Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Poszukuję osoby do krycia rogów

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Poszukuję osoby do krycia rogów Empty
PisanieTemat: Poszukuję osoby do krycia rogów   Poszukuję osoby do krycia rogów I_icon_minipostWto Lip 30, 2013 2:14 pm

Poszukuję osoby, która na czas promocji z wędrownymi pokrywała by mi rogi rano (może się zdarzyć, że poproszę o krycie wieczorne, ale można odmówić, bo w sumie umawiamy się tylko na ranne krycia). Godzinę mam ustawioną na 8:23. Do pokrycia są 4 klacze : 2 arabskie, 1 angloarabka i 1 walkerka. Umawiamy się na pokrycia do 1 500 equus (można przekroczyć granicę o 500 equus, ale tylko jeśli naprawdę nie ma innych kryć). Klacze dostajesz przygotowane do krycia, nie musisz (a nawet nie powinieneś) z nimi nic więcej robić niż kryć (czyli nie karmimy, nie czyścimy, nie trenujemy). Czyli w skrócie :

- Krycie ranne o 8:23
- Pokrywasz wszystkie 4 klacze
- Nic więcej z nimi nie robisz

Jeśli pasują ci warunki i cena 2 pierwszych urodzonych rogów (pod koniec promocji lub gdy zdobędę wędrownego) lub 1 kuponu to napisz (szukam sumiennej i uczciwej osoby).
Miej na uwadze także to, że jeśli zdarzy ci się pokryć nieprawidłowo to niestety, ale skończymy współpracę bez zapłaty lub tylko z jej częścią. Lepiej nie pokrywać i poczekać do wieczora niż marnować PD
Wynagrodzenie do ew. negocjacji, jeśli wolisz equus lub CR

EDIT : Nieaktualne do 9.08
Powrót do góry Go down
 
Poszukuję osoby do krycia rogów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukuję osoby do htmlu
» Poszukuję uczciwej osoby !!
» Poszukuję osoby do trenowania konia na GP
» Poszukuję osoby do klikania zapłacę cr
» Poszukuję osoby, która pomogłaby mi z podstronami (:

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: