Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Stop petycjom - przyłącz się!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
zuzabo
Nowy
zuzabo


Liczba postów : 5
Dołączył : 15/08/2011

Stop petycjom - przyłącz się! Empty
PisanieTemat: Stop petycjom - przyłącz się!   Stop petycjom - przyłącz się! I_icon_minipostCzw Sie 18, 2011 1:25 am

Czy wy też macie dość, kiedy wchodzicie na czyjś profil w celu poczytania o jego hodowli, a tam widzicie dziesiątki, a nawet setki petycji?
A może wy sami robicie petycje?
Warto wiedzieć, że robienie petycji jest bezsensowne - przecież nikt nie odwiedza przypadkowych graczy i nie sprawdza, czy czegoś sobie życzą.
Petycje to tylko i wyłącznie wasza zachcianka - i co z tego że 10 osób bezmyślnie skopiowało petycję na swój profil?
Dlatego organizuję akcję "STOP Petycjom!"
Możesz ją znaleźć u mnie na stronie (zuzabo).
Możesz także poprzeć petycję użytkowniczki Tirrathee (również na moim profilu).

Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Stop petycjom - przyłącz się! Empty
PisanieTemat: Re: Stop petycjom - przyłącz się!   Stop petycjom - przyłącz się! I_icon_minipostWto Sie 23, 2011 1:17 pm

Gracze niech sobie popierają przeróżne petycje, to nie moja sprawa. Denerwuje mnie tylko to, jak bardzo potrafią upstrzyć sobie prezentacje dziesiątkami bzdurnych petycji. Przeglądanie takiego profilu nie należy do przyjemnych. Lubię, jak ktoś ma estetyczną prezentację, a nie jakieś fiu-bździu...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
zuzabo
Nowy
zuzabo


Liczba postów : 5
Dołączył : 15/08/2011

Stop petycjom - przyłącz się! Empty
PisanieTemat: Re: Stop petycjom - przyłącz się!   Stop petycjom - przyłącz się! I_icon_minipostCzw Sie 25, 2011 1:03 pm

Właśnie, ale ciężko do niektórych dotrzeć.
Rozumiem, ktoś ma głupawy pomysł i robi petycję.
Ale nie rozumiem, jak można bezmyślnie taką petycję kopiować
na swój profil. Jaki w tym sens?
Powrót do góry Go down
Allyson
Nowy
avatar


Liczba postów : 22
Dołączył : 23/08/2011

Stop petycjom - przyłącz się! Empty
PisanieTemat: Re: Stop petycjom - przyłącz się!   Stop petycjom - przyłącz się! I_icon_minipostCzw Sie 25, 2011 1:23 pm

no spokojnie, ja też wielu rzeczy nie rozumiem i wielu rzeczy bezsensownych nie mogę innym wytłumaczyć, czy przekonać do czegoś.
Wg mnie to idiotyczne, ale większość graczy -13 lat myśli troszkę inaczej, niż starsi, sama wiem, jkie głupoty robiłam kiedyś, a powiedzmy sobie szczerze, że petycje ma właśnie ta młodsza część użytkowników.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stop petycjom - przyłącz się! Empty
PisanieTemat: Re: Stop petycjom - przyłącz się!   Stop petycjom - przyłącz się! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Stop petycjom - przyłącz się!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» STOP durnym petycjom!
» STOP!
» Stop pokrakom!!
» STOP niestworzonym roszczeniom !
» Petycja STOP ACTA (WAŻNE)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: