Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów.

Go down 
+2
Amstaff
Ayame
6 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów. Empty
PisanieTemat: Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów.   Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów. I_icon_minipostSro Lip 31, 2013 3:10 am

  Austriacka organizacja zajmująca się prawami zwierząt Vier Pfoten ("cztery łapy"; firma używa też angielskiej nazwy Four Paws) ujawniła w tym tygodniu pochodzące z kwietnia nagranie ze sponsorowanej przez Royal Canin imprezy w lesie w pobliżu ukraińskiego miasta Winnica. Jedną z "atrakcji" imprezy była "próba pracy", podczas której psy rasy łajka atakowały uwiązanego na linie żywego niedźwiedzia. Przerażone zwierzę znajdowało się w takiej sytuacji przez "kilka godzin". Psy oceniane były następnie przez sędziów, a puchary dla właścicieli najlepszych myśliwskich zwierząt posiadały logo Royal Canin.

Film na youtube https://www.youtube.com/watch?v=EezxAutalTs


Źródło : wyborcza.pl
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów. Empty
PisanieTemat: Re: Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów.   Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów. I_icon_minipostSro Lip 31, 2013 6:24 am

Przerażające, że takie rzeczy mają miejsce. To po prostu straszne i przykre. Nie mogę pojąć co niektórzy ludzie mają w głowie, aby robić coś takiego.
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów. Empty
PisanieTemat: Re: Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów.   Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów. I_icon_minipostSro Lip 31, 2013 9:42 am

Z dniem dzisiejszym do listy niekupowanych przeze mnie produktów dołącza wszystko powiązane z Royal Canin.

Moja lista niekupowanych przeze mnie produktów :
-Coca Cola promująca cyrki ze zwierzętami w których na oczach ludzi bestialsko traktuje się zwierzęta.
-Wspomniana wyżej karma Royal Canin.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów. Empty
PisanieTemat: Re: Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów.   Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów. I_icon_minipostCzw Sie 01, 2013 7:31 am

Ja także nigdy nie kupię Coca Coli i żadnych produktów z jej produkcji (wydaję mi się, że takie są), oraz tej karmy (chociaż nie mam zwierzaka który by to jadł).
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów. Empty
PisanieTemat: Re: Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów.   Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów. I_icon_minipostCzw Sie 01, 2013 8:29 am

Royal Canin wygłosił już oświadczenie w tej sprawie, że nie zostali poinformowani o tym, że odbędzie się tego typu próba pracy. Można je zobaczyć na ich stronie, a także na FB. Nie wiem czy to prawda, czy nie, ale przeprosili i stwierdzili że następnym razem lepiej będą sprawdzać takie imprezy.
Głupie gadanie "nie będę kupować bo coś tam sponsorują". Royal Canin przez swoje specjalistyczne karmy uratowal życie mojego kota, także ... tak czy siak będę ją kupować jak zajdzie taka potrzeba.
Powrót do góry Go down
Jetrel
VIP
Jetrel


Liczba postów : 503
Dołączył : 13/01/2012

Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów. Empty
PisanieTemat: Re: Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów.   Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów. I_icon_minipostSro Sie 07, 2013 11:05 am

Każdy sponsor dostaje do akceptacji program imprezy, musieli wiedzieć.
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów. Empty
PisanieTemat: Re: Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów.   Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów. I_icon_minipostSro Sie 07, 2013 2:06 pm

Hmm.. wydaje mi się, że producent Coca Coli wydaje większość napoi które pijecie, m.in. na herbacie Nestea jest napisane wyraźnie: Dystrybutor: Coca Cola HBC Polska Sp. z o.o.
A poza tym, oni mają tam tyle pieniędzy, że raczej nie zrobi im różnicy czy im te kilkaset złotówek zarobku wpłynie w majątek. 
To przykre, ale tak jest.

Tak samo Royal Canin - wątpię, że ktoś kto podaje te karmy swoim zwierzakom zaprzestanie kupowania ich. Są zdrowsze od Pedigree i lepsze. Nie dość, że w tych wszystkich Whiskasah, Pedigree jest tyle konserwantów, a mięsa? Dobra karma z tego co kojarzę zaczyna się od 12% mięsa i jak najmniejszej ilości konserwantów. Poza tym lepiej się trawią. Mój pies jest bardzo wrażliwy i podczas jedzenia Pedigree właśnie, miała problemy z trawieniem, wymiotowała a teraz jak kupuje jej Royal Canin nic takiego nie widać. 
To straszne co przechodziły te niedźwiedzie, biorąc pod uwagę, że na filmiku widać, iż ten miś to mały zwierzak, a nie potężny niedźwiedź, ale niestety nic nie zdziałamy, a firma RC już na pewno po tej akcji nie będzie się mieszać w tego typu sprawy.

Jeśli chodzi o cyrki, to może zamiast zostawienia sobie kilku marnych złotówek, nie będziecie ich odwiedzać i to samo mówić znajomym? Na pewno przyniesie większe efekty Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Go??
Gość
Anonymous



Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów. Empty
PisanieTemat: Re: Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów.   Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów. I_icon_minipostCzw Sie 08, 2013 2:21 am

 I do dodatku jest specjalnie niedożywiony i słaby,by nie zrobić krzywdy psom .. 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów. Empty
PisanieTemat: Re: Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów.   Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Royal Canin sponsorował torturowanie niedźwiedzi w celach szkoleniowych dla psów.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Forum Miłośników Psów !
» Pomysł na nazwę dla salonu dla psów :3
» Epidemia wśród psów. Weterynarze alarmują.
» Royal Graphics
» Usługi ''Royal Grapfics''

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: