipostPią Sie 02, 2013 6:17 am

Z góry mówię że nie chciałem urazić nikogo tą wypowiedzią
 Po prostu kocham takie konkursy. Ty dajesz mi bardzo wartościowe rzeczy, a ja ci daje mniej wartościowe. Jak dla mnie to po prostu wyłudzanie i tyle
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :) Empty
PisanieTemat: Re: Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :)   Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :) I_icon_minipostPią Sie 02, 2013 12:09 pm

TenOdNiechcenia
AriettaRyuusaki
Klaudia2012koniki
karolcia1028
Zaiste
 

Dałam pięć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :) Empty
PisanieTemat: Re: Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :)   Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Opłacalny Konkurs - Do urodzin czasu mało! :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» MAŁO EQUUS?
» Ban i mało punktów karmy
» od czasu do czasu...
» śmiechu nigdy za mało-pośmiejmy się!
» śmiechu nigdy za mało-pośmiejmy się!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ZAGRODA :: Konkursy :: Archiwum konkursów-
Skocz do: